0

Jest artykul. :V

0

1 i 2.

1

W tym ustawieniu Suarez przynajmniej bedzie posiadal duze wsparcie, ze wzgledu na to, ze to jest podobne do 4-3-3 z "10", ale bez skrzydlowych, tyllko bocznymi pomocnikami.

4

Czapka, czy butami?

0

Reno napisal "Fichado", a polak za "Oficjalnie".

0

Xdd. See you next week. Haha

0

W porownaniu do was, ja czekalem az pobierze mi sie ostatni dodatek do BF4 I bede przegladal Ramble w tym czasie na telefonie, a normalnie gral w BF4. :)

0

A co? Nie prawda? :D

16

0

Ale go zajezdzaja tam. Oby kontuzji ze zmeczenia nie doznal (zerwanie, czy cos).

0

W dodatku przy ew. Przyjsciu Arthura/Thiago latem, na pozycji Busiego moze grac 2, a nawet 3 pilkarzy, jak zostanie Samper, mowa tu o Rakiticiu, Paulinho i Samperze, a jest nawet Oriol w druzynie B.

3

Jesli on ma zastapic Busiego, to nara. Oriol w rezerwach czeka i w przy przyjsciu Thiago, mamy Paulinho i Rakiete oraz o ile zostanie Samper.

1

Czytaj ze zrozumieniem.

0

Jak myślicie, ile Messi strzeli goli na MŚ?

E: Myslicie, ze jak Leo rozegrs genialny turniej, to pobije rekord strzelcow w historii MŚ?

2

Messi.:/

0

Ja licze Higuaina w 1szym, nie wiem czemu, ale mam czuja, ze to on bedzie gral.

1

Ale Argentyna ma pecha, kolejna kontuzja. Cos, albo ktos nie chce pozwolic Leo wygrac Pucharu Mistrzostw Swiata. Licze, ze mimo to Leo podola wyzwaniom jakie go spotkaja po drodze i przy pomocy 8 drewien, bramkarza i Masche, wygraja, a jak nie Argentyna, to Polska.

0

Ten tez genialny, jak masz czas to zobacz sobie.

1

Czym lysy zasluzyl? Ja bym dal Valverde, za to co ulepil z tej gliny, co mial.

0

Dopracuje to.

-Ej, jak gruby ma na imie?
-Suarez...

-Jest Suarez w domu?
-Gruby! Koledzy do Ciebie.

0

A co? Ma zamiar sie wypowiedziec?

41

I ma racje.

0

Xd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wczesniej sie pytalem o BF4 na PC i mysle, ze to byla doskonala decyzja, na originie taka sama cena jak za zwykla wersje, bo £18!

0

Czy mozna dostac szybka odpowiedz?

Warto kupowac BF4 na PC?

0

On tez skomentuje Mostrzostwa.

9

No to powolutku Segura traci swoich ludzi. Jak tak dalej bedzie, to sam sie spakuje.

5

To sie smiej, a nie odpisujesz.

2

Czasem jak czytam o tym, ze Neymar mialby odejsc do Realu, to smiac mi sie chce, poniewaz gdyby mial tam grac, to odszedlby w wieku 14 lat (czy ile tam mial wtedy) z Santosu, a nie zostal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?