1

@BORO_12 odważne

1

@BOSSS85 to proponuję trochę sie zainteresować jego historią, bo warto znać jako kibic Barcy

0

@Nightraider kojarzę tylko tego jednego brazylijczyka na początku drugiej kadencji Laporty, ale to były grosze w porównaniu do pensji Ansu.

0

@BORO_12 według mnie jeśli Inigo będzie zdrowy, to zawsze będzie w podstawie (w sensie oczywiście pomijając rotacje itd)

0

@Nightraider to nadal nie zmienia nic w tym, że finansowo nie masz żadnych plusów rozwiązania kontraktu przedwcześnie.

2

@BOSSS85 ale Bojana to ty szanuj kolego. Gdyby nie druk 28 kwietnia 2010 to by wszystko mogło się inaczej potoczyć. Możliwe, że nie pamietasz tego meczu, to już dawno było. Byłeś już na świecie? odszedł bez robienia problemów klubowi rok poźniej.

0

@Nightraider nie widzę żadnego racjonalnego powodu rozwiązania kontraktu *jeśli nie jest za porozumieniem stron. trzeba wypłacić całość pensji i tracisz w jego przypadku 4 okienka w których piłkarz jednak się ugnie i pójdzie przynajmniej na wypożczyznie, gdzie ktoś zapłaci jakąś część jego pensji.

1

@beter2 on nawet nie musi rezygnować z pensji, wystarczy, że odejdzie na wypożyczenie, gdzie Barca pokryje rożnicę. ale on nawet tego nie chce.

0

@noface odszkodowanie = wypłacenie od razu calości wynagrodzenia do końca kontraktu. ksiegowy tego nie lubi.

0

@Carlosss wątpię, że jakiś kolega z drużyny chciałby mu zabrać 10. ale po sezonie to już będzie inny temat, bo Ansu na 99% odejdzie

12

@HypeR nie można, przepisy tego zabraniają. nawet treningów z pierwszą drużyną nie wolno zakazać - oczywiście nikt nie chce mu zakazać, ale tak dopisuję dla info

0

@Krzysztof1987 w sumie od dłuższego czasu zastanawiam się, dlaczego tego nie wprowadzili - zwiększyłoby kliki na stronie, bo czasem sprawdzam po tygodniu, że ktoś mi odpisał, ale już nie ma sensu dalej ciągnąć tematu. a tak bym ponownie wszedł pod newsa, wyświetlił reklamy, odpisał i git.

0

@Transu96 w wersji mobilnej pływający guzik gdzieś w rogu, że ma się nowe odpowiedzi. Teraz trzeba kliknąć w menu i dopiero tam widać.

0

@Bajson będą w dynamice czyli może zagrają 1-2 mecze. Nie twierdzę, że są słabi tylko konkurencja w pierwszej drużynie na ich pozycjach jest tak duża, że nie ma sensu się spieszyć i tak też postąpi Hansi według mnie. Jak będzie inaczej to do ciebie zadzwonię.

0

@Arekvip gola strzelonego na wyjeździe nie liczyło się razy dwa, co to za fanaberie? XD poza tym co ty za scenariusz wymyśliłeś? Autobusiarze wygrywają na wyjeździe 1:0, wracają do domu i się murują, ale tracą bramkę i teraz co zmienia nowa zasada w porównaniu do starej? Rywalizacja wyrównana 1:1.

0

@Bajson to się zgadza - poprowadzą ale za 4 lata na IO xD

0

@comtedurgell xD stempel widziany był nawet z kosmosu

0

nikt poniżej nie czytał konferencji tylko sam nagłówek xD

1

@Comentateiro a jaki tam z niego syn marnotrawny? Przyszedł na wypożyczenie, strzelił co mial strzelić materacom i odszedł bez focha.

0

@Rupert_Haubica to nie były drobne -Milan zapłacił 5,5 mln za pół roku

3

@Goh ale co wsadził Atletico nie da sie zapomnieć

0

@BarcaFan20048989 to ten sam przecież

0

@fart kto wygrał?

0

Tego Bakambu na serio w zimie 2018 Villarreal sprzedało do Pekinu za 40 baniek???

0

0

@Foton nie zapomnij opon podmienić na jakieś stare łyse

0

@mordini123 zawołaj jak będą rozmawiać o czymś poważnym, krykiecie albo sumo np.

0

@Criss18Barca ale pensja spada z tego co pisali

0

@SzczenaWojtula przeglądarka nie ma znaczenia. Wystarczy zainstalować nextdns.

0

@Arekvip nie bardzo rozumiem tok rozumowania - teraz też jak drużyna wygra na wyjeździe to w rewanżu może ustawić autobus jeśli chce. Nic tutaj za bardzo się nie zmieniło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?