1

@FCB_dimiC nie tego dotyczył mój komentarz. Ale jeśli miałbym się do tego odnieść - to oczywiście, że to Szczęsny pozostaje pierwszym bramkarzem (Ter Stegen mam nadzieję, że nie wiedział o tym, że może być zarejestrowany tylko kosztem Szczęsnego, i wtedy by się powstrzymał przed takimi wypowiedziami)

2

@Gaz ale zdajecie sobie chyba sprawę, że to trener decyduje jak ma grać bramkarz? Mieliśmy trenerów z magicznym DNA i każdy bał się odejść od tego schematu. Mats potrafi też lagę na Robercika, tylko to trener musi się na to zgodzić.

0

@old.school w czwartek nie jeżdżą chyba tak późno, dopiero w piątek 9:15

0

@pszczola04 w jaki dzień tygodnia lądujesz?

0

@MagdJanko masz tylko dwa możliwe terminy, to chyba zrozumiałe, że wybrali ten pierwszy, czego tutaj nie rozumieć?

0

@MILOSZ_F22 no to dobrze, że nie napisałeś bo byś się ośmieszył

0

@Ramon_Villaverde mam nadzieję, że napisałeś to w żarcie. o ile jakiś mecz 37 kolejki można przełożyć na środek tygodnia przed 38 kolejką, to chyba nie myślisz, że można przełożyć ostatnią kolejkę na środek tygodnia, na 3 dni przed finałem LM xD

0

@th@les mogę się mylić, Inigo to walczak, ale wątpię, że na tym etapie kariery zależy mu na reprezentacji

5

@nexxo może został skautem w Zimbabwe i nie ma zasięgu

0

@paweldunajecfcb możesz zapomnieć

0

@michalgajdek przychodzi mi do głowy jeden powód przeciwko terminowi pomiędzy 37 i 38 kolejką - co jeśli znowu z przyczyn niezależnych ten mecz nie mógłby się wtedy odbyć? Nie chcę tutaj przytaczać czarnych scenariuszy, ale nie można ich przecież całkowicie wykluczyć. W takim wypadku albo cała 38 kolejka musiałaby być przesunięta (raczej niemożliwe) albo mecz musiałby się odbyć już po 38 kolejce (też niemożliwe).

0

@macio_944 Ja tam widziałem dobrą współpracę - czasem oddaje do tyłu, czasem do Kounde na obiegniecie, czasem wrzuca w pole a czasem idzie w drybling. A że nie zawsze wychodzi... A komu wszystko wychodzi?

0

@comtedurgell jeśli byłby to pojedynek dwóch (i jedynych) kandydatów do mistrzostwa to ok.

0

@ViscaelBarca2007 nie zostanie tyle co Pep w City bo w Barcelonie co nowy prezydent, to nowe pomysły i nowe wojenki, chyba że co roku będzie wstawiał jakiś puchar za Laliga albo LM do gabloty bo wtedy i on i Laporta będą nie do ruszenia na następnych kilka lat

2

@AntiVARdridista jak sobie to wyobrażasz, jeśli taki mecz decydowałby o mistrzostwie?

1

@daniel32778 to nie jest pozycja Gaviego i nigdy nie była

0

@MesQueUnClub_87 Martin Palermo nie lubi tego

2

@Faro wyjaśnił cie kolega wyżej a ty dalej swoje

0

@Kinginiesta jak prawie każdy trener

0

@Greg1991 tak możesz tłumaczyć każdy gol napastnika xD

1

@DragonxNF szkoda ze to on dzisiaj złamał spalonego przy pierwszym golu

0

@macio_944 nie widzę żeby mu się kiedyś ciężko grało

0

@michal26 w dupie to mam

0

@Alex1995 solidność wygrywa ze słabym mentalem

0

@Criss18Barca zdrowsze niż fentanyl

7

odklejka starego dziadka

0

@addept pudło. nie ma go na ławce

0

@FcPortoFan1999 przerzuć się na rugby

2

@Kubsoleon większość najpóźniej po MŚ to wiedziała.

2

@rodineusz pochwal się swoimi sukcesami w drugiej klasie liceum, chyba że jeszcze masz to przed sobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?