Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 Wypożyczenie, definitywny wykupem w lecie
0
@Lipak jak wróci? XD
0
@kamapl85 pójdzie za 30
0
@Ronad10 szkoda na niego czasu
0
@DonCarletto Nie będziesz mówił Inigo co może komentować. On ma wywalone jajca na ciebie
0
@Wizz777 ciekawe jak ty byś się zachowywał, gdyby musiał zarządzać takim klubem z takimi problemami i odpowiadał własnym majątkiem. Pewnie byś płakał w kącie za łóżkiem u mamy.
2
@wojpie6377 szklanka, legenda gabinetów lekarskich
1
@Guess czytałeś ten artykuł? On nigdzie nie wróci bo po sezonie Juventus będzie musiał go wykupić.
1
@barteq przecież on ma kontrakt jeszcze tylko na jeden sezon. Nie chce przedłużyć więc w lato byłby już ostatni gwizdek na sprzedanie.
2
@Swistus172 nic, ale Tebas zawsze musi mieć ostatnie zdanie
1
@PatrychoO szkoda że na murawie głupa palił
2
Co się tak tego Lewego czepiacie? Gramy chaos więc Lewy nie ma co szukać w polu karnym.
2
@Papryk99 ostatnie ostrzeżenie. Później będzie ban.
2
@Herato niezła zarzutka
2
Jakby się tak cofnąć w czasie na la rambla do dnia gdy pozbyliśmy się Gundo to by było wesolo poczytać komentarze ekspertów xD
0
@patrys218 w moim rodzinnym domu bez cukru, ale za dzieciaka często jak byłem w gościach u kogoś to robili na słodko - nie wchodziło mi to. Mój tato preferował z cebulą, ale ja zawsze zamawiałem wersję bez. Pomimo, że np. pomidory ze śmietaną jak najbardziej z cebulą.
0
Jest dobra okazja więc ustalmy to raz na zawsze: prawilna mizeria - z cukrem i cebulą czy bez?
3
@Joe_Barbaro chyba nie doczytałeś
1
@LukaszFan może już wiedzą że czeka ich degradacja do piątej ligi
0
@4drian0 pakt z diabłem to gdyby grali słabo i wygrywali. Jego bardziej opuścił anioł stróż gdyby trzymać się tego uniwersum
3
@draxidox przecież to bieda szyb
0
@Stinger_ bo by już w trakcie rozgrywania ostatniej kolejki można było popatrzeć na potencjalnego przeciwnika w 1/8 dla każdej drużyny z pierwszej 8. I takich tabel nie robi się ręcznie, tylko podstawia pod algorytm i on ci robi na bieżąco.
1
Ale, że Lamine nie ma jeszcze dwóch asyst w jednym meczu ligowym to bym się po nim nie spodziewał. Czas jutro zdeteonizować turka, żeby za długo sobie nie posiedział na tronie.
2
@CityPoland97 czyli w kolejnych wyborach dk parlamentu zagłosujesz na KO, jeśli teraz wygra Nawrocki?
1
@adi7adi8 live tabela to normalne ale nie drabinka kto na kogo potencjalnie trafi dwie rundy dalej
0
W ostatniej kolejce LM wszystkie mecze grają równocześnie. Ciekawe czy jest jakiś serwis, który na bieżąco będzie aktualizować drabinkę?
0
@bartekvisca po CP2077 drugi raz mniej ludzi się nabierze
0
@Commando słyszałeś o motion capture?
0
Podsumuję tak: w przyszłym sezonie nadal pierwszym kapitanem będzie Marc a na kolejnych miejscach mogą się pojawić zmiany jeśli: Araujo odejdzie, de Jong odejdzie. Zawodnicy od lat głosują na zawodników z najdłuższym stażem w drużynie i to się nie zmieni
0
@Roobo nieźle manipulujesz xD