Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Praktycznie nie zmienia jedenastki. Ma piłkarzy, którzy potrafią dać dużo jakości, a gra tą samą jedenastką.
0
Może w trakcie sezonu się odkujesz. :P
8
Konto bankowe na pewno.
0
Pozdro, ale teraz mieszkam w Brytanii, choć do piątku jestem w Żaganiu.
0
Wiem. To na ten moment taki okazyjny i za to pierwszy mechanik dla mnie. W przyszlosci na pewno kupie lepszy do gier typu CS/FORTNITE/GTA/BF.
2
Nie. 90 minuta i Rakitic bierze pilke, decyduje sie na strzal z 30 metrow i gol! Chorwacja mistrzem swiata!
22
Mathieu Valbuena.
10
Ci 'eksperci' myślą, że Mbappe jest kandydatem do złotej piłki, jak wygra Mistrzostwa. No sorry, ale Modric prędzej po porażce się znajdzie w trójce niż on.
0
Za to nie jestem pewien, czy oni są 'ekspertami'.
8
Dla mnie to wypisz, wymaluj Xavi.
0
Gdyby go zapytali, to nie byłoby różnicy.
0
Kupuje okazyjnie na ten moment, bo nie posiadam mechanki i dlatego sie pytam.
0
Mam pytanie do graczy. Jak oceniacie klawiaturę modecom volcano lanparty plus?
1
Szczerze? Cou za Griezmanna.
0
Polska kraj biedny. 5 złotych za drogo najwidoczniej.
0
To niezłe zaskoczenie. :V
12
Mądrego, to aż warto posłuchać.
13
Wszystko w punkt.
0
Lepsze to, bo możemy wzmocnić środek pola.
19
Najlepiej będzie jak na żadnego nie wydadzą kasy.
17
Xavi asystentem Zidane'a?
1
No to tak. Początek sezonu: Suarez bez formy, Neymar odszedł i przyszedł Dembele, który doznał urazu. Delefele na prawym skrzydle gra jedynie na wyścig do końcowej linii i wrzuta, Rakitić pod forma, Pique pod formą, Cou dołączył zimą i tylko Copa del Rey i Liga była z nim, a LM? Dalej kopiący się po czole Luis, bez formy Umtiti i później stojaki na Rome.
2
Spójrz kogo miał nasz Valverde. Neymar miał nas w dupie i odszedł, a potem przyszedł mały kryzys. Graliśmy półśrodkami, które dały nam niesamowitą przewagę w pierwszej części sezonu i po latach pokonały Sociedad na SS. Tak naprawdę, to Ernestowi mecz z Romą jedynie nie wyszedł. Piłkarze wtedy nie dostosowywali się do taktyki jaka była, a ta była zła. Oni po prostu sobie stali na boisku i czekali na pogrom. W tym sezonie drużyna będzie lepsza uwierz mi. Teraz będzie miał do tego wykonawców i zaufa tym, których chciał, a nie tym, których sprowadził zarząd lub przyszli za Lucho.
0
Źródłem jest jego wypowiedź po dwumeczu z Realem w superpucharze, kiedy obsrany mówił, że transfery już są zamknięte.
0
Że Ous i Cou dogadani, a potem przyszedł tylko Ous, a Cou w zime.
15
I co z tego, że jest niski? Messi jest niski i najlepszy na świecie, Xavi nie był wysoki i był jednym z najlepszych na świecie i najlepszym na swojej pozycji, to samo Iniesta, Modrić, Verratti i wielu innych.
2
Po pierwsze balagan byl po odejsciu Neymara.
Po drugie. Cou byl juz w lato dogadany, ale Liverpool sie wkurzył na to co powiedzial Segura.
Po trzecie. Po Valverde bedzie Xavi i jak Arthur odpali, to Rabiot bedzie jego zmiennikiem i bedziemy mieli 3 w srodku - Oriol, Arthur, Alena.
Po czwarte. Deal z Paulinho byl przekretem jakims, a Arthur byl wiadomy pol roku.
Po piate. Alena juz ma 20 lat, to w koncu musial dostac promocje.
Po szoste. Mina idzie na wypozyczenie, a Lenglet bedzie 3 obronca do wyboru. Jak Pique skonczy kariere, to Mina/Cuenca go zastapi.
Po siodme. Tego nie wiemy, czy Digne odejdzie.
Po osme. Nie wiemy, czy odejda definitywnie, czy ich wypozycza.
8
A tu bum fichado i mamy Javiego Martineza.
1
To i tamto. Sprawy nocnych marków.
0
Tutaj nie ma co porownywac.