Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Dla tych co ogladaja mecz I maja pretensje do Arthura, ze nie gra do przodu. On gra na pivocie w tym momencie. Pozdrawiam.
0
Busi chyba myslal, ze ma asekuracje Semedo I dlatego puscil. xd
0
Co ty porownujesz? Arthur dopiero wchodzi zespolu, gdzie mlody jest kilka lat w klubie.
0
Czy Puig jest Katalonczykiem?
1
Suarez. :O
0
You just made my day.
0
A Tobie zycze bana za trollowanie.
0
No wlasnie o to mi chodzi, ze wole pilkarza, ktory powalczy, a nie poczeka. Przyklad? Mecz z Sevilla.
0
Wtedy byl gowniarzem, ktory dostal szanse odrobine za szybko. Powinni poczekac rok/dwa, a dali mu od razu.
0
Czy ja wiem. Roznie gra w meczach, czasem przycisnie rywala, a czasem nie. Munir dla mnie to taki o wiele gorszy Suarez, ale z tym, ze jak strzeli, to strzeli pare razy w sezonie. Podobne umiejetnosci I zasluguje na druga szanse.
0
Maja problem, do Munira za zmarnowana sytuacje, choc sam wypracowalem pressingiem, ciekawi mnie tylko, czy Paco by go nalozyl. :D
0
Ten lament na Munira. xd
EV w zeszlym roku: "Najwazniejsze, ze napastnik potrafi dojsc do sytuacji strzeleckich, a jak je wykorzysta, to jeszcze lepiej."
2
Czyli jednak potrafi asystowac sam do siebie.
6
A pozniej znowu, ze na La Masie nie stawiaja?
5
Wole taka probe, niz bezpieczne wycofanie Paco.
0
Slabo gra na tym lewym skrzydle, Valverde out!
0
Dżuan?
0
Chlopak byl rzucany po klubach, ktory nie graja ofensywnej pilki i nie potrafil wnieść odpowiedniej jakosci, a jakby gral w klubach z ofensywnym stylem, to bylby na 100% Busim takich druzyn.
1
Te bombki tez spoko byly. :D
1
Fajny doleczek ma. :D
2
Jesli BarcaInfo tego nie wstawil, to fake. xd
0
No chyba, ze tak.
0
Redakcja/Moderacja.
0
Widac, ze kibic Legii. :D
0
Nie jestem pewnie, ale pisze live na dole paska, wiec chyba tak.
2
https://www.fcbarcelona.com/videos/live Lapcie zanim usuna.
0
Szkoda. :/
8
Xd. Nie strasz chlopaka. Lepiej zyc w niewiedzy.
0
Pomoc Vidal, Arthur, Cou.
3
Mam 17lat i uwazam, ze to jest gowno. Wiek to nie wszystko.