12

Postawil na sprawdzonych graczy, chyba bal sie cos zmienic, ale Arthut byl na rezerwie.

1

Ale mecz nie toczy sie po to by gadac o nim, tylko o druzynach, ktore graja.

1

On kolejny mecz, ktory z nim ogladam wspomina o nim. Tak jest co mecz. -.-

1

Gdyby wytrzymal, to bym napisal po meczu, ze w koncu dobrze komentowal.

9

Juz liczylem, ze o nim nie wspomni... -.-

0

Poki co to Messi je wykonuje.

3

Graj z Islandia - bronia w 10 w polu karnym i jeden na 25-30 metrze, dominuj i graj przyjemnie dla oka, zremisuj 1-1 po niewykorzystanym karnym i powiedz, ze Argentyna nie zachwyca.

1

Autobus rodem Chelsea z 2012.
E. Bynajmniej probuja kontrowac.

1

Ja mowie o kadrze, a w niej to najlepszy nie jest. W klubie, ktory skupia sie na obronie przez prawie caly mecz jest najlepszy, w druzynie ktora gra pilka juz nie bardzo.

1

Nie oszukujmy sie De Gea nie powinien grac w kadrze. On dosc czesto popelnia szkolne bledy, chlop nadaje sie do druzyn, ktore bronia sie caly mecz i wychodza czasami z kontrami. Przyklad Man Utd.

0

Skauci podobno obserwuja go juz pare lat.

0

#TeamThiago

5

Oj było, było, było!! Było, było, był, było! Było, było, było!

0

Mozna dostac takowe info co dzis dostales?

0

Nie licze, ale licze na to, ze beda probowac kontrowac ich, a nie wybijac panicznie na oslep pilke.

0

Wiem, ale jednak potrzebny ktos, kto jest bardziej uzdolniony technicznie i z troszke wiekszym ciagiem na bramke niz on. Sam jestem zwolennikiem Thiago, ale Segura robi co chce.

1

Guardiola zrozumial to po przejsciu do City i ulozyl zespol pod przejscie na 4-2-1-3. 2 Defensywnych pomocnikow i conajmniej keden z nich uzdolniony technicznie podlaczajacy sie do przodu i dobrze broniacy, Rakitic takim nie jest, on dobrze broni, ale w ataku troche miernie. Pjanic jest tego przykladem, Thiago moze nim byc. Pogba, Tolisso, Vidal. 1szej dwojce blizej do rozgrywajacych, ale moga sie dostosowac do tej pozycji.

1

Australia w porownaniu do tych wikingow uzbrojonych glownie w tarcze probowala zdobyc 3pkt z Francja. Nigdy nie rozumialem tego hype'u na Islandie. Fakt sa ciezkim rywalem, ale jednak graja antyfutbol i rzadko probuja strzelic pare goli. Oni graja na strzelenie i bronienie.

0

Wczoraj byl faul. Karny sie nalezal. Dzisiaj Marciniak pokazuje swoja wladze i robi co chce.

19

Pique w 1szym klasyku za Lucho tak zrobil i byl karny. :)

3

Pilka dolecialaby gdzies w pole karne i wydarzyloby sie wszystko. Karny ewidentny.

0

Zolta. Pozniej wrzucil i byl wolny za zagranie reka.

0

Gdyby pilka otarla sie o linie... ehhh Szkoda mi Australii.

6

Centymetry ratuja Francje...

6

Xd?

4

Stanal jak Oblak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Mozna grac fair? Mozna. Zobaczymy jak te hiszpanskie ameby z tym zrobia w nowym sezonie.

13

5

Tylko, ze to Pogba rozgrywa pilka w srodku, Tolisso i Kante stoja i podziwiaja, a w ataku jest tylko Dembele i Mbappe, a Gryzek nie cofa sie wspomoc w rozegraniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?