1

Tu Bog nawet nie pomoze.

2

Prima Aprillis.

0

2gi Delefele. Tylko, ze lepszy repertuar trickow, jednak to samo co on, pare zwodow, machniec nogami i puszczenie po linii, i wrzuta.

0

Marca podaje, ze AG ma przedluzyc kontralt z Atleti! Podobno Barcelona oferowala mu za malo pieniedzy (okolo 7 milionow), gdzie Atletico oferuje mu ponad 10!

9

W koncu zart na poziomie.

0

To nie miejsce na zarty, kiedy pusshi jest tutaj.

0

Spokojnie Leo zagra jeden/dwa sezony u Xaviego, ktory postawi na mlodziez, niezaleznie od decyzji zarzadu.

1

Zostal Busi i Roberto, ktory zaczynal w tej epoce oprocz Leo i Andresa.

0

Depor wygra 2-1.

0

Tylko tyle. Xd

0

0-2 wygra Depor. Ewentualnie 1-2, po golu w z kontry po 80 minucie. :V

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi. Wypowiadal sie nie raz.

0

Malaga. :V

0

Wlasnie przeczytalem na tt, ze Iniesta odchodzi po sezonie. Iniesta sam to napisal i powiedzial juz zarzadowi. Oficjalny profil Iniesty.

2

Jak widzialem miki, to myslalem, ze to mikiMessi.

0

Tylko dwie wrzuty mu nie wyszly, a tak to pozytywna zmiana. Zdecydowanie na +

0

Dobrze, ze nie podal na druga, bo Roberto nie kryl tam nawet.

0

Przyszla kryska na matyska.

1

Dziennikarz - Dlaczego nie cieszyles sie z gola?
Simeone - Bo widzialem jak Messi sie rozgrzewal.

Dziennikarz - dlaczego nie cieszyles sie z prowdladzenia na poczatku drugiej polowy?
Montella - if u know what i mean.

0

Dlatego licze na Semedo, a potem Leo, aby weszli.

4

Mamma Mia Di Maria. :D

1

Ten juz gra na czas. Xd

1

I nici z rekordu Marca.

1

Chodzi ci o to, ze Roberto nie wybiegl? To jest blad Roberto, bo nie podlaczyl sie.

0

Mbappe*.

0

Dembele i Semedo spisuja sie dobrze jak graja razem.

11

Ten w niebieskim truchtajacy powinien sobie wystawic czerwona.

0

Marc oberwal. :/

1

Leo i Andre jak dwie krople wody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?