Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
SIEMONE. Tylko on moze to poukladac.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dokladnie 10 lat temu i 5 lat temu, odpowiednio Pique i Isco zmienili kluby i dolaczyli odpowiednio do FC Barcelony i Realu Madryt.
0
Mam czuja, ze kupia Hazarda i Martiala. Kogo za Bale'a, to juz nie wiem.
0
No tak, bo ktos rozumie ironie na tej stronie.
0
Nie wiem czemu chcecie tego Lozano, po tej akcji z prostytutkami, to on jeszcze zony naszych pilkarzy wy***ha.
0
Mozna tak powiedziec. Pilkarz wykupuje swoj kontrakt i staje sie wolnym agentem.
0
Dajemy mu kasy, a on ma to wplacic na transfer.
1
Aha. Dopiero od wczoraj zauwazylem ta glowke redaktora.
0
Od kiedy jestes redatkorem?
0
Jak poradzi sobie z depresja, to bedzie takowym. :P
6
Juve kupuje graczy przyszlosciowych jak my. :v
1
To jest ostatnia szansa. Musi dostac ta realna szanse.
0
Oficjalne ogloszenie do 5 lipca.
1
On nie dostal realnej szansy, w tym problem.
1
Indywidualnie w najwyzszej formie to Pique. Duetowo w najwyzszej formie - Gimenez-Godin, Pique-Umtiti, Varane-Umtiti.
1
Mozna tak powiedziec. Transfer glupi, bo wtedy Samper odejdzie na kolejne wypozyczenie.
0
Czyli Paulinho odejdzie. Xd
2
Poprawione.
0
A ile bylo % szans, ze zgarniemy go my, a nie PSG? (rok temu)
10
Geniusz La Rambli chyba cos bral, albo po prostu jest w formie i bedzie fala komentarzy do stworzenia genialnej dyskusji z jego strony.
1
Lucho/Jemez byliby idealni.
8
Chyba mam dejavu.
10
Niech wezma Lucho.
0
Do 5 lipca ma byc fichado, wiec.
0
Do 5ego lipca zostanie ogloszone Fisiado. Arthura oglosza 15/16 lipca, ale ogolnie mozna powiedziec, ze fichado, zostala tylko papierkowa robota, ktora jest ciezka.
0
A z reszta szkoda slow na takich ludzi jak ty.
0
Chcialoby sie miec takowe.
0
No chyba, ze tak. Dzieki!
0
Jakich slowach?