16

Dla tych co ogladaja mecz I maja pretensje do Arthura, ze nie gra do przodu. On gra na pivocie w tym momencie. Pozdrawiam.

0

Busi chyba myslal, ze ma asekuracje Semedo I dlatego puscil. xd

0

Co ty porownujesz? Arthur dopiero wchodzi zespolu, gdzie mlody jest kilka lat w klubie.

0

Czy Puig jest Katalonczykiem?

1

Suarez. :O

0

You just made my day.

0

A Tobie zycze bana za trollowanie.

0

No wlasnie o to mi chodzi, ze wole pilkarza, ktory powalczy, a nie poczeka. Przyklad? Mecz z Sevilla.

0

Wtedy byl gowniarzem, ktory dostal szanse odrobine za szybko. Powinni poczekac rok/dwa, a dali mu od razu.

0

Czy ja wiem. Roznie gra w meczach, czasem przycisnie rywala, a czasem nie. Munir dla mnie to taki o wiele gorszy Suarez, ale z tym, ze jak strzeli, to strzeli pare razy w sezonie. Podobne umiejetnosci I zasluguje na druga szanse.

0

Maja problem, do Munira za zmarnowana sytuacje, choc sam wypracowalem pressingiem, ciekawi mnie tylko, czy Paco by go nalozyl. :D

0

Ten lament na Munira. xd
EV w zeszlym roku: "Najwazniejsze, ze napastnik potrafi dojsc do sytuacji strzeleckich, a jak je wykorzysta, to jeszcze lepiej."

2

Czyli jednak potrafi asystowac sam do siebie.

6

A pozniej znowu, ze na La Masie nie stawiaja?

5

Wole taka probe, niz bezpieczne wycofanie Paco.

0

Slabo gra na tym lewym skrzydle, Valverde out!

0

Dżuan?

0

Chlopak byl rzucany po klubach, ktory nie graja ofensywnej pilki i nie potrafil wnieść odpowiedniej jakosci, a jakby gral w klubach z ofensywnym stylem, to bylby na 100% Busim takich druzyn.

1

Te bombki tez spoko byly. :D

1

Fajny doleczek ma. :D

2

Jesli BarcaInfo tego nie wstawil, to fake. xd

0

No chyba, ze tak.

0

Redakcja/Moderacja.

0

Widac, ze kibic Legii. :D

0

Nie jestem pewnie, ale pisze live na dole paska, wiec chyba tak.

2

0

Szkoda. :/

8

Xd. Nie strasz chlopaka. Lepiej zyc w niewiedzy.

0

Pomoc Vidal, Arthur, Cou.

3

Mam 17lat i uwazam, ze to jest gowno. Wiek to nie wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?