0

Pewnemu koledze pwenie kopara opadla. :D

1

Czyli niedokładne podanie jest chyba jedno.

7

Czy Arthur podał chociaż raz niedokładnie?

1

Miranda klasa, Arthur pieknie.

1

Dla mnie to 4-2-3-1.

0

Spytaj sie Segura.

0

4 i Miranda.

0

No nie wiem, chyba tylko Roberto I Semedo sa z 1ego skladu.

1

Andre chyba na drugiego DP.

0

Czytam LR. :)

0

Moim marzeniem w Barcy jest Verratti, ale ciezko o to, wiec chcialbym powrotu Thiago.

0

Tylko pilkarze i Eric go chca, a reszta zarzadu juz nie, bo nie mysla racjonalnie.

Chca gwiazde - Rabiot (jest dobry, ale nie gwiazda). Byly dwie mozliwosci Pjanic i Thiago. A chca Kondgbie/Parejo itp.

0

Dembele niezly agent.

3

A to wiem, ale taki Denis ma DNA, TYLKK JEST Brozkiem, a Paco ich nie ma, no ale jest na lawke i to sa te szczegoly.

3

A moze to o Yaya chodzi. Klasa Swiatowa, DNA Barcy i nasz byly pilkarz oraz doswiadczony.

17

Nie. Andre go nie mial.

0

Wychodzi z tego, ze Thiago, chyba ze poluja na wieznia szejka.

1

Chyba kiedy powinna ona byc.

0

Giroud pewnie zaprosil go na kolacje i nie odmowil.

3

Thiago jest wszechstronny, moze zagrac na pozycji Busiego, Iniesty, czy Xaviego, a on po za Verrattim jest idealnie skrojony na ta ostatnia pozycje i moze pomoc nam wygrac w koncu LM.

1

Ehh, Marco by sie przydal teraz, no ale ktos ma chorobe na porazki.

0

De Jong za rok, Eriksen nie osiagalny, Pjanic? No nje wiem, jak go ogladalem, to trzymal ja dlugo, no ale nie az tak, czesciej szukal podan do przodu, gdy go ogladalem.

0

Oby Thiago. Valverde podobno chce pomocnika, ktory lubi grac z pilka przy nodze, a takich znam dwoch - Verratti i Thiago.

0

Kiedy ta plota byla. Xd

0

Slowa KHR nie podobaja mi sie, licze ze sprzeda go do nas, a nasi rusza po niego.

0

Suarez jak juz to odejdzie do Chin/Japonii/USA/Urugwaj/zakonczy kariere tutaj z Messim i to za zadne pieniadze.

3

Byl zmuszony do tego przez kontuzje, ktore go zaczely lapac, ale na szczescie zmienil styl gry na taki, ktory pokazuje, ze wciaz jest najlepszy i nie schodzi z poziomu nie osiagalnego dla innych.

1

Kuurła, kupimy pewnie Casemiro i jazda.
E. Ew. kupimy kolege Rakiticiowi i bedzie to Modrić.

0

A co jesli, to jest Gundogan.

0

Ten drugi potrzebuje eliksiru wiecznej mlodosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?