Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcatroll są podzielone na dwa dni. Na 4 nie da się rozłożyć bo kalendarza nie starczy
1
@mordini123 schemat drabinki znałem ale to że w playoff losowali strony drabinki to mi umknęło. Dzięki, o to chodziło.
0
@MOLESTA pokaż mi schemat drabinki z sierpnia 2024 z którego wynika to o czym pisze wyżej
0
@VamosRakieta @mordini123 po fazie ligowej była znana tylko część drabinki. Skoro pary barażowe były losowane, to skąd teraz nagle wzięło im się, że np. PSG gra po tej samej stronie co real a po drugiej gra Bayern i Benfica a nie np.: PSG i Bayern a po Drugiej Benfica i real
0
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz odnośnie dziejszego losowania - skąd uefa nagle wyczarowała drabinkę, gdzie już z góry było ustalone, po których stronach grają drużyny z baraży? O tym nie było wcześniej mowy i miało być losowanie.
0
@slayer z każdym innym, oby nie z Interem
1
Suoerliga to martwy projekt dziadzia Pereza. Nikt już nie został
0
@Szase żałuję że odpisałem ignorantowi
0
@Limaker nie ma jeszcze stron tabelki. Ta grafika wprowadza w błąd.
5
@Szase nie ma jeszcze prawej/lewej strony drabinki. W 1/2 możemy trafić na każdego oprócz Liverpool. Więcej rozjaśni się po południu.
1
@Nazio_87 sprawdź czy jest to dozwolone w twojej gminie
0
@addept wiem że chciałeś zabrzmieć fachowo, ale typowa 9 jak Lewy nie ustawia się między liniami
0
@Bogan a co miało się stać? Nikt normalny nie chce tego robić
0
@Bogan najbardziej czego bym się obawiał, to zaginięcia przesyłki. Obecnie jest w Niemczech burdel w firmach kurierskich i zatrudniają kogo popadnie, szczególnie na sortowniach, jest mnóstwo kradzieży.
0
@Fake69 przedłużyli żeby zmniejszyć w aktualnym sezonie bo inaczej ani nikt by go nie wypożyczył ani nie kupił a my mieli byśmy większy problem z ffp. On ze swojej wysokiej pensji nie zrezygnował. To jest takie odsuwanie problemów w czasie.
0
@CzornyWoron 2 mln to Barca mu płaci a resztę czyli około 5 mln Atletico. Od sezonu 2025/26 wraca na poziom 15 mln / sezon i w 2026/27 tak samo. Mówimy o kwotach brutto.
1
@Destroyer_of_Worlds o której Europie mówisz? O tej części, która 45 lat siedziała pod kacapskim butem? O Niemczech, które od wojny mają założony kaganiec a za smycz trzyma USA i czasem popuszcza a później znowu skraca? A może o wyspiarzach, którzy sami w sumie nie wiedzą czy należą do Europy. A może masz na myśli półwysep iberysjki? Ci to akurat mają wywalone na wszystko oprócz własnych problemów. Rzeczywiście 80 lat na dorosniecie. Przecież żadne mocarstwo im się przez te lata nie wtrącało do polityki xD
0
@Inmessionate10 więcej od niego zarabia w Atletico może max 3 zawodników więc trzeba zejść na ziemię. Transfer za darmo to będzie i tak dobry deal.
0
@BORO_12 jak go wezmą za darmo to będzie i tak sukces. Od 25/26 jego pensja znowu wraca na pułap 15 mln brutto.
0
@Fake69 nikt go nie kupi z taką pensją
1
@Encore przecież wynik z Brest to jak nasz wynik z np Walencją
0
@norbi77 tam może być jakiś głębszy kryzys w szatni o którym raczej się nie dowiemy. a sam Guardiola też jest tylko człowiekiem i może mieć jakieś problemy, on był zawsze specyficzny
0
@Krzty nikogo to nie interesuje
0
@matirix20 LM to też eliminacje i te gole też się liczą.
0
@SuperPatsonFCB to teraz jeszcze ciekawe czy przepisy dokładnie opisują od którego momentu rozpoczyna się władza sędziego do dawania kartek? Czy można go bezkarnie zbluzgać na parkingu przed stadionem? :)
0
@Mitch_Atleta wstrzymaj konie, z City to by nawet Jagiellonia wygrała dzisiaj
1
ja nie na aktualny temat - ktoś ogarnia przepisy, czy jak zawodnik, który jest wyznaczony do pierwszej jedenastki jeszcze przed meczem dostanie czerwoną kartkę, np. obrażenie sędziego w tunelu, to drużyna zaczyna grać w 10tkę czy może jeszcze ktoś inny wejść na to miejsce?
0
@obora69 @Qba2113 a wy umiecie czytać ze zrozumieniem? - dwa mecze za podrapanie się po nosie + jeden mecz za drugą żółtą kartkę (wejście łokciem)
0
@Maysterme 1 mecz za czerwoną i dwa mecze za brak szacunku do sędziego
0
@filip1998 ostatnio na konferencji po meczu (chyba tym, gdzie Gavi zderzył się głową) powiedział tak o nim Hansi