Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Turek cieszynka, jakby jakieś golazo zrobił ale w sumie cofam bo cieszynka jak tap in xD
0
@Mitch_Atleta Dostał tak na imię jako pamięć po jego wujku który tragicznie zginął. Pomysł babci, rodzice się poddali. Widać babcia lubiła to imię, skoro dała tak na imię swojemu synowi i wnukowi. Twarda babeczka z niej, stara austriacka szkoła :) Mówił kiedyś w wywiadzie, że od urodzenia matka nazywała go Adi.
0
@F3DO chwilowo nie gramy u siebie ;)
3
przypuszczam, że nie tylko naciski z góry, ale też pewnie dostał mocny pojazd od kibiców realu w mediach społecznościowych i musiał gasić pożar. ten klub to psychiatryk
3
@45M4R zazwyczaj zbierają się w środku tygodnia jeśli nie ma angielskiego tygodnia, tak więc możemy jutro liczyć na jakieś wieści
1
@Barca_bwo dalej nie rozumiesz jak działa VAR - zawołał do faulu na Inigo, bo się nie zgadzał z decyzją głównego. nie zawołał do faulu Cubarsiego, bo zgadzał się z decyzją głównego. że te sytuacje były identyczne, to jest twoje zdanie, sędzia na var miał inne zdanie.
0
@MOLESTA piłkarzy, którzy od nas odeszli i wybili się w innych klubach można policzyć na palcach jednej ręki.
10
@partymaker bo var ma tylko interweniować na ich korzyść, czego nie rozumiesz? ;)
1
@Armin96 zamysł był taki, żeby było jak najmniej przerw. Zobacz teraz ile czasem trwa konsultacja z var odnośnie jakiegoś zagrania. Jakby główny miał za każdym razem przerywać grę i czekać aż var obejrzy powtórki kto ostatni dotknął przed autem to by zrobiła się farsa a nie mecz.
Ale ja bym dodał jeszcze żółte kartki - jeśli var zobaczy, że to było ewidentne zagranie na żółtą, daje sygnał głównemu i ten czeka na zakończenie akcji i daje kartkę bez patrzenia w monitor (chodzi mi tylko o faule), a jeśli to byłaby druga żółta to przerywa grę, i idzie najpierw do monitora.
2
@45M4R myślę, że trener skorygował też pod niego taktykę, żeby unikać tych wysokich wyjść
2
@Barca_bwo bo widocznie według sędziego na var te sytuacje nie były identyczne i nie uznał, że Cubarsi faulował. Sędzia na Var wzywa do monitora (a właściwie to tylko sugeruje podejście, bo sędzia główny wcale nie musi tego robić, ale wiadomo, że zazwyczaj robi) jeśli nie zgadza się z decyzją sędziego głównego.
0
Archivo VAR a sami nie wiedzą jak działa VAR xD
2
Tyle lat już ten VAR jest, a nawet prezesi klubów i trenerzy dalej nie rozumieją jak działa i gadają o jakimś "wchodzeniu var". Var działa cały czas - jest sędzia główny, który np. nie gwiżdże jakiejś sytuacji w polu karnym, w tym czasie sędziowie na var też to oglądają i wtedy są dwie opcje: jeśli sędziowie na var zgadzają się z decyzją sędziego głównego to gra toczy się dalej. Jeśli się nie zgadzają - to mówią to głównemu i on wtedy zazwyczaj idzie do monitora żeby albo pozostać przy swojej decyzji albo uznać, że się mylił i var widział to lepiej.
Tylko tyle trzeba rozumieć i nie opowiadać bzdur, że sędzia ma za każdym razem biegać do monitora - wtedy sędziowie na var byliby niepotrzebni, wystarczyłby koleś od obsługi technicznej.
0
@MesQueUnClub_87 uzgadniał cały dzień na messenger
0
@esem91 widać że jedynie umiesz ogarniać chat gpt
0
@A4ron jak to się stało?
0
@Uukasz_93 Raphinia gra na skrzydle 2 minuty w całym meczu
2
@MUbarca0926 nö dzisiaj też mnie wkurzyło że Mesiemu nie podawali tylko sami próbowali
0
@pioz123 nie ma znaczenia czy kopnął piłkę, karny ewidentnie
0
@Andi18 oczywiście że to karny, agresywne wejście
0
@Commando oczywiście że to był karny
0
@matijas i kto za niego?
0
@pawello10 dlaczego wiek tego nie usprawiedliwia? Właśnie wiek to usprawiedliwia.
0
Świetnie taktycznie rozegrany mecz. Rayo nic nie pokazało a to tylko zasługa naszych.
1
@RymsonPL idealny komentarz laika który dopiero poznaje profesjonalną piłkę
0
@Zieliniak pozory mylą. 2014 to było dla mnie wczoraj
1
@macio_944 jaki?
0
@Zieliniak wątpię, to nie notatnik
0
@masa11 Rayo to nie jest słaby zespół
1
@damian16161212 byłby liderem dni spędzonych w szpitalu i na bank byłby liderem na liście płac