Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do 5 lipca zostanie ogloszony. Koniec afery.
0
Jedyny roaming jaki mam, to jest roaming danych. Dodam jeszcze, ze to Samsung Galaxy Grand Prime Plus.
0
Mozesz wyjjasnic?
0
Mqm pytanie. Odkad wyplynalem promem z UK, to przestal mi dzialac dane komorkowe z sieci lycamobile. Czy ktos moglby pomoc, zeby te dane dzialaly?
0
Gdzie. Ja bym postapil podobnie. Omawiac kontrakt za plecami. To jest agent. Xd
25
A na Rafinhe kasy nie maja?
0
To nie plotki. To info z zarzadu.
0
Lenglet jest nasz. Nie odwali sie zadne la decision. Arthur juz czeka na szafke z numerem 6, a Alena z numerem 8. Genialnie bedzie, jak bedziemy dawac szanse Abelowi. Szkoda tylko Jaspera, no ale on musi grac.
7
Nom. Arthur i Lenglet Fichado.
0
Nie mozna obrazac osob trzecich.
0
To obejrzyj sobie El Clasico z 2010. Te ligowe na Camp Nou, to zobaczysz piekny futbol. :p
0
I zarobi 20mln. Xd
1
Nie jego wina, ze Deszympans woli bronic, zamiast isc za ciosem.
0
Te obrone, a raczej jej brak nawet Ronaldo by ogral. Dobry mecz, ale z Realem sie juz popisal.
1
9.
1
Fazio.
2
Moze dlatego, ze to Argentyna rozgrywa pilka, a Francuzi sie tylko bronia i laga na Mbappe.
3
Akurat to Argentyna jest lepsza, a ze ta 'defensywa' daje sobie kontry wciskac, to nic nie zmienia. Brakuje im tylko 9.
0
Nie bardzo. Poczul dotyk na plecach i runal jak CR7.
16
Jeden z najlepszych duetow obronnych w historii futbolu.
1
A na boisku jak panienka. :P
0
Ze Cou i Dembele sa dogadani.
13
W taktyce laga od obroncy na Lewego, to zaden pomocnik sie nie nada.
0
Nie wiem czy o tym pisale, ale wiem, ze przez Segure i jego slowa po superpucharze z Cou bylo nic.
0
No. Kolega wyzej troche odjechal.
28
Dzisiaj jest rocznica slubu Leo, wiec czuje genialny mecz w jego wykonaniu.
0
Co mowi inp?
18
Przeglad pola mu odbierasz? Ladne przerzuty tez? Przecbwyt i drybling rowniez?
2
0
Zapewne chodzi o pomidora.