0

Xavi powiedzial, ze mecz z Realem to jego test, pokazal jeden fajny drybling w obu meczach i marnowal setki na SB.

0

Odpowiedz na poranne pytanie znajduje sie tutaj.

1

A slyszales o tym, ze bez formy jest?

1

Bida w kraju na bezrekawnik repki to co sie dziwisz? Pozyczyl z Barcelony, a odda po meczu, ustawione.

10

Bo tak sie poprawnie wymawia.

1

https://www.instagram.com/p/Bgq7sD1n1EK/

Teraz chyba bedzie zdjecie Leo i Andresa. Jakie to smutne i prawdziwe. :'(

2

Bo to jest poprawna wymowa.

2

Dla tych mysla, ze to drewno.

0

Widze, ze kolejny przyjaciel z Brazylii dla Paulinho gotowy.

4

Ciekawa statystyka, ale Pep to mistrz i tak. 3k minut.
https://x.com/Kowal___30/status/976785279234248705

1

Nie jestes tak samo wykatkowy jak inni najwidoczniej.

0

A sie powiesil na poprzeczce.

0

Od dzis nie jestes socjopata, tylko wrozbita Maciej.

1

Mam nadzieje, ze wyczules to, ze nie pisze na serio tylko opisuje to jak wyglada YT na ten moment.

1

Jak chcecie zebym wrzucal Goal Morning codziennie chwile po 10, to musicie zostawic subskrypcje z dzwoneczkiem i like'a pod tym postem.

1

Goal Morning! Roger Garcia vs Real Valladolid!



Arthur zapytany o to kto jest lepszy Messi czy Cristiano, odpowiedzial, ze Messi.

0

Nawet w tym wieku Iniesta jest lepszy i tak jak Xavi im starszy, tym madrzejszy i lepszy.

1

Nie wiem jak mozna ich porownywac. Iniesta byl, jest i bedzie wciaz lepszym pilkarzem niz wszyscy obecnie jesli chodzi o pozycje z lewej strony pomocy i grajac blisko lewej. Nie sa sie porownac jego magii i inteligencji z nikim innym.

0

Wspomnienia wracaja (dla starszych kibicow, nie dla mnie, ja jestem od finalu z Man Utd w 2011), wtedy tez mowiono o szpalerze, wychaczylem od komentatora.

0

Porownuja go tylko dlatego, ze Leo powiedzial, ze Dybala go zastapi.

0

Umtiti.

0

Yyy... czekaj co?! Czy ich poj***lo?!

0

A moze ty Samuelu odpalisz i zgarniesz?

2

Ronaldo juz za dwumecz z Bromancem zgarnal.

0

Postaw na San Marino, jak chcesz miejsca w lozy VIP.

2

Xavi tez bedzie ryzykiem. Licze, ze jak bedzie Xavi, to on bedzie naszym Fergusonem.

0

Jak napisalem slabe wytyczne co do szkolki i wina trenera (w wiekszosci trenera). Moim zdaniem Bartek nie chce odsunac sie od mlodziezy, tylko woli wspolpracowac z trenerem, a skoro jest EV, to bedzie malo transferow i wiecej mlodych, a potem zobaczymy.

0

2, bo w 2008 mialbyc Mou, a EV i Pep byli ryzykownymi decyzjami, potem Lucho i teraz EV.

0

Poza tym Bartek dal mu slabe wytyczne co do mlodziezy i tyle winy Bartka, a tak to reszta lezy po stronie Lucho.

1

EV za 3cim razem przybyl do nas. Pierw Pep, potem Lucho i teraz on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?