4

Messi robił co chciał w każdym meczu w takim wieku, Ronaldo wyglądał jakby chciał zbliżyć się do niego, ale tylko się oddalał kiedy Leo dryblował pomiędzy rywalami. Jeszcze ktoś próbuje porównać Mbappe do nich. To jest śmiech na sali.

29

Kurła, ten wuefista, co się wybił. Nigdy nie sądziłem, że będzie taki dobry.

1

Jeszcze z śmietaną i kefirem.

0

No właśnie jak jesteś wychowany w top klubie, to tam się nadasz, zwłaszcza, że Barca gra inną piłkę od innych i każdy młody, który jest wychowany tutaj poradzi sobie jedynie tutaj, a jak nie idzie, to nadaje się conajwyżej do średniaka ligowego. Samper, Sandro, Munir, Grimaldo, każdy nie dostał szansy. Zostali opluci przez klub.

0

Panie. Te ruskie jednak dobre są.

0

Maladze? Granadzie? Alaves? To nie sa kluby swiatowej marki, tylko sredniaki.

0

Niedosc, ze stawial na swoim, to jeszcze sam Siebie wyjasnil. Xd

2

Byl Munir i Sandro oraz Pedro. Od odejscia tegi trzeciego, powinien byc sciagniety ktos do przodu, podobnie po odejsciu Xaviego. My nic z tym nie zrobilismy, jak Munir odpalal, a Sandro gral solidnie, to zostali wypozyczenia i zostalismy z Alcacerem. Mielismy Sampera, to to samo, byl Marlon i tez to samo. Zamiast postawic na Grimaldo, to oddalismy go. Powinnismy sprzedac Digne i dac szanse Cucu.

0

So, gk i atak slabo obsadzone. Xd zaden solodny gracz jako zmiennik.

7

2008/09. Nie mielismy wielu gwiazd. 05/06. W obu druzynach bylo wielu wychowankow.

0

A no jednak on. Wszystko sie zgadza. Dzieki.

4

Kim jest ten sms?

0

Tam chyba Mourinho na ławce.

4

Ja nie chcę Rabiota. Lepszy byłby Thiago.

0

A to wiem. Tylko on może zniszczyć go.

0

Jego ojciec pilnuje go, aby nie odbiła mu sodówka, więc spokojnie, a z resztą on sie skupia na graniu na ten moment.

0

Tak. Wtedy Mbappr dal popis. Messi jak gral z wielkimi, to na wysokim poziomie. Jak grał z Bayernem Juppa, to pokazał nic.

0

A jak CR7 miał 19 lat, to PL była bodajże najlepsza z włoską. Kiedy Messi miał, to PL na szczycie wciąż była, a La Liga 2ga bodajże.

0

Liczby. No właśnie. Messi w lidze Hiszpańskiej pokazal w jego wieku dobry i piękny futbol.

0

Moim zdaniem. Tylko i wyłącznie moim. Do poziomu Leo był w stanie się zbliżyć jedynie Bojan, ale kednak głowa nie wytrzymała presji. Neymar był blisko. Ronaldo również, ale tylko Bojan miał to coś moim zdaniem.

1

No jednak też nie.

2

No jednak nie.

2

Z tym ostatnim odjechałeś. Leo w jego wieku grał mądrze, ładnie i efektywnie. Messi potrafi robić coś z niczego. 2007 rok. Messi strzela cudo z Meksykiem. Czy zrobiłby coś takiego Mbappe? Nie.

3

Dla mnie geniuszem jest ten, który myśli na boisku i potrafi pokazać dobry futbol. Geniuszami, którzy tak grali są Iniesta, Xavi, Pirlo, Ronnie, Messi itd. Messi w jego wieku gral dobry i piękny futbol. Mbappe nigdy nie zbliży sie do poziomu Ronaldo, a co dopiero Leo. CR7 jest geniuszem i tu nie ma co kłamać, kiedyś grał ładny i dobry futbol, teraz zmienił styl, bo zrozumiał, że z wiekiem będzie gorzej i nie uszczęśliwi kibiców.

1

Bał się coś zmieniać, bo myślał, że nie wypali.

0

Kto tak napisal?

0

Może nie strzelał za wiele, ale potrafił stworzyć show.

23

ja to tylko wstawiam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Jeszcze Mistrz Świata do lat 20 u Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?