0

Praktycznie nie zmienia jedenastki. Ma piłkarzy, którzy potrafią dać dużo jakości, a gra tą samą jedenastką.

0

Może w trakcie sezonu się odkujesz. :P

8

Konto bankowe na pewno.

0

Pozdro, ale teraz mieszkam w Brytanii, choć do piątku jestem w Żaganiu.

0

Wiem. To na ten moment taki okazyjny i za to pierwszy mechanik dla mnie. W przyszlosci na pewno kupie lepszy do gier typu CS/FORTNITE/GTA/BF.

2

Nie. 90 minuta i Rakitic bierze pilke, decyduje sie na strzal z 30 metrow i gol! Chorwacja mistrzem swiata!

22

Mathieu Valbuena.

10

Ci 'eksperci' myślą, że Mbappe jest kandydatem do złotej piłki, jak wygra Mistrzostwa. No sorry, ale Modric prędzej po porażce się znajdzie w trójce niż on.

0

Za to nie jestem pewien, czy oni są 'ekspertami'.

8

Dla mnie to wypisz, wymaluj Xavi.

0

Gdyby go zapytali, to nie byłoby różnicy.

0

Kupuje okazyjnie na ten moment, bo nie posiadam mechanki i dlatego sie pytam.

0

Mam pytanie do graczy. Jak oceniacie klawiaturę modecom volcano lanparty plus?

1

Szczerze? Cou za Griezmanna.

0

Polska kraj biedny. 5 złotych za drogo najwidoczniej.

0

To niezłe zaskoczenie. :V

12

Mądrego, to aż warto posłuchać.

13

Wszystko w punkt.

0

Lepsze to, bo możemy wzmocnić środek pola.

19

Najlepiej będzie jak na żadnego nie wydadzą kasy.

17

Xavi asystentem Zidane'a?

1

No to tak. Początek sezonu: Suarez bez formy, Neymar odszedł i przyszedł Dembele, który doznał urazu. Delefele na prawym skrzydle gra jedynie na wyścig do końcowej linii i wrzuta, Rakitić pod forma, Pique pod formą, Cou dołączył zimą i tylko Copa del Rey i Liga była z nim, a LM? Dalej kopiący się po czole Luis, bez formy Umtiti i później stojaki na Rome.

2

Spójrz kogo miał nasz Valverde. Neymar miał nas w dupie i odszedł, a potem przyszedł mały kryzys. Graliśmy półśrodkami, które dały nam niesamowitą przewagę w pierwszej części sezonu i po latach pokonały Sociedad na SS. Tak naprawdę, to Ernestowi mecz z Romą jedynie nie wyszedł. Piłkarze wtedy nie dostosowywali się do taktyki jaka była, a ta była zła. Oni po prostu sobie stali na boisku i czekali na pogrom. W tym sezonie drużyna będzie lepsza uwierz mi. Teraz będzie miał do tego wykonawców i zaufa tym, których chciał, a nie tym, których sprowadził zarząd lub przyszli za Lucho.

0

Źródłem jest jego wypowiedź po dwumeczu z Realem w superpucharze, kiedy obsrany mówił, że transfery już są zamknięte.

0

Że Ous i Cou dogadani, a potem przyszedł tylko Ous, a Cou w zime.

15

I co z tego, że jest niski? Messi jest niski i najlepszy na świecie, Xavi nie był wysoki i był jednym z najlepszych na świecie i najlepszym na swojej pozycji, to samo Iniesta, Modrić, Verratti i wielu innych.

2

Po pierwsze balagan byl po odejsciu Neymara.

Po drugie. Cou byl juz w lato dogadany, ale Liverpool sie wkurzył na to co powiedzial Segura.

Po trzecie. Po Valverde bedzie Xavi i jak Arthur odpali, to Rabiot bedzie jego zmiennikiem i bedziemy mieli 3 w srodku - Oriol, Arthur, Alena.

Po czwarte. Deal z Paulinho byl przekretem jakims, a Arthur byl wiadomy pol roku.

Po piate. Alena juz ma 20 lat, to w koncu musial dostac promocje.

Po szoste. Mina idzie na wypozyczenie, a Lenglet bedzie 3 obronca do wyboru. Jak Pique skonczy kariere, to Mina/Cuenca go zastapi.

Po siodme. Tego nie wiemy, czy Digne odejdzie.

Po osme. Nie wiemy, czy odejda definitywnie, czy ich wypozycza.

8

A tu bum fichado i mamy Javiego Martineza.

1

To i tamto. Sprawy nocnych marków.

0

Tutaj nie ma co porownywac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?