0

@kanver_ raczej go nie powołają z tym rozciętym policzkiem, pod warunkiem, że w lidze też nie zagra

0

@zuang1995 ekspresy na normalną kawę do mielenia są droższe. Kawa wyjdzie ci oczywiście taniej niż kapsułki, ale jak widzę ile znajomi mają problemów z tymi drogimi maszynami, nawet Jury za 5 tys zł itp, to jestem zadowolony, że zdecydowałem się kilka lat temu na nespresso za 400 zł że spieniaczem mleka - bezawaryjna, nic przy niej nie robię, nawet nigdy nie odkamieniałem. Co do smaku kawy, bardzo mi smakuje, tylko trzeba znaleźć swój rodzaj - ja kupuję zawsze dalmayar cappy niebieskie, i co ważne, każda filiżanka zawsze smakuje tak samo, cztery lata temu jak i dziś.

2

@Kapitan hawk na kuponie do skreślenia to jest pierwsza kolumna i środkowa liczba z drugiej kolumny. Tą szóstkę trafiło chyba 11 osób i dostaną po 200 tys. Ludzie lubią skreślić takie wzorki

0

@Wasacz_ mam nespresso na kapsułki, idealny, nic przy nim nie trzeba robić, tylko wodę dolewać

0

@BORO_12 zawsze tak głosują

0

@Patry10 ale trzeba patrzeć na kwestie finansowe, bo on ma nadal aspiracje do zarabiania na najwyższym szczeblu drabinki, a na boisku tego nie pokazuje

0

@vincentPL ale jemu nikt nie chce zabrać jego pensji. Został mu jeden sezon gry i Barca chce z nim przedłużyć umowę, ale zapewne dają mu mniej, niż on liczy.

0

@colossus jak wstawisz twitter.com to pojawi się miniaturka tweeta, tylko że czasem nie działa bo jakiś problem ma twitter czy tam x

0

@colossus
x.com/Barzaboy/status/1854275235240948223

I jak?

29

dobrym pociągnięciem że strony UEFA było, że pierwsze 8 drużyn gra dwa mecze mniej, to jest nagroda o którą warto walczyć

1

@DJ6 ale akurat Brest to raczej nie jest drużyna do lekceważenia

0

@Criss18Barca to jest w ogóle zagadka, tułał się na wypożyczeniach 5 lat i nagle bum i Sporting płaci 20 baniek. Swoją drogą Brighton pokazuje, że cierpliwość popłaca

1

@leomessi1710 w środku najmniej szans na wejście jak jesteś piątym wyborem

0

@mariosss20 kibice fajni tylko szkoda ze kacapy

0

@icon3520 jakie spadkowe? Ty znasz zasady tej nowej LM?

1

W dupie z bramkarzem, co z Cubarsim??

1

@norbi77 jak chcesz chwalić zarząd za dobre sprzedaże, to musisz wystawiać takich grajków od czasu do czasu, może pójdzie za 5 baniek

0

@FabianekMrozek ale jak ci przyszło do głowy słowo najgorsze?

0

@Messi96_96 chcemy go niedługo sprzedać więc musi coś grać od czasu do czasu

0

@Guess gdzie minusy?

0

@Guess problemy z tramwajami i wielu kibiców nie dojechało na czas

0

@sk13 Nie znam się tak jak Hansi, nie chcę podważać jego kompetencji :)

0

@kuz ale oni zadali pytanie ze studia do komentatorów, studio jest na żywo. Więc trochę głupio wyszło

0

Przełączyli się do komentatorów na murawie w Belgradzie, a tam pusty stadion? O co chodzi?

Canal plus

1

@sk13 jeśli mecz będzie szybko zabity, patrz ostatni z espanyolem, to w drugiej połowie i tak oni truchtają bardziej niż na gierkach treningowych

1

@Barcaa12 bramkarze nie rotują, szczególnie, że trzeba budować Penie na kolejne mecze

0

@Maker0 to się zgadza, premia będzie kosztem podlegajacym amortyzacji.

1

@fart no i trafiłem :) Z Lille też było blisko

0

@Safrani jeśli chodzi o kształtowanie opinii to nadal główne źródło dla 50+

0

@NorbiTBOB Martin nawet nie powąchał la masia, przyszedł w wieku 21 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?