4

Czyli twoja obrona jest lepsza niz ten bialy ser szwajcarski, gratki!

0

Hah. ;D

2

Mamy Cou.

0

Hah. :D

0

Duza, bo przez moment bylem zmylony i nie rozumialem tego. A nie wiem jak inni.

3

A nie 'kazal mi nie dzwigac'?

1

Good Luck. Tez chce awansu 'ogorkow'.

2

Gracz, ktory gra jak Messi (tzwn. Najbardzuej go moze przypominac i ma jakis procent jego gry) to Dybala. Pozycja ta sama, poruszanie sie, strzaly, czytanie gry. Wszystko ma na najwyzszym poziomie (tylko Messi jest lepszy od niego). Neymar tego nie posiada. Leo spewnoscia obu mowi jak grac ( w przypadku Neymara mowil). Z Dybala na repce tlumaczy mu na 100%. Ja osobiscie wodze go w Barcy jak Leo bedzie mial 34-35 lat. To jest moje zdanie, szanuje twoje, ale "cholownik" Isco przypomina mi Inieste. Powtorze, to moje zdanie.

1

Doslownie wiecej dwa komentarze nizej.

1

Nie zdziwilbym sie jakby EV pokazal srodkowy palec i wystawil duet Costas-Mina. :D

Wiem, wiem potem sie obudzilem.

0

Gral w Brazylii, ale przychodzi z Kolumbii.

0

Tia...

21

Ale po co te nerwy?

0

Bo to Narca. Oni kazdego kto dla bialych moglby zagrac to wystawia.

7

https://x.com/henriklehmannn/status/960938339007451142 The best Centre Back in This Season!

1

Reanimacja. :D

6

Delefele 3-1!!!

0

Letniego?

0

Chelsea/Eibar.

0

Niezly timing. ;D

0

To jest cos takiego jak Strona Glowna.

0

Podane nizej, a I tak sie pytaja, sa sklady na glownej, ci dalej kopiuja I pytaja. :D

0

Czuje Inieste na trybunach.

4

Mamy juz trzeci lutego, a ludzie dalej nie ogarniaja, ze Valverde ma wywalone w to kogo chca ludzie z La Rambli w pierwszym skladzie.

0

Jednak nic nie przebije godziny meczowej. :D

1

Moim zdaniem Mina powinien zagrac, ale na szczescie to Ernesto jest trenerem, a nie ja. :v

0

Jest nizej.

2

Od poniedzialku ma zaczac trenowac z druzyna, ale nie na pelnych obrotach podawal AS lub Marca. Nie pamietam ktos dzis pisal.

11

To Anglia czy Brytania?

6

https://x.com/BarcaTimemedia1/status/959301651021508609 skrot gry Arthura przeciwko Lanus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?