Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RumbleDelivery Na KMS jadą już po sezonie
0
@Gaucho a jaki on ma ten zapis w kontrakcie? Bo ktoś tu o tym wspominał ale szczegółów nie znam. Dzisiaj wszedł.
0
@Gaucho Torre: widzisz mnie? :)
14
@BezglutenowyPedri oni żadnej strony sobie nie wybierali. Od początku nie pasowali katolibanowi bo stali się konkurencją dla Caritas i tak to się później rozkręciło
0
@Herato nie można było nikogo nie kupić bo połowę tej kasy zjadłby fiskus - wykup za klauzulę powodował, że cała kwota za jednym razem wpłynęła na konto i polegała opodatkowaniu. Dlatego była taka desperacja w poszukiwaniu kosztów, część przepalili na Dembele, ale zrobili też cwany deal z chińczykami "wypożyczając" od nich Paulinhio za 40 baniek.
1
Cena wykupu bardzo dobra, on nie jest tyle wart więc jeśli ktoś chętny się znajdzie to 65 mln będzie miło przytulić. Jedynie chciałbym żeby był dopisek że ta cena obowiązuje tylko do 1 sierpnia 2025 a później wzrasta żeby był czas znaleźć zastępcę.
0
@ZygmuntTrzeciFaza a po co tak nisko jeśli zgodził się na wyższą to tym lepiej dla Barcy
0
@Keltridge nie za niską cenę tylko za darmo bo mu się kontrakt kończył w lecie
23
@Midast jak się umawiają na konkretną godzinę to przyjeżdża się o konkretnej godzinie. To nie polska izba przyjęć, że się czeka pół dnia w poczekalni aż cie zawołają
5
@SelloutCrowd znajdź jakiegoś wroga żeby motłoch miał się czym zająć. To są metody przejęte od kacapskiej rosji.
0
@tbas Milan i AM grają na wyjeździe. Ale reszta się zgadza - na 10 drużyn będących nad Madrytem aż 7 musiałoby stracić punkty.
0
@LeoMessiiBarcaPepa real nie ma szans na 8
0
@xavi890 13 drużyn walczy o awans a 10 z nich ma lepszą pozycję wyjściowa. Trzem wystarczy remis żeby być wyżej od realu. Czyli podsumowując real nie ma szans bo bije się z 10 drużynami o jedno miejsce. A wśród tych drużyn są 3 niemieckie i Aston Villa które grają u siebie z ogórkami.
0
@Barcatroll ludzie czas sprawdzić drabinkę, to zajmuje 1 minutę
0
@Derean 10 gra z 23-24
0
@Jonyx nie widzę tego.
2
@Ryoumen co za bajki opowiadasz?
0
@mekston przecież napisałem że jakby dzisiaj się tabela zamykała. Za tydzień wiadomo że dużo się pozmienia
0
@AnsuLamine wejdź sobie na główny news i tam masz rozpiskę
0
@GigiAmoroso jest już część drabinki. Był dzisiaj nawet o tym news dzisiaj, zajrzyj tam. Jeśli utrzymamy 2 miejsce to trafiamy na zwycięzcę z meczu 15 vs 18 lub 16 vs 17
0
@AnsuLamine a co tutaj liczyć? Wystarczy spojrzeć kto jest na miejscach 15-18 a to baraże tych drużyn wyznaczą przeciwnika dla drużyn z miejsc 1 i 2
2
Jakby dzisiaj zamknąć tabelę to gramy z kimś z czwórki real, Bayern, Juve, Celtic xD
3
@Sulimo nie wiem jak to obliczyłeś? City już nie wskoczy na miejsca 15-18
0
@szela1899 i tylko 10 / 36 straciło więcej bramek :)
0
@LukaszFan słabo liczysz, na razie 5 drużyn odpadło
0
@Filipem wy jacyś opornie myślący jesteście czy jak? Przecież wiadomo, że chodzi mi o to, żeby takich grajków od nich nie kupować do Barcy @Quahoo
0
@partymaker to pokazuje, żeby nie kupować takich sytych kotów bo dużo kosztują a mało wnoszą w dłuższej perspektywie - Gundogan, Silva, DeBruyne
1
@maciach nie wiem jak to obliczyłeś
0
@Szmulek jakie według ciebie cechy powinien mieć kandydat na prezydenta?
1
@tomek8756 nic nie muszę udawać - jestem na własnej działalności