Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest artykul. :V
0
1 i 2.
1
W tym ustawieniu Suarez przynajmniej bedzie posiadal duze wsparcie, ze wzgledu na to, ze to jest podobne do 4-3-3 z "10", ale bez skrzydlowych, tyllko bocznymi pomocnikami.
4
Czapka, czy butami?
0
Reno napisal "Fichado", a polak za "Oficjalnie".
0
Xdd. See you next week. Haha
0
W porownaniu do was, ja czekalem az pobierze mi sie ostatni dodatek do BF4 I bede przegladal Ramble w tym czasie na telefonie, a normalnie gral w BF4. :)
0
A co? Nie prawda? :D
16
Oficjalnie!
https://x.com/neurophate_/status/1005558561383043072
0
Ale go zajezdzaja tam. Oby kontuzji ze zmeczenia nie doznal (zerwanie, czy cos).
0
W dodatku przy ew. Przyjsciu Arthura/Thiago latem, na pozycji Busiego moze grac 2, a nawet 3 pilkarzy, jak zostanie Samper, mowa tu o Rakiticiu, Paulinho i Samperze, a jest nawet Oriol w druzynie B.
3
Jesli on ma zastapic Busiego, to nara. Oriol w rezerwach czeka i w przy przyjsciu Thiago, mamy Paulinho i Rakiete oraz o ile zostanie Samper.
1
Czytaj ze zrozumieniem.
0
Jak myślicie, ile Messi strzeli goli na MŚ?
E: Myslicie, ze jak Leo rozegrs genialny turniej, to pobije rekord strzelcow w historii MŚ?
2
Messi.:/
0
Ja licze Higuaina w 1szym, nie wiem czemu, ale mam czuja, ze to on bedzie gral.
1
Ale Argentyna ma pecha, kolejna kontuzja. Cos, albo ktos nie chce pozwolic Leo wygrac Pucharu Mistrzostw Swiata. Licze, ze mimo to Leo podola wyzwaniom jakie go spotkaja po drodze i przy pomocy 8 drewien, bramkarza i Masche, wygraja, a jak nie Argentyna, to Polska.
0
Ten tez genialny, jak masz czas to zobacz sobie.
1
Czym lysy zasluzyl? Ja bym dal Valverde, za to co ulepil z tej gliny, co mial.
0
Dopracuje to.
-Ej, jak gruby ma na imie?
-Suarez...
-Jest Suarez w domu?
-Gruby! Koledzy do Ciebie.
0
A co? Ma zamiar sie wypowiedziec?
41
I ma racje.
0
Xd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wczesniej sie pytalem o BF4 na PC i mysle, ze to byla doskonala decyzja, na originie taka sama cena jak za zwykla wersje, bo £18!
0
Czy mozna dostac szybka odpowiedz?
Warto kupowac BF4 na PC?
0
9
No to powolutku Segura traci swoich ludzi. Jak tak dalej bedzie, to sam sie spakuje.
5
To sie smiej, a nie odpisujesz.
2
Czasem jak czytam o tym, ze Neymar mialby odejsc do Realu, to smiac mi sie chce, poniewaz gdyby mial tam grac, to odszedlby w wieku 14 lat (czy ile tam mial wtedy) z Santosu, a nie zostal.