Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trafione za dychę. xd
0
Niezawodny Karim Benzema. A teraz tak serio, to wziąłbym raczej Fekira lub Martiala za odpowiednią cenę.
0
Ty lepiej uciekaj do Tottenhamu, bo szkoda patrzeć na to jak się marnujesz.
0
To jest La Rambla, a nie artykuł.
0
Godin to Materac, nigdzie nie odejdzie.
2
Valverde nie lubi pracować z młodzieżą, to zły trener.
24
Ale właśnie miałem pojedynek na śmierć i życie. Bałem się, że będę zmuszony spać w kiblu. Ugh
0
Odkujesz sie w trakcie sezonu.
1
Gra w gre. Wejdź na instastory jego.
1
Co to jest?
0
Zgadnijcie co robi La Decision. :D
2
W punkt opisane, ale głupie zachowanie.
0
No to nie wiem. :P
21
Numer PPV. HEHE
3
Socjopata nie lubi tego. :)
0
Oglądałem bo jestem kibicem, a nie sezonowcem.
0
Czytałem dużo o tym co się działo od tamtych czasów. Jak nie chcesz widzieć ofensywnego futbolu, to idź kibicuj Atletico.
0
Jak myslicie? Będziemy grali teraz ładny i przyjemny dla oka futbol, czy jednak Ernesto postawi na asekurację ponownie?
0
Czemu niby? Oglądałem gdzie grali często kaszane 16/17 i oglądam defensywne 17/18, ale Barca od czasów Cruyffa gra ładny i przyjemny dla oka futbol.
0
To skoro lubisz wygrywać po trupach, to idź kibicować Atletico, ktore gra 4-4-2 doskonale. Nie mam ochoty oglądać tak asekuracyjnej gry. 4-2-3-1 jest jak 4-3-3 z 10.
14
Podobno FIFA 19 ma być tak realistyczna, że podczas meczów Barcy w Lidze Mistrzów kibice będą gwizdać na hymn.
#suchardnia
0
:D.
1
Bedziemy grali 4-2-3-1. Do tego mamy pilkarzy, a jak chce probowac 4-3-3 z Luisem na LS, to elo.
10
To co? Półfinał LM z Realem i jednostronny klmentarz Borka?
1
Druzyny z tego samego kraju nie moga być w tej samej grupie.
5
Cou za Neymara bym dał, Rakiete za Paulinho i Modric wyżej, a za Gryzka Kante. Courtois za Llorisa. Za Mbappe Lukaku/Kane. Wiecej dawali drużynie.
1
Niech kupia jednego. Wtedy Oriol ma marne szanse.
1
Messi złoty but.
2
To co? Nowy pakt z diabłem, ale z korzyściami dla Juve?
2
Wedlug mnie. Modric, Messi, Ronaldo. Ronaldo mial dobry mecz z Juve jedynie, ale poprawil staty na poczatku roku. Z Hiszpania troche szczescia, ale jednak tez gratki.