Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Samper i Rafa, sa idealni dla nas, w Rafie poczatkowo widzialem dwie pozycje "10" i "8". Samper jakby wrocil, to bylaby ostatnia szansa na jego odpalenie u nas.
1
Po pierwsze, rzadko jest tak, ze pilkarz po odejsciu na krotki okres czas w wieku 19-20 lat wraca i gra idealnie, Samper byl idealnym nastepca Busiego, co Lucho i zarzad wymyslil? Wypozyczenie. Chlopak dalej ma talent, ale jak juz raz rzucaja kogos na wypozyczenie, to dzieje sie to caly czas, az sprzedaja, Munir zaczynal odpalac, wypozyczono do Valencii. Alena kontuzja i nie przepracuje presezonu. Wypozyczyc, zeby gral, a za rok co? Znowu to samo. Po drugie malo jest przypadkow, gdzie po powrocie oni graja pierwsze skrzypce.
0
Dolozmy do tego Halilovica, ktory mial talent, ale wypozyczono go I bum nie wrocil.
Samper.
0
Munir, Marlon (wiem, nie wychowanek, ale byl doskonalym zmiennikiem, ktory mogl wkrotce byc 1szej druzynie). I paru innych.
0
Tak lepiej stracic talent na wypozyczeniu, ty rusz glowa, mielismy pare przypadkow, po powrotach z wypozyczen, a tak to pozniej masowo wypozyczano ich do kolejnych klubow.
27
#TeamThiago
4
Eusebio nowym trenerem Girony!
3
To trzeba wbic na insta i twittera i pospamowac, to samo pod oficjalnym kontem Barcy trzeba zrobic i moze te pacholki rusza tylek.
25
#TeamThiago
#ThiagoPleaseBackToBarca
0
Zgadzam sie z toba, ale jezeli to on zostanie ich trenerem, to wahadla w Realu witajcie.
1
... przegrywaja z Argentyna w finale.
3
Bylo, ale gdzies 4H temu.
5
Oficjalnie: BarcaInfo byl szybszy. :p
0
A co mowil rok temu o transferze Verrattiego, ktory ostatecznie nie doszedl do skutku?
6
Mam dwoch. Cochise i ViscaBarca123.
3
Ja bym dal Iniescie, no ale to Ramos jest kapitanem w Madrycie, a Iniesta gra w Japonii.
0
A niewiadomo jak wazni oni sa i czy Bartek tez chce jego pozostania?
11
To niech zwolnia jego pacholkow i on sam sie wyniesie.
0
Eto'o9 R10, masz moze jakies dobre info od inp?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
1
Znam lepszego, ktory jest wszedzie i gra u nas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Blad w pisaniu, telefon robi swoje.
0
No to teraz, niech wy**bia ludzi Segury, a ten sam niech zaczyna spi****lac.
0
A kiedys plakali, ze jestesmy fatalni w powietrzu.
1
Lenglet ma juz ustalac warunki umowy z nami, tyle zostalo i jak sie dogadaja, to inp da info, ze Fichado.
6
Wiadomym to jest od kilku dni towarzyszu.
0
Tia, a wizja posiadania jednego technicznego pomocnika i dwoch drwali jest znikad. Segura wcale nie chce kupywac kolejnego Rakiticia.
7
Jak wyglada wspolpraca Segury i Valverde:
EV - kup mi kogos o profilu KdB
Segura - dobra mowie juz do Roberta, zeby szukal profilu Rakiticia.
EV -To pojdzmy na kompromis.
Segura - Dobrze, to moze Pjanic?
EV - No i gitara.