0

@Rarenzio a którym w kolejności kapitanem jest Iñigo Martinez? A z tego co piszą to w szatni ma duży szacunek i posłuch.

Wbrew temu co sobie tutaj wyobrażają gimbusy, że kapitan musi przede wszystkim głośno krzyczeć, La Masia wychowuje młodych w szacunku do weteranów i jak mają coś sensownego do powiedzenia to młodzi tego słuchają.

A do twojej wiadomości kapitanów wybierają od lat zgodnie ze stażem w drużynie. Czy może zaprzeczysz i chcesz mi powiedzieć, że liderem w szatni jest de Jong i dlatego go wybrali? XD

0

1

@pride1899 Fermin jest niewzruszony bo nie jest plackiem i skupia się na grze a nie na turlaniu po murawie

0

@Nazio_87 Ja piszę konkretnie o bolognese

1

@Coutinho007 do bolognese nie dodaje się żadnego sera

4

@pride1899 czas,zainwestować w okulary

0

@PietrasCoelho jeśli ten karny to katastrofalny błąd według ciebie to nie mam pytań.

0

@PatrykBarca nawet Ter Stegen nie grał tak wysoko

37

@pollack bo jest w szatni liderem i twoja zawiść malopolska tego nie zmieni. Wolałbyś pewnie Dembele, ten by w szatni na bank dał dobrą przemowę xD

0

@mordini123 byłaby technicznie możliwość żeby już teraz po fazie grupowej wylosować konkretnie całą drabinkę aż do finału. Ale wiadomo, że UEFA woli mieć na bieżąco kontrolę nad ciepłymi kulkami.

0

@kejdzi ale mi chodzi najpierw o losowanie 1/8. Mogliby zrobić to losowanie już teraz po fazie grupowej: najpierw losują pary które zagrają w barażach a po chwili czy drużyna z pierwszego miejsca w tabeli trafia na parę A czy B itd. A o i z tego co dzisiaj czytałem będą losować pary dopiero po barażach.

0

@kejdzi losowanie 1/8 dopiero po barażach? W sumie dlaczego nie już teraz po fazie grupowej?

1

@Ronaldinho10theking Ja nie, ale redaktor raczej tak

0

@mordini123 ciekawe dlaczego losowanie 1/8 dopiero po barażach. Podejrzewam jakieś ustawki.

5

@PuszkinFan i co z tego?

0

Kiedy jest losowanie drabinki?

0

@Uzytkownig asysta Szczęsnego?

1

@Mofisz jest. Pozostanie na drugim miejscu gwarantuje że unikamy Liverpool aż do finału. Poza tym jest drabinka i po fazie grupowej będzie wiadomo na kogo trafimy z miejsc 9-24. (Będzie tylko małe losowanie)

9

Jaka "katastrofalna postawa Szczęsnego"? Od redakcji wymagam trochę więcej chłodnej analizy.

0

@tbas 22 lata? Czyli brakuje ci jeszcze doświadczenia, bo ja płakałem jak Massaro pogrążał mój klub

2

Mówcie co chcecie ale Xavi by to 1:0 utrzymał

0

Komentarz usunięty

0

@priest9999 bzdura. Powodem jest młody skład

1

Ale że Alenia odnalazł się w takim klubie

0

@icon3520 Przerwa Gaviego to 11 miesięcy. Kontuzja Bernala podobna ale jeszcze gorsza, więc optymistycznie wróci we wrześniu.

1

@Tibu tego co napisałeś w pierwszym akapicie nie będzie w umowie na 200%

2

@Coutinho007 Hansi Kloss

0

@Alo_Vi gdybym pisał tylko swoje przemyślenia to pisałbym na la rambla a nie pod newsem

2

@th@les nie tylko poparł tylko był w jego sztabie wyborczym i został vice. Przecież to oczywiste że nie miałem na myśli że to on kandydował na prezydenta.

0

@Alo_Vi jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem i łączyć wątki, to byś pewnie wyłapał, że odnoszę się do newsa, pod którym komentuję i skupiam się jedynie na wątku ile będzie wnosić wypożyczenie jeśli do niego dojdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?