Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC nie tego dotyczył mój komentarz. Ale jeśli miałbym się do tego odnieść - to oczywiście, że to Szczęsny pozostaje pierwszym bramkarzem (Ter Stegen mam nadzieję, że nie wiedział o tym, że może być zarejestrowany tylko kosztem Szczęsnego, i wtedy by się powstrzymał przed takimi wypowiedziami)
2
@Gaz ale zdajecie sobie chyba sprawę, że to trener decyduje jak ma grać bramkarz? Mieliśmy trenerów z magicznym DNA i każdy bał się odejść od tego schematu. Mats potrafi też lagę na Robercika, tylko to trener musi się na to zgodzić.
0
@old.school w czwartek nie jeżdżą chyba tak późno, dopiero w piątek 9:15
0
@pszczola04 w jaki dzień tygodnia lądujesz?
0
@MagdJanko masz tylko dwa możliwe terminy, to chyba zrozumiałe, że wybrali ten pierwszy, czego tutaj nie rozumieć?
0
@MILOSZ_F22 no to dobrze, że nie napisałeś bo byś się ośmieszył
0
@Ramon_Villaverde mam nadzieję, że napisałeś to w żarcie. o ile jakiś mecz 37 kolejki można przełożyć na środek tygodnia przed 38 kolejką, to chyba nie myślisz, że można przełożyć ostatnią kolejkę na środek tygodnia, na 3 dni przed finałem LM xD
0
@th@les mogę się mylić, Inigo to walczak, ale wątpię, że na tym etapie kariery zależy mu na reprezentacji
5
@nexxo może został skautem w Zimbabwe i nie ma zasięgu
0
@paweldunajecfcb możesz zapomnieć
0
@michalgajdek przychodzi mi do głowy jeden powód przeciwko terminowi pomiędzy 37 i 38 kolejką - co jeśli znowu z przyczyn niezależnych ten mecz nie mógłby się wtedy odbyć? Nie chcę tutaj przytaczać czarnych scenariuszy, ale nie można ich przecież całkowicie wykluczyć. W takim wypadku albo cała 38 kolejka musiałaby być przesunięta (raczej niemożliwe) albo mecz musiałby się odbyć już po 38 kolejce (też niemożliwe).
0
@macio_944 Ja tam widziałem dobrą współpracę - czasem oddaje do tyłu, czasem do Kounde na obiegniecie, czasem wrzuca w pole a czasem idzie w drybling. A że nie zawsze wychodzi... A komu wszystko wychodzi?
0
@comtedurgell jeśli byłby to pojedynek dwóch (i jedynych) kandydatów do mistrzostwa to ok.
0
@ViscaelBarca2007 nie zostanie tyle co Pep w City bo w Barcelonie co nowy prezydent, to nowe pomysły i nowe wojenki, chyba że co roku będzie wstawiał jakiś puchar za Laliga albo LM do gabloty bo wtedy i on i Laporta będą nie do ruszenia na następnych kilka lat
2
@AntiVARdridista jak sobie to wyobrażasz, jeśli taki mecz decydowałby o mistrzostwie?
1
@daniel32778 to nie jest pozycja Gaviego i nigdy nie była
0
@MesQueUnClub_87 Martin Palermo nie lubi tego
2
@Faro wyjaśnił cie kolega wyżej a ty dalej swoje
0
@Kinginiesta jak prawie każdy trener
0
@Greg1991 tak możesz tłumaczyć każdy gol napastnika xD
1
@DragonxNF szkoda ze to on dzisiaj złamał spalonego przy pierwszym golu
0
@macio_944 nie widzę żeby mu się kiedyś ciężko grało
0
@michal26 w dupie to mam
0
@Alex1995 solidność wygrywa ze słabym mentalem
0
@Criss18Barca zdrowsze niż fentanyl
7
odklejka starego dziadka
0
@addept pudło. nie ma go na ławce
0
@FcPortoFan1999 przerzuć się na rugby
2
@Kubsoleon większość najpóźniej po MŚ to wiedziała.
2
@rodineusz pochwal się swoimi sukcesami w drugiej klasie liceum, chyba że jeszcze masz to przed sobą