Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Postawil na sprawdzonych graczy, chyba bal sie cos zmienic, ale Arthut byl na rezerwie.
1
Ale mecz nie toczy sie po to by gadac o nim, tylko o druzynach, ktore graja.
1
On kolejny mecz, ktory z nim ogladam wspomina o nim. Tak jest co mecz. -.-
1
Gdyby wytrzymal, to bym napisal po meczu, ze w koncu dobrze komentowal.
9
Juz liczylem, ze o nim nie wspomni... -.-
0
Poki co to Messi je wykonuje.
3
Graj z Islandia - bronia w 10 w polu karnym i jeden na 25-30 metrze, dominuj i graj przyjemnie dla oka, zremisuj 1-1 po niewykorzystanym karnym i powiedz, ze Argentyna nie zachwyca.
1
Autobus rodem Chelsea z 2012.
E. Bynajmniej probuja kontrowac.
1
Ja mowie o kadrze, a w niej to najlepszy nie jest. W klubie, ktory skupia sie na obronie przez prawie caly mecz jest najlepszy, w druzynie ktora gra pilka juz nie bardzo.
1
Nie oszukujmy sie De Gea nie powinien grac w kadrze. On dosc czesto popelnia szkolne bledy, chlop nadaje sie do druzyn, ktore bronia sie caly mecz i wychodza czasami z kontrami. Przyklad Man Utd.
0
Skauci podobno obserwuja go juz pare lat.
0
#TeamThiago
5
Oj było, było, było!! Było, było, był, było! Było, było, było!
0
Mozna dostac takowe info co dzis dostales?
0
Nie licze, ale licze na to, ze beda probowac kontrowac ich, a nie wybijac panicznie na oslep pilke.
0
Wiem, ale jednak potrzebny ktos, kto jest bardziej uzdolniony technicznie i z troszke wiekszym ciagiem na bramke niz on. Sam jestem zwolennikiem Thiago, ale Segura robi co chce.
1
Guardiola zrozumial to po przejsciu do City i ulozyl zespol pod przejscie na 4-2-1-3. 2 Defensywnych pomocnikow i conajmniej keden z nich uzdolniony technicznie podlaczajacy sie do przodu i dobrze broniacy, Rakitic takim nie jest, on dobrze broni, ale w ataku troche miernie. Pjanic jest tego przykladem, Thiago moze nim byc. Pogba, Tolisso, Vidal. 1szej dwojce blizej do rozgrywajacych, ale moga sie dostosowac do tej pozycji.
1
Australia w porownaniu do tych wikingow uzbrojonych glownie w tarcze probowala zdobyc 3pkt z Francja. Nigdy nie rozumialem tego hype'u na Islandie. Fakt sa ciezkim rywalem, ale jednak graja antyfutbol i rzadko probuja strzelic pare goli. Oni graja na strzelenie i bronienie.
0
Wczoraj byl faul. Karny sie nalezal. Dzisiaj Marciniak pokazuje swoja wladze i robi co chce.
19
Pique w 1szym klasyku za Lucho tak zrobil i byl karny. :)
3
Pilka dolecialaby gdzies w pole karne i wydarzyloby sie wszystko. Karny ewidentny.
0
Zolta. Pozniej wrzucil i byl wolny za zagranie reka.
0
Gdyby pilka otarla sie o linie... ehhh Szkoda mi Australii.
6
Centymetry ratuja Francje...
6
Xd?
4
Stanal jak Oblak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Mozna grac fair? Mozna. Zobaczymy jak te hiszpanskie ameby z tym zrobia w nowym sezonie.
13
"Jacy Kolumbijczycy? Senegalczycy bojcie sie!"
https://www.instagram.com/p/BkEvYNun9Lu/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=niok5hichhlc
5
Tylko, ze to Pogba rozgrywa pilka w srodku, Tolisso i Kante stoja i podziwiaja, a w ataku jest tylko Dembele i Mbappe, a Gryzek nie cofa sie wspomoc w rozegraniu.