Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 ta książka
0
@Rhaan myślę że ma wywalone jajca na to
https://media.tenor.com/dYLvyNRhV8sAAAAC/woody-harrelson-crying.gif
0
@Trojanek23 dla młodszej młodzieży może się nadać
1
@NeroTFP1 chciał zaruchać to musiał się poświęcić
0
@Litman chłopie te 30 baniek to zaległości. Nie zejdzie? To kto mu da 30 baniek? Nawet szejki wątpię że by tyle zapłaciły
0
@GucioH z Bernalem to będzie można coś więcej powiedzieć w grudniu 2025 także na razie nie ma go co w ogóle brać pod uwagę
0
@tomd_16 nie da się go sprzedać bo on nie chce oraz nikt nie chce przejąć jego pensji
0
@Rhaan myślę że dla księgowego Barcy ważniejsze jest co w kasie a nie to co piszą dzieci na la rambla
14
"Nie chciałbym mieć Gaviego jako rywala, ale do wspólnego posiłku, a Fermína jako kompana do wycieczki." ale czy albo do wspólnego posiłku? No i ciekawe dlaczego? Podobnie jak z Ferminem? Co jest z nim nie tak na wycieczkach?
3
@Corr ostanie zdanie: bez zbędnych przerw? Skąd wniosek, że przerwy w grze nagle magicznie znikną? Może być wręcz odwrotnie i przerwy będą trwały dłużej bo żadnej drużynie nie będzie się spieszyć - teraz jedna strona gra na czas ale druga strona która goni wynik stara się jak najszybciej wznowić grę.
2
Najpierw usunęli atut bramek na wyjeździe, który nikomu nie przeszkadzał i który powodował, że było dużo mniejsze prawdopodobieństwo dogrywki, a teraz zdziwienie że jest więcej dogrywek.
0
@Litman za rok będzie miał pół roku do końca kontraktu, więc jakiekolwiek pieniądze byłyby sukcesem. Prawdopodobnie pożegnamy się w lecie
1
@Bossmantoja Yamal nie podpisał jeszcze nowego kontraktu
0
@krycha2201 z Sevilla odpocznie, dzisiaj gramy o 1/2
0
Czytałem dzisiaj w poważnym serwisie informacyjnym, że generał Kazimierz Pułaski był kobietą.
0
Komentarz usunięty
0
@Swistus172 ale przynajmniej będzie co oglądać
0
@D10SLEO last dance o kulach
1
@KaroLOCO podsumowując ciekawe jak go ustawi Pep, bo Nico nie jest raczej ani Busquetsem ani Rodrim, a może jednak i się zdziwimy
0
@Katalończyk 99 a kto jedzie na Laporte za transfer Nico i dlaczego?
0
@Coutinho007 oboje? To Bernd nie dość że judasz to jeszcze kobieta
0
@Redakcja dlaczego serwis zezwala na zakładanie nicków z @ w nazwie skoro wtedy coś się wysypuje?
2
@th@les Nico w Porto grał w tym sezonie wszystko. Porównywalne minuty (nieco mniej) ma teraz u nas np. Casado. Sprzedałbyś dzisiaj. Casado za 60 baniek?
0
Jestem ciekaw jaki plan ma Pep na Nico. Chce z niego zrobić po latach znowu DM czy jednak będzie grać wyżej tam gdzie jego miejsce
0
@KaroLOCO to jak wytłumaczysz to, że później w Walencji na DM grał pół na pół a w Porto już praktycznie wcale nie grał na DM?
0
@MOLESTA @partymaker u obydwu na DM zagrał w sumie może 30 minut.
2
@Patry10 już pytałem pod innym wpisem to i zapytam ciebie - czy jeśli teraz City zgłosiłoby się po Casado, to cieszyłbyś się, że odchodzi za baniek?
2
W sumie zrobili fajny wzór pisma, które teraz każdy inny klub będzie mógł wykorzystać jak będzie przekręcony w meczu z realem. Wystarczy zmienić parę nazwisk i nazwę klubu.
0
@BezglutenowyPedri nie bo nie łapałby się do pierwszego składu.
0
@Coutinho007 a wtedy la rambla dalej narzeka że szwagry nie umieją sprzedawać :)