Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnemu koledze pwenie kopara opadla. :D
1
Czyli niedokładne podanie jest chyba jedno.
7
Czy Arthur podał chociaż raz niedokładnie?
1
Miranda klasa, Arthur pieknie.
1
Dla mnie to 4-2-3-1.
0
Spytaj sie Segura.
0
4 i Miranda.
0
No nie wiem, chyba tylko Roberto I Semedo sa z 1ego skladu.
1
Andre chyba na drugiego DP.
0
Czytam LR. :)
0
Moim marzeniem w Barcy jest Verratti, ale ciezko o to, wiec chcialbym powrotu Thiago.
0
Tylko pilkarze i Eric go chca, a reszta zarzadu juz nie, bo nie mysla racjonalnie.
Chca gwiazde - Rabiot (jest dobry, ale nie gwiazda). Byly dwie mozliwosci Pjanic i Thiago. A chca Kondgbie/Parejo itp.
0
Dembele niezly agent.
3
A to wiem, ale taki Denis ma DNA, TYLKK JEST Brozkiem, a Paco ich nie ma, no ale jest na lawke i to sa te szczegoly.
3
A moze to o Yaya chodzi. Klasa Swiatowa, DNA Barcy i nasz byly pilkarz oraz doswiadczony.
17
Nie. Andre go nie mial.
0
Wychodzi z tego, ze Thiago, chyba ze poluja na wieznia szejka.
1
Chyba kiedy powinna ona byc.
0
Giroud pewnie zaprosil go na kolacje i nie odmowil.
3
Thiago jest wszechstronny, moze zagrac na pozycji Busiego, Iniesty, czy Xaviego, a on po za Verrattim jest idealnie skrojony na ta ostatnia pozycje i moze pomoc nam wygrac w koncu LM.
1
Ehh, Marco by sie przydal teraz, no ale ktos ma chorobe na porazki.
0
De Jong za rok, Eriksen nie osiagalny, Pjanic? No nje wiem, jak go ogladalem, to trzymal ja dlugo, no ale nie az tak, czesciej szukal podan do przodu, gdy go ogladalem.
0
Oby Thiago. Valverde podobno chce pomocnika, ktory lubi grac z pilka przy nodze, a takich znam dwoch - Verratti i Thiago.
0
Kiedy ta plota byla. Xd
0
Slowa KHR nie podobaja mi sie, licze ze sprzeda go do nas, a nasi rusza po niego.
0
Suarez jak juz to odejdzie do Chin/Japonii/USA/Urugwaj/zakonczy kariere tutaj z Messim i to za zadne pieniadze.
3
Byl zmuszony do tego przez kontuzje, ktore go zaczely lapac, ale na szczescie zmienil styl gry na taki, ktory pokazuje, ze wciaz jest najlepszy i nie schodzi z poziomu nie osiagalnego dla innych.
1
Kuurła, kupimy pewnie Casemiro i jazda.
E. Ew. kupimy kolege Rakiticiowi i bedzie to Modrić.
0
A co jesli, to jest Gundogan.
0
Ten drugi potrzebuje eliksiru wiecznej mlodosci.