Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkradł się błąd w tym co napisałeś. Powinno być "dziennikarza". ;)
0
1
Kontuzja na kilka miechow.
0
Postaw pver 1.5 gola w obu meczach, wlaczajac w to dogrywke. A jak można, to nawet 0.5. Gorzej będzie jak w ogole nie będą chcieli strzelac. xd
1
To jak bylaby mozliwosc kupienia od nich Verrattiego, a przy tym pomoc im wyjsc zero, to bym sie nie zastanawial i kupywal.
2
Gdy gral Xavi, to nie bylo potrzeby odbierac pilke i biegac z bramki do bramki, a z Verrattim moze byc to samo, co z Xavim.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Tylko, ze Verratti w tej chwili, to jest najlepszy pilkarz na pozycji Xaviego.
0
Za Pepa gralismy tak. W ataku. Zostawalo 3. Byli to Busi pomiedzy Pique i Puyolem. W srodku Xavi oraz Iniesta, a miedzy nimi wyzej ustawiony Messi, po nokach byli falszywi boczni obroncy z zadaniem zejscia do srodka lub wybiegania po skrzydle. Na ataku byli falszywi skrzydlowi, ktorzy schodzili do srodka. Taka byla magia 4-3-3 (false9), ktore zmienialo sie w 3-5-2 do obronnego 4-1-4-1. Messi jak Messi zostawal, czesto wspomagac bocznych obroncow byli Villa i Pedro. W srodku pomiedzy lewy i lewym srodkowym obronca, takim wyzej ustawionym byl Iniesta, a po drugiej Xavi i Busi pomiedzy srodkowymi. Jak stosowalismy pressing, to uzywano do tego 4-3-3 (false9). Barca Guardioli miala za zadanie szukac przestrzeni, zdobywac przewage, grac w trojkatach (gdzie widac gre druzynowa) i co najwazniejsze bawic sie pilka.
0
Mam czuja, ze cos kolo 140.
1
Nie jak my, tylko jak ViscaBarca123. ;)
1
Spokoj niczym Sergio B.
1
Po pierwsze mamy Roberto i Semedo, a po drugie w szkolce, jak kolega wyżej napisał jest Mateu Morey.
0
Przeczuwam 0-3 porażek. Dolicz jeszcze rezerwowych na tym poziomie, to masz 0-2 porażki. 4-5 remisow i reszta to zwycięstwa.
0
Odpal Fife, idz do - Rynek Transferowy, wpisz nazwisko gracza, ktorego chcesz, oznacz do obserwacji, przejdz do listy zyczen, wejdz w negocjuj transfer, jak sie uda, to wejdz w negocjuj kontrakt, jak sie uda, to masz Fichado.
0
Bylo, jest nawet artykul.
3
Skoro lubisz, to lap jedno.
0
Wrzuc jeszcze dwumecz z 2009 przeciwko Chelsea i z 2012.
0
Czyli ewoluować w srodkowego obronce?
3
W Francji jest dużo talentow, sam Messi wypomniał zarządowi, ze kiedyś interesowali się Maxim Lopezem (czy jak się tam zwal), az przestali.
1
Mamy Roberto, Semedo i w zasiegu jest jeszcze Mateu Morey.
0
Nie wiesz moze co z Lengletem? Czy to jest tak jak podaly dzis rozgłośnie, ze do jutra bedzie klauzula wplacona?
0
Niewazne, czy Barca bedzie Hiszpanska, ale wazne jest to, zeby to talenty, ktore dolacza do szkolki, badz pierwszej druzyny i ludzie ze szkolki wspomagali gwiazdy (2-4 tego typu graczy w podstawowym skladzie) i walczyli o miano legendy tego klubu.
2
A taki, ze czlowiek jest naszym wychowankiem, przyszedl za darmo, jest legenda, zrobil wiele dla klubu i zasluguje na godne pozegnanie.
0
Ja widze Thiago w dwoch klubach. Barca lub Man City.
0
Delefele przyszedl za 12 mln.
0
Wiem. Ale potrzebny nam top pomocnik na 4-5 lat, bo wteddy moze jeden z dwojki De Jong/Arthur odpalic.
0
To nie mogli sprzedac Pjanicia?
2
Jest opalony, poniewaz spalil sie w cieniu Messiego.
0
Luis "hazardzista" Suarez. :V