0

Wkradł się błąd w tym co napisałeś. Powinno być "dziennikarza". ;)

0

1

Kontuzja na kilka miechow.

0

Postaw pver 1.5 gola w obu meczach, wlaczajac w to dogrywke. A jak można, to nawet 0.5. Gorzej będzie jak w ogole nie będą chcieli strzelac. xd

1

To jak bylaby mozliwosc kupienia od nich Verrattiego, a przy tym pomoc im wyjsc zero, to bym sie nie zastanawial i kupywal.

2

Gdy gral Xavi, to nie bylo potrzeby odbierac pilke i biegac z bramki do bramki, a z Verrattim moze byc to samo, co z Xavim.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

Tylko, ze Verratti w tej chwili, to jest najlepszy pilkarz na pozycji Xaviego.

0

Za Pepa gralismy tak. W ataku. Zostawalo 3. Byli to Busi pomiedzy Pique i Puyolem. W srodku Xavi oraz Iniesta, a miedzy nimi wyzej ustawiony Messi, po nokach byli falszywi boczni obroncy z zadaniem zejscia do srodka lub wybiegania po skrzydle. Na ataku byli falszywi skrzydlowi, ktorzy schodzili do srodka. Taka byla magia 4-3-3 (false9), ktore zmienialo sie w 3-5-2 do obronnego 4-1-4-1. Messi jak Messi zostawal, czesto wspomagac bocznych obroncow byli Villa i Pedro. W srodku pomiedzy lewy i lewym srodkowym obronca, takim wyzej ustawionym byl Iniesta, a po drugiej Xavi i Busi pomiedzy srodkowymi. Jak stosowalismy pressing, to uzywano do tego 4-3-3 (false9). Barca Guardioli miala za zadanie szukac przestrzeni, zdobywac przewage, grac w trojkatach (gdzie widac gre druzynowa) i co najwazniejsze bawic sie pilka.

0

Mam czuja, ze cos kolo 140.

1

Nie jak my, tylko jak ViscaBarca123. ;)

1

Spokoj niczym Sergio B.

1

Po pierwsze mamy Roberto i Semedo, a po drugie w szkolce, jak kolega wyżej napisał jest Mateu Morey.

0

Przeczuwam 0-3 porażek. Dolicz jeszcze rezerwowych na tym poziomie, to masz 0-2 porażki. 4-5 remisow i reszta to zwycięstwa.

0

Odpal Fife, idz do - Rynek Transferowy, wpisz nazwisko gracza, ktorego chcesz, oznacz do obserwacji, przejdz do listy zyczen, wejdz w negocjuj transfer, jak sie uda, to wejdz w negocjuj kontrakt, jak sie uda, to masz Fichado.

0

Bylo, jest nawet artykul.

3

Skoro lubisz, to lap jedno.

0

Wrzuc jeszcze dwumecz z 2009 przeciwko Chelsea i z 2012.

0

Czyli ewoluować w srodkowego obronce?

3

W Francji jest dużo talentow, sam Messi wypomniał zarządowi, ze kiedyś interesowali się Maxim Lopezem (czy jak się tam zwal), az przestali.

1

Mamy Roberto, Semedo i w zasiegu jest jeszcze Mateu Morey.

0

Nie wiesz moze co z Lengletem? Czy to jest tak jak podaly dzis rozgłośnie, ze do jutra bedzie klauzula wplacona?

0

Niewazne, czy Barca bedzie Hiszpanska, ale wazne jest to, zeby to talenty, ktore dolacza do szkolki, badz pierwszej druzyny i ludzie ze szkolki wspomagali gwiazdy (2-4 tego typu graczy w podstawowym skladzie) i walczyli o miano legendy tego klubu.

2

A taki, ze czlowiek jest naszym wychowankiem, przyszedl za darmo, jest legenda, zrobil wiele dla klubu i zasluguje na godne pozegnanie.

0

Ja widze Thiago w dwoch klubach. Barca lub Man City.

0

Delefele przyszedl za 12 mln.

0

Wiem. Ale potrzebny nam top pomocnik na 4-5 lat, bo wteddy moze jeden z dwojki De Jong/Arthur odpalic.

0

To nie mogli sprzedac Pjanicia?

2

Jest opalony, poniewaz spalil sie w cieniu Messiego.

0

Luis "hazardzista" Suarez. :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?