1

@macio_944 jaki?

0

@Zieliniak wątpię, to nie notatnik

0

@masa11 Rayo to nie jest słaby zespół

1

@damian16161212 byłby liderem dni spędzonych w szpitalu i na bank byłby liderem na liście płac

0

@Gall Azjaci potrafią wszystko. Jak dobrze poszukasz to bank są tacy co na zawołanie nie mrugają nawet 24 godziny :)

1

@KamQiX jest też taka polska tiktokerka co idealnie naśladuje ruchy npc z różnych gier

1

@KamQiX żadna z tych bab nie jest robotem

8

Jeśli Collina chce przede wszystkim wyeliminować zamieszanie z wbieganiem przed oddaniem strzału - to niech ustawią resztę zawodników za linią połowy boiska, wtedy na dobitkę będzie miał szansę tylko strzelający karnego. I wilk syty i owca cała.

0

@Luciano99 dużo by wyjaśniło czy chce netto czy brutto. Bo jak 25 to jest brutto, to netto byłby nieco poniżej Mbappe i to by się zgadzało.

1

@dzefrej234 transfer do rezerw za 30 baniek, to by było dopiero

1

@dariooo a nad czym zarząd nie pracuje według ciebie?

1

Nie wiem jak rozumieć ostatnie zdanie - teraz nie możemy go przedłużyć, ale jak rozegra wymagana liczbę spotkań to przedłuży się automatycznie pomijając w ten sposób ffp?

0

@Uukasz_93 w rurze Nord Stream to w tej chwili rybki pływają a nie gaz także zapomnij.

4

@BarcaFan20048989 ale bełkot

0

@Remi70 mecz by trwał pół godziny dłużej. Poza tym ostateczne zdanie należy do sędziego głównego, dlatego przy każdej żółtej musiałby biegać do monitora weryfikować swoją decyzję. Co to znaczy "szybko rozstrzygnąć o aucie"? Albo rozstrzygnąć sprawiedliwie albo nie, szybkość nie ma tu nic do znaczenia. Sędzia główny by czekał po każdym aucie na weryfikację czy gwizdnął słusznie. Więcej by w meczu stali niż biegali.

1

@Kazragore nie za bardzo ogarniasz temat

1

@Herbert różnica taka, że klub oficjalnie nie podsyca tych dywagacji a wcześniej można było mieć takie wrażenie skoro raz się chwalili miliardem a przy innych już nie mogli się tym pochwalić.

1

@Ostatnikrwawygang Obama mi się najlepiej kojarzy

6

Czyli defakto pisaki w Sejmie robiący standing ovation Teumpowi klaskali na powrót rusków do G7. A to dopiero początek, niedługo okazje do kolejnych oklasków.

1

@FCB_dimiC pasują do siebie, oby nie lesbijka

1

@Herbert bo chyba nie ma dawać pismakom pola do interpretacji i dyskusji dlaczego jeden zawodnik ma klauzulę 500 mln a inny np. 70 mln

0

@betonito no, najlepiej u arabów

2

@betonito bo kalendarz nie jest z gumy

0

@RobiS wypłata bez karty fizycznej to zapomnij

0

@Gaz w Hiszpanii mu zabronili bo to był brak szacunku do przeciwnika

0

@Swistus172 1 kwietnia więc?

1

@RezerwowyWojtus linii najmniejszego oporu

3

Jak jeszcze nam dolosują PSG to miesiąc bedzie ciekawy - 3x Atletico, 2xPSG a do tego jeszcze Sociedad, Osasuna i Girona

0

Typowo hiszpańskie, oni lubią oglądać takie bzdety. Ta liga od Pique to też taka szopka

0

WIELKA BRYTANIA
Sąd wstrzymuje deportację albańskiego przestępcy, ponieważ jego dziesięcioletni syn je tylko jeden rodzaj nuggetsów z kurczaka. Sędzia uznał, że jest to przypadek trudny i dlatego wstrzymał deportację ojca. Nie można było racjonalnie oczekiwać, że chłopiec zmieni swój gust, jeśli będzie musiał wyjechać z ojcem do Albanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?