Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi powiedzial, ze mecz z Realem to jego test, pokazal jeden fajny drybling w obu meczach i marnowal setki na SB.
0
Odpowiedz na poranne pytanie znajduje sie tutaj.
1
A slyszales o tym, ze bez formy jest?
1
Bida w kraju na bezrekawnik repki to co sie dziwisz? Pozyczyl z Barcelony, a odda po meczu, ustawione.
10
Bo tak sie poprawnie wymawia.
1
https://www.instagram.com/p/Bgq7sD1n1EK/
Teraz chyba bedzie zdjecie Leo i Andresa. Jakie to smutne i prawdziwe. :'(
2
Bo to jest poprawna wymowa.
2
Dla tych mysla, ze to drewno.
0
Widze, ze kolejny przyjaciel z Brazylii dla Paulinho gotowy.
4
Ciekawa statystyka, ale Pep to mistrz i tak. 3k minut.
https://x.com/Kowal___30/status/976785279234248705
1
Nie jestes tak samo wykatkowy jak inni najwidoczniej.
0
A sie powiesil na poprzeczce.
0
Od dzis nie jestes socjopata, tylko wrozbita Maciej.
1
Mam nadzieje, ze wyczules to, ze nie pisze na serio tylko opisuje to jak wyglada YT na ten moment.
1
Jak chcecie zebym wrzucal Goal Morning codziennie chwile po 10, to musicie zostawic subskrypcje z dzwoneczkiem i like'a pod tym postem.
1
Goal Morning! Roger Garcia vs Real Valladolid!
Arthur zapytany o to kto jest lepszy Messi czy Cristiano, odpowiedzial, ze Messi.
0
Nawet w tym wieku Iniesta jest lepszy i tak jak Xavi im starszy, tym madrzejszy i lepszy.
1
Nie wiem jak mozna ich porownywac. Iniesta byl, jest i bedzie wciaz lepszym pilkarzem niz wszyscy obecnie jesli chodzi o pozycje z lewej strony pomocy i grajac blisko lewej. Nie sa sie porownac jego magii i inteligencji z nikim innym.
0
0
Porownuja go tylko dlatego, ze Leo powiedzial, ze Dybala go zastapi.
0
Umtiti.
0
Yyy... czekaj co?! Czy ich poj***lo?!
0
A moze ty Samuelu odpalisz i zgarniesz?
2
Ronaldo juz za dwumecz z Bromancem zgarnal.
0
Postaw na San Marino, jak chcesz miejsca w lozy VIP.
2
Xavi tez bedzie ryzykiem. Licze, ze jak bedzie Xavi, to on bedzie naszym Fergusonem.
0
Jak napisalem slabe wytyczne co do szkolki i wina trenera (w wiekszosci trenera). Moim zdaniem Bartek nie chce odsunac sie od mlodziezy, tylko woli wspolpracowac z trenerem, a skoro jest EV, to bedzie malo transferow i wiecej mlodych, a potem zobaczymy.
0
2, bo w 2008 mialbyc Mou, a EV i Pep byli ryzykownymi decyzjami, potem Lucho i teraz EV.
0
Poza tym Bartek dal mu slabe wytyczne co do mlodziezy i tyle winy Bartka, a tak to reszta lezy po stronie Lucho.
1
EV za 3cim razem przybyl do nas. Pierw Pep, potem Lucho i teraz on.