2

@Patry10 już pytałem pod innym wpisem to i zapytam ciebie - czy jeśli teraz City zgłosiłoby się po Casado, to cieszyłbyś się, że odchodzi za baniek?

2

W sumie zrobili fajny wzór pisma, które teraz każdy inny klub będzie mógł wykorzystać jak będzie przekręcony w meczu z realem. Wystarczy zmienić parę nazwisk i nazwę klubu.

0

@BezglutenowyPedri nie bo nie łapałby się do pierwszego składu.

0

@Coutinho007 a wtedy la rambla dalej narzeka że szwagry nie umieją sprzedawać :)

0

@europejczyk to się zgadza, ale wtedy nie dostaniemy całej kasy już teraz

0

@anton95 ale pod newsem już jest napisane, że zapłacą 60 baniek ale dogadali się na inną formę płatności

1

@D10SLEO a jak są słabi to nikt ich nie chce i koło się zamyka :)

0

Jeśli wykupią 20% to z 24 robi się 18 mln. A jeśli dogadali się na kwota stała plus łatwe zmienne to Barca teraz może dostać jeszcze mniej.

1

Załóżmy, że Bernal byłby zdrowy, grał tak jak do kontuzji i dzielił minuty pół na pół z Casado, który też by grał tak jak teraz. Sprzedalibyście jednego z nich za 60 baniek do City?

0

@D10SLEO on i za Xaviego zagrał chyba tylko jeden ne z na DM i wypadł słabo.

2

@MalanFCB jeśli ustalili jakieś łatwe do spełnienia zmienne to nic z tym nie zrobisz

3

@4Fabregas4 ani De Jong ani Nico to nie są DMy

0

@Nightraider a wiadomo jaką dostał premię za przyjście? On i Zahavi?

4

Dobrze że zaczęli zwracać na to uwagę. 10 lat temu Kramer miał KO w 17 minucie, nawet gry nie przerwali a koleś został zmieniony dopiero po kwadransie, problem taki że nic nie pamięta, nawet wręczania medali.


1

Coś mi tak się wydaje, że Pep gdyby nie dwumeczu z realem to by się po dziejszym meczu podał do dymisji.

0

@FcPortoFan1999 oby nie odszedł teraz dla dobra Porto,... i Barcy bo w lecie będzie sporo czasu żeby się jeszcze zastanowić nad jego wykupem i ewentualnym zostawieniem albo sprzedaniem dalej z zyskiem.

0

@Keltridge co ty za bajki opowiadasz? Sędzia stosuje przywilej korzyści bo nie widział czerwonej. var mógł dalej zareagować i nawet gdyby real strzelił bramkę to mógł poinformować głównego o potencjalnym czerwie. Var zawalił bo też uznał, że to nie było na czerwo.

0

@Aragorn33 ale ile Mercedesów sprzedaje się w USA a ile w Meksyku czy Kanadzie. A może UE dogada się z Meksykiem i kupi od niego karty nVidia? Albo może jak nie chcą kupować gazu od usa to kupią od putina? O wait chyba mamy problem

0

@Aragorn33 ale co zmieniają cła usa w wymianie gospodarczej z innymi krajami które wymieniłeś. Do tej pory nie sprzedawaliśmy do Kanady albo Maksyku czy o co ci chodzi? (Pomijam co Polska sprzedaje do Maksyku bo chyba nic, może jabłka)

0

@FcPortoFan1999 no właśnie, a na la rambla tutaj jakieś przekonanie od kilku lat, że Nico to drugi Busquets, a teraz zastępca Casado. W sumie wielu tutaj myśli że Gavi to też pozycja Busquetsa czyli by się zgadzało

0

@Robert_Kubica no właśnie to chyba ten mały był. Fajnie że młody się dk niego przyrównał xD

0

"Unai pożegnał się z Barçą na Instagramie: "Dziś muszę się pożegnać, ale nie jest to "żegnajcie", lecz "do zobaczenia wkrótce""

Kojarzę, że jakiś nasz zawodnik tak napisał jakiś czas temu, ale nie kojarzę kto to był. Aubameyang chyba? Ktoś coś?

0

@FcPortoFan1999 Na jakiej pozycji on gra w Porto? Do kogo mu najbliżej pozycją z aktualnie grających w Barca?

0

@kamiVeB w półfinale możemy trafić na każdego oprócz Liverpool a w ewentualnym 1/4 Atalanta/AV spacerkiem też by nie była

0

@MateuszDoniec ale tylko par 1/8 czy poznamy już też drabinkę do finału?

0

@Mroziu albo wylądujesz w Motorze Lublin xD

6

@zygzakmaklini brałbym i nawet 3 minuty bym się nie zastanawiał. Poza tym oni tam praktycznie na 99% wiedzą wcześniej czy mają szansę się przebić.

1

@Mroziu ta Barca zarobi na nim 5 baniek a miejsca na pierwszy skład mu nie dawała. Wylądowałby w jakimś Herenveen albo Brondby albo Motor Lublin i świat w tym i ty i ja tak samo by o nim bardzo szybko zapomniał. Różnica taka, że chłopak będzie cięższy o sporo milionów na koncie i ja mu tego nie żałuję. Do pierwszej Barcy przebija się jeden wychowanek na tysiąc, reszta to zwykła orka na boiskach całego świata.

1

@mrboom nie jutro tylko 21 lutego po barażach. Jutro losowanie wyłącznie par barazowych

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?