0

@Maker0 Wypożyczenie, definitywny wykupem w lecie

0

@Lipak jak wróci? XD

0

@kamapl85 pójdzie za 30

0

@Ronad10 szkoda na niego czasu

0

@DonCarletto Nie będziesz mówił Inigo co może komentować. On ma wywalone jajca na ciebie

0

@Wizz777 ciekawe jak ty byś się zachowywał, gdyby musiał zarządzać takim klubem z takimi problemami i odpowiadał własnym majątkiem. Pewnie byś płakał w kącie za łóżkiem u mamy.

2

@wojpie6377 szklanka, legenda gabinetów lekarskich

1

@Guess czytałeś ten artykuł? On nigdzie nie wróci bo po sezonie Juventus będzie musiał go wykupić.

1

@barteq przecież on ma kontrakt jeszcze tylko na jeden sezon. Nie chce przedłużyć więc w lato byłby już ostatni gwizdek na sprzedanie.

2

@Swistus172 nic, ale Tebas zawsze musi mieć ostatnie zdanie

1

@PatrychoO szkoda że na murawie głupa palił

2

Co się tak tego Lewego czepiacie? Gramy chaos więc Lewy nie ma co szukać w polu karnym.

2

@Papryk99 ostatnie ostrzeżenie. Później będzie ban.

2

@Herato niezła zarzutka

2

Jakby się tak cofnąć w czasie na la rambla do dnia gdy pozbyliśmy się Gundo to by było wesolo poczytać komentarze ekspertów xD

0

@patrys218 w moim rodzinnym domu bez cukru, ale za dzieciaka często jak byłem w gościach u kogoś to robili na słodko - nie wchodziło mi to. Mój tato preferował z cebulą, ale ja zawsze zamawiałem wersję bez. Pomimo, że np. pomidory ze śmietaną jak najbardziej z cebulą.

0

Jest dobra okazja więc ustalmy to raz na zawsze: prawilna mizeria - z cukrem i cebulą czy bez?

3

@Joe_Barbaro chyba nie doczytałeś

1

@LukaszFan może już wiedzą że czeka ich degradacja do piątej ligi

0

@4drian0 pakt z diabłem to gdyby grali słabo i wygrywali. Jego bardziej opuścił anioł stróż gdyby trzymać się tego uniwersum

3

@draxidox przecież to bieda szyb

0

@Stinger_ bo by już w trakcie rozgrywania ostatniej kolejki można było popatrzeć na potencjalnego przeciwnika w 1/8 dla każdej drużyny z pierwszej 8. I takich tabel nie robi się ręcznie, tylko podstawia pod algorytm i on ci robi na bieżąco.

1

Ale, że Lamine nie ma jeszcze dwóch asyst w jednym meczu ligowym to bym się po nim nie spodziewał. Czas jutro zdeteonizować turka, żeby za długo sobie nie posiedział na tronie.

2

@CityPoland97 czyli w kolejnych wyborach dk parlamentu zagłosujesz na KO, jeśli teraz wygra Nawrocki?

1

@adi7adi8 live tabela to normalne ale nie drabinka kto na kogo potencjalnie trafi dwie rundy dalej

0

W ostatniej kolejce LM wszystkie mecze grają równocześnie. Ciekawe czy jest jakiś serwis, który na bieżąco będzie aktualizować drabinkę?

0

@bartekvisca po CP2077 drugi raz mniej ludzi się nabierze

0

@Commando słyszałeś o motion capture?

0

Podsumuję tak: w przyszłym sezonie nadal pierwszym kapitanem będzie Marc a na kolejnych miejscach mogą się pojawić zmiany jeśli: Araujo odejdzie, de Jong odejdzie. Zawodnicy od lat głosują na zawodników z najdłuższym stażem w drużynie i to się nie zmieni

0

@Roobo nieźle manipulujesz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?