Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcanawieki tvp sport nie pokazuje na żywo
1
@Litman no właśnie, Torre to zagadka jest. Chyba nikt nie ogarnia jaka jest jego sytuacja i jak to widzi Flick
0
@Bajson xD ile przegraliśmy meczów w listopadzie i grudniu że "słabymi"?
1
@pacior95 zgadzam się, do przodu może średnio, ale w obronie i w pressingu spoko
1
@MatBac1991 jeśli bez porozumienia stron, to cała kasa od razu na stół.
0
@Gall nie ma takiej opcji
0
@Rarenzio Flick ma do czynienia z takimi samymi dzieciakami jak ty (może trochę starsi), a takich prowadzi się i ciężko i łatwo
0
@ziomal88 tego nie da się zmieścić kolego
0
@Emerald to wiadomo, ale wtedy trzeba dobrze zarządzać transferami bo taki Rashford nie przyjdzie żeby grać co trzeci mecz
1
@HypeR zobacz z którego miejsca zaczyna teraz większość akcji. Jak chcesz pomieścić na lewej stronie równocześnie Raphinie, Balde i jeszcze jednego LS?
4
@HypeR nie mamy lewo skrzydłowych? Raphinia widzisz mnie?
2
@D0mxnxk Laliga zmienia przepisy na bieżąco jak im akurat pasuje w danym miesiącu
1
@SelloutCrowd jeśli to nie było zawarte w umowie i wymuszone przez szejków to bym się zdziwił.
9
@Comentateiro dorzucić pół Penii bo grał w drugiej połowie i będzie idealnie 0,5 ;)
1
@Rewolucja123 spoko Patryk. Pozdrowionka i smacznej kawusi
0
@Murazor mogłoby ale nie musiałoby - jak często bywa real by już odpuścił walkę o remontadę i cofnąłby się na własną połowę
0
@TheKlucha Faye 500 minut w tym sezonie
0
@LambiPL Jakie zakazy transferowe, co ty gadasz? Chodziło o to, że Bartomeu wiedział że nie utrzyma stołka a miał deficyt budżetowy. Gdyby odszedł z deficytem to odpowiadałby własnym majątkiem, stąd te odroczenia pensji dla tylu zawodników krótko przed jego dymisją
1
@Maciek313 akurat Monachium to jedno z najlepszych miejsc do życia w Europie a w Niemczech chyba najlepsze.
0
@LambiPL to nie było ratowanie klubu tylko ratowanie tyłka Bartomeu. A dodatkowo to nie było tylko odroczenie pensji ale też przy okazji podwyżka.
2
Długo nie nacieszyliśmy się Bernalem więc ciężko wyciągać wnioski - ciekawe jakie cechy posiada, których nie posiada Casado, że był pierwszym wyborem Flicka do momentu kontuzji.
0
@Wieszcokruszysie nie byłoby gdyby starał się odebrać piłkę
2
@matirix20 nic mu się nie należy - gdyby był w ostatnich latach dostępny w 95% meczów to może tak
0
@Cyzix jak wytrzymasz tydzień to zacznie się najfajniejszy czas - przychodzi jakaś dziwna pozytywna energia
0
@Manypijany poprzedni zarząd?
0
@addept nie pasuje ci to nie czytaj
0
@ferdas_rawa zawodnik bez klubu może być zarejestrowany poza okienkiem
0
@DonJuanMarquez niezła odklejka u kolegi
0
A co ma do tego reprezentacja? Zawodnik bez klubu nie może grać w reprezentacji?
0
@Campeon87 jak to wymyśliłeś?