0

@Trojanek23 ta książka

0

0

@Trojanek23 dla młodszej młodzieży może się nadać

1

@NeroTFP1 chciał zaruchać to musiał się poświęcić

0

@Litman chłopie te 30 baniek to zaległości. Nie zejdzie? To kto mu da 30 baniek? Nawet szejki wątpię że by tyle zapłaciły

0

@GucioH z Bernalem to będzie można coś więcej powiedzieć w grudniu 2025 także na razie nie ma go co w ogóle brać pod uwagę

0

@tomd_16 nie da się go sprzedać bo on nie chce oraz nikt nie chce przejąć jego pensji

0

@Rhaan myślę że dla księgowego Barcy ważniejsze jest co w kasie a nie to co piszą dzieci na la rambla

14

"Nie chciałbym mieć Gaviego jako rywala, ale do wspólnego posiłku, a Fermína jako kompana do wycieczki." ale czy albo do wspólnego posiłku? No i ciekawe dlaczego? Podobnie jak z Ferminem? Co jest z nim nie tak na wycieczkach?

3

@Corr ostanie zdanie: bez zbędnych przerw? Skąd wniosek, że przerwy w grze nagle magicznie znikną? Może być wręcz odwrotnie i przerwy będą trwały dłużej bo żadnej drużynie nie będzie się spieszyć - teraz jedna strona gra na czas ale druga strona która goni wynik stara się jak najszybciej wznowić grę.

2

Najpierw usunęli atut bramek na wyjeździe, który nikomu nie przeszkadzał i który powodował, że było dużo mniejsze prawdopodobieństwo dogrywki, a teraz zdziwienie że jest więcej dogrywek.

0

@Litman za rok będzie miał pół roku do końca kontraktu, więc jakiekolwiek pieniądze byłyby sukcesem. Prawdopodobnie pożegnamy się w lecie

1

@Bossmantoja Yamal nie podpisał jeszcze nowego kontraktu

0

@krycha2201 z Sevilla odpocznie, dzisiaj gramy o 1/2

0

Czytałem dzisiaj w poważnym serwisie informacyjnym, że generał Kazimierz Pułaski był kobietą.

0

Komentarz usunięty

0

@Swistus172 ale przynajmniej będzie co oglądać

0

@D10SLEO last dance o kulach

1

@KaroLOCO podsumowując ciekawe jak go ustawi Pep, bo Nico nie jest raczej ani Busquetsem ani Rodrim, a może jednak i się zdziwimy

0

@Katalończyk 99 a kto jedzie na Laporte za transfer Nico i dlaczego?

0

@Coutinho007 oboje? To Bernd nie dość że judasz to jeszcze kobieta

0

@Redakcja dlaczego serwis zezwala na zakładanie nicków z @ w nazwie skoro wtedy coś się wysypuje?

2

@th@les Nico w Porto grał w tym sezonie wszystko. Porównywalne minuty (nieco mniej) ma teraz u nas np. Casado. Sprzedałbyś dzisiaj. Casado za 60 baniek?

0

Jestem ciekaw jaki plan ma Pep na Nico. Chce z niego zrobić po latach znowu DM czy jednak będzie grać wyżej tam gdzie jego miejsce

0

@KaroLOCO to jak wytłumaczysz to, że później w Walencji na DM grał pół na pół a w Porto już praktycznie wcale nie grał na DM?

0

@MOLESTA @partymaker u obydwu na DM zagrał w sumie może 30 minut.

2

@Patry10 już pytałem pod innym wpisem to i zapytam ciebie - czy jeśli teraz City zgłosiłoby się po Casado, to cieszyłbyś się, że odchodzi za baniek?

2

W sumie zrobili fajny wzór pisma, które teraz każdy inny klub będzie mógł wykorzystać jak będzie przekręcony w meczu z realem. Wystarczy zmienić parę nazwisk i nazwę klubu.

0

@BezglutenowyPedri nie bo nie łapałby się do pierwszego składu.

0

@Coutinho007 a wtedy la rambla dalej narzeka że szwagry nie umieją sprzedawać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?