Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I Bartek ma racje, ale niech zwolni polowe palantow, zatrudni normalnych i gitara, a Segura niech spie...la.
1
7min czytania. :D
0
Pewnie postawili napastnika na bramke, z mysla "najlepsza obrona, jest atak".
1
Nie widzialem wielu meczow, ale uwazam ze jest dobry i moze odpaloc jak Samu.
0
Barca podobno obserwuje go odkad skonczyl 17.
0
No i gitara, oby nie spaprali negocjacji z Lengletem.
0
Taktyczny.
0
Z tym sie zgodze.
0
Jak to? 4 lata temu zaczeli.
11
Ciekawe, czy kible wyremontowali?
0
W dyche. Dzieki. Moja mama zna osobe, ktora choruje na to, tylko nazwe tej choroby zapomniala. Jeszcze raz dzieki.
0
Nie. To cos innego.
0
8jak sie nazywa choriba, gdzie czlowiek robi sie jak roslina? Pytanie z ciekawosci.
5
I to taki, ktory "gral o wiele ladniejsza pilke od Barcy Guardioli".
2
12 czerwca dniem sadu bedzie.
0
Xd.
2
Peszko jedzie na mundial jako czlowiek zadaniowy.
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6340597.html#comment-6340597
I koniec tych fake informacji.
0
12 czerwca podejmie. Info od INP.
3
Gdyby mial grac u bialych, to bylbuy ich wychowankiem.
3
21 sekund szybciej. :D
0
12 czerwca ma zdradzic, gdzie bedzie gral.
0
"Te kocie ruchy i te gesty nogami."
0
W tym meczu wygra lepszy, robcie scrreny.
10
W meczu Brazylia - Chorwacja wygra lepszy, robcie screeny.
0
A co, kbrazony na Tite, za brak powolania? :v
0
Zatracil refleks i nic wiecej.
0
Przy drugim mogl wiecej zdzialac.
0
Czuje, se 1szy transfer Realu to Deszamp.
0
Jest artykul od wczoraj.