0

Gdyby Ney mialby grac w Realu, to bylby ich wychowankiem.

0

On jest farmerem. Xd
Dlatego tam sie nadaje.

0

Z reszta, ja go nie widze u nas. Preferuje tychn ktorzy mieli swoja czesc jako pilkarze tutaj.

0

Zle to zrozumiales. Ja nazywam pilkarzy Realu wiesniakami.

0

Hah. :D

1

Ta sama mysli i inaczej napisane. Hah xd

0

W sumie idealnie tam pasuje. Niech idzie na te wies i prowadzi wiesniakow.

4

Arthur jeszcze. Xd

1

Thiago wroc do nas!

0

Za drogi w tym wieku.

12

On traci max 15-20 meczow na sezon. Z reszta w Monachium jest jakis paralityk, a nie lekarz.

1

Ja bym nie chcial posiadac takiego talentu. Xd

2

Jak popelniam blad, to potrafie usunac, a ze uwazalem ten komentarz za blad, poniewaz zle zrozumialem twoj komentarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepiej na miesiac bez odwolania.

14

Moim zdaniem ludzie, ktorzy zgadzaja sie z innymi, ze powinna sie osoba x doigrac w postac grozb takich jak zabicie rodziny, powinny dostawac bana na tydzien.

1

Ewidentnie Ramos pcha lape w niego.

2

Wymien Dunczyka na Thiago.

0

Dokladnie.

1

Mozliwe, w Barcy zlapal krotkie kontuzje i chyba kazda na sezon, czyli stabilnie z nim.

1

Sam Guardiola na nich narzekal. Nawet ktos pisal ostatnio o Martinezie. Przed odejsciem nic sie nie dziala, twardy jak skala, a w Monachium odwiedza szpitale co jakis czas.

3

Komentarz usunięty

0

Nie chca wydac z budzetu, czy cos. A jak juz, to mniej niz 60.

3

Dzis Valverde obchodzi rocznice odkad stal sie trenerem Barcy!

0

Maja 60mln na transfery, ale nie chca wydac na niego qiecej niz 50.

1

O kurcze. Ale bedzie kadra.

0

Pilkarze 1szej druzyny powinni zrobic skladke 2-3 mln na Thiago. Dolozyc jeszcze z budzetu na transfery i mamy go spowrotem.

9

Oby Barcelona ruszyla. Blagam Pique zagadaj do Bartka nawet trzaskajac 60mln.

0

Nie no jest git. Takie rzeczy wrzucaja tylko 2 osoby. Glownie ViscaBarca123 i BarcaInfo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?