Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Ney mialby grac w Realu, to bylby ich wychowankiem.
0
On jest farmerem. Xd
Dlatego tam sie nadaje.
0
Z reszta, ja go nie widze u nas. Preferuje tychn ktorzy mieli swoja czesc jako pilkarze tutaj.
0
Zle to zrozumiales. Ja nazywam pilkarzy Realu wiesniakami.
0
Hah. :D
1
Ta sama mysli i inaczej napisane. Hah xd
0
W sumie idealnie tam pasuje. Niech idzie na te wies i prowadzi wiesniakow.
4
Arthur jeszcze. Xd
1
Thiago wroc do nas!
0
Za drogi w tym wieku.
12
On traci max 15-20 meczow na sezon. Z reszta w Monachium jest jakis paralityk, a nie lekarz.
1
Ja bym nie chcial posiadac takiego talentu. Xd
2
Jak popelniam blad, to potrafie usunac, a ze uwazalem ten komentarz za blad, poniewaz zle zrozumialem twoj komentarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepiej na miesiac bez odwolania.
14
Moim zdaniem ludzie, ktorzy zgadzaja sie z innymi, ze powinna sie osoba x doigrac w postac grozb takich jak zabicie rodziny, powinny dostawac bana na tydzien.
1
Ewidentnie Ramos pcha lape w niego.
2
Wymien Dunczyka na Thiago.
0
Dokladnie.
1
Mozliwe, w Barcy zlapal krotkie kontuzje i chyba kazda na sezon, czyli stabilnie z nim.
1
Sam Guardiola na nich narzekal. Nawet ktos pisal ostatnio o Martinezie. Przed odejsciem nic sie nie dziala, twardy jak skala, a w Monachium odwiedza szpitale co jakis czas.
3
Komentarz usunięty
0
Nie chca wydac z budzetu, czy cos. A jak juz, to mniej niz 60.
3
Dzis Valverde obchodzi rocznice odkad stal sie trenerem Barcy!
0
Maja 60mln na transfery, ale nie chca wydac na niego qiecej niz 50.
1
O kurcze. Ale bedzie kadra.
0
Pilkarze 1szej druzyny powinni zrobic skladke 2-3 mln na Thiago. Dolozyc jeszcze z budzetu na transfery i mamy go spowrotem.
9
Oby Barcelona ruszyla. Blagam Pique zagadaj do Bartka nawet trzaskajac 60mln.
0
Nie no jest git. Takie rzeczy wrzucaja tylko 2 osoby. Glownie ViscaBarca123 i BarcaInfo.