Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tu Bog nawet nie pomoze.
2
Prima Aprillis.
0
2gi Delefele. Tylko, ze lepszy repertuar trickow, jednak to samo co on, pare zwodow, machniec nogami i puszczenie po linii, i wrzuta.
0
Marca podaje, ze AG ma przedluzyc kontralt z Atleti! Podobno Barcelona oferowala mu za malo pieniedzy (okolo 7 milionow), gdzie Atletico oferuje mu ponad 10!
9
W koncu zart na poziomie.
0
To nie miejsce na zarty, kiedy pusshi jest tutaj.
0
Spokojnie Leo zagra jeden/dwa sezony u Xaviego, ktory postawi na mlodziez, niezaleznie od decyzji zarzadu.
1
Zostal Busi i Roberto, ktory zaczynal w tej epoce oprocz Leo i Andresa.
0
Depor wygra 2-1.
0
Tylko tyle. Xd
0
0-2 wygra Depor. Ewentualnie 1-2, po golu w z kontry po 80 minucie. :V
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi. Wypowiadal sie nie raz.
0
Malaga. :V
0
Wlasnie przeczytalem na tt, ze Iniesta odchodzi po sezonie. Iniesta sam to napisal i powiedzial juz zarzadowi. Oficjalny profil Iniesty.
2
Jak widzialem miki, to myslalem, ze to mikiMessi.
0
Tylko dwie wrzuty mu nie wyszly, a tak to pozytywna zmiana. Zdecydowanie na +
0
Dobrze, ze nie podal na druga, bo Roberto nie kryl tam nawet.
0
Przyszla kryska na matyska.
1
Dziennikarz - Dlaczego nie cieszyles sie z gola?
Simeone - Bo widzialem jak Messi sie rozgrzewal.
Dziennikarz - dlaczego nie cieszyles sie z prowdladzenia na poczatku drugiej polowy?
Montella - if u know what i mean.
0
Dlatego licze na Semedo, a potem Leo, aby weszli.
4
Mamma Mia Di Maria. :D
1
Ten juz gra na czas. Xd
1
I nici z rekordu Marca.
1
Chodzi ci o to, ze Roberto nie wybiegl? To jest blad Roberto, bo nie podlaczyl sie.
0
Mbappe*.
0
Dembele i Semedo spisuja sie dobrze jak graja razem.
11
Ten w niebieskim truchtajacy powinien sobie wystawic czerwona.
0
Marc oberwal. :/
1
Leo i Andre jak dwie krople wody.