Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PepGuardiola1971 o jakim przepisie mówisz?
0
@PepGuardiola1971 i po co dajesz komentarz z dupy? dogrywki, brak przewagi bramek na wyjeździe, to wszystko powoduje, że piłkarze maja więcej minut w nogach bez potrzeby
0
ja tylko przypominam, że usunęli przewagę bramek strzelonych na wyjeździe
1
@kulek22 żebyś mógł w ciszy kontemplować głos Szpakowskiego
0
@MesQueUnClub96 wcześniej byli Holendrzy
3
Trwa gala Gazety Polskiej Człowiek Roku. W tym roku laureatem tej nagrody został Dr Karol Nawrocki.
1
@PatrychoO stadion wysprzedany. Super atmosfera na trybunach. Doping cały mecz.
1
Kobiety Werder Brema wchodzą do finału Pucharu Niemiec wygrywając na boisku odwiecznego rywala HSV Hamburg po dogrywce 3:1. Werder od 54 minuty grał z jedną zawodniczką mniej.
3
Dogrywka w półfinale pucharu Niemiec kobiet. HSV vs Werder na trybunach komplet - 57 tys
0
@Natenczas mi pokazuje średnia 6 godzin dziennie, bo ios jest taki mądry, że zalicza do tego włączoną nawigację xD
0
@Coveta a co powiesz o "deficycie"?
0
@Azi dziwne, że jeszcze nikt nie zauważył słowa "deficyt" w tytule
0
@rodineusz tia mam wielu dziwnych znajomych ze szkoły, którzy też nazywają tak ten okres.
0
@takisobiektos ogólnie to tak jest, ale myślę, że w tym przypadku Lewy wie jakie są priorytety. Tylko że raz Probierz musi pilnować swojej dupy i go nie puści, a dwa, Lewy jest na tyle miękka pipa, że bałby się krytyki polskich mediów, że zwiał z reprezentacji. Chora sytuacja.
2
Lewy już powinien spacerować bo Barcelonecie z Wojtkiem i ich pieskiem, a tymczasem musi się spinać na potężną Maltę i ratować dupę probierzówki
2
@Adran360 masz literówkę w drugim zdaniu
1
według mnie Raphinia nie będzie powołany na mecz z Osasuną. Zagra na bank z Argentyną a do Barcelony wróci z jetlagiem późnym wieczorem w środę, mniej niż 24 godziny przed meczem. Araujo podobnie, ale możliwe, że zasiądzie na ławce w razie W jakby się w obronie wszystko posypało (kontuzje)
0
@Pedri16Future "Przeciwko takim drużynom najważniejsze jest to, by wygrać - niezależnie, w jakim stylu."
W sumie to tyczy się wszystkich przeciwników polskiej reprezentacji
0
@barcelonaLM on jest wyrejestrowany
3
@tbas w przyszłym sezonie jak najbardziej zgoda
2
@Marcelinho132 z tego co pisali rejestracja Ter Stegena możliwa tylko przy wyrejestrowaniu Szczęsnego
0
@michaleu a o której mają grać żeby odpocząć te minimum 70 godzin?
0
@VinDiesel granie dla reprezentacji ułatwia mu podpisywanie umów za reklamę na polskim rynku. Ten temat poza Polską u niego nie istnieje, Lewy nie jest globalną marką. Skoro zarabia miliony to po co mu jakieś umowy z dr Witt i inne "groszowe" tematy?
0
@Pin0chet Lewy za bardzo lubi pieniądz
0
@Mixtape a w Polsce nie ma dobrych konserw dla pieska, trzeba z niemiec?
0
@JBgomeS możesz im skoczyć. ty wczoraj ze Szwajcarii przyjechałeś czy jak?
0
dlaczego oni w tych wywiadach z Mają zawsze drapią się po głowie, po brodzie, czasem niżej ale nie widać gdzie?
0
@JaroCoach już jest zaplanowany wyjazd do Japonii
0
@BarcaFanSince2006 odpoczynek na tournée po Japonii
0
@BORO_12 kupno od razu a nie na raty nie wpływa na amortyzację. Koszt zakupu i tak w księgach rachunkowych rozbijasz na czas trwania kontraktu