1

Dla przykładu z Ferrana Torresa, ale również z tych, którzy zaczęli na ławce jak Fermín López?

Tu coś nie pykło

1

@Awtameok_Klana widać że nie jesteś alergikiem

0

Komentarz usunięty

0

@PJ777 Yamal już ledwo dreptał po tamtym wejściu.

0

@RymsonPL myślę że takie sytuacje nie są analizowane bo ciężko kazać napastnikowi w polu karnym namalować strzałkę i kazać mu tam podawać.

2

@Hogart no i? Raz się uda raz nie. Poza tym w takiej sytuacji nie zawsze wszystko widzisz.

0

@Nightraider Font już dawno by się spłakał i zamknął się w sobie.

0

@Kgorecki2500 skoro się odbył to dostał pozwolenie

0

@MesQueUnClub96 nie jest sprzeczne. Nie musisz blokować # jak nie chcesz.

0

Czy ktoś się orientuje, czy na wyposażeniu radiowozu jest jakieś narzędzie.dk wybicia szyby samochodowej? Młotek itp? Oglądam właśnie w wiadomościach że w Wejherowie policjanci nie mogli się dostać do pirata drogowego, bo zaryglował wszystkie drzwi xD dopiero jakiś przypadkowy koleś im pomógł i wybił szybę gaśnicą. Podejrzewam, że mogli to zrobić sami ale się bali że będą musieli zapłacić

1

@heniusss to się nazywa tagowanie

1

@Bernard777 dawaj tego twojego szefa na Prezydenta Barcy, wszelkie kłopoty się skończą

1

Podobno Trump wywalił Elona z roboty w rządzie. Krótka to była kariera

2

@heniusss podejrzewam cyberataki ruskich bo za dużo tu zwolenników Rafała Trzaskowskiego

0

@partymaker jeśli owulacja już się rozpoczęła to tabletka nie pomoże

0

@BorzyKrzys sam nie chciał wejść do koalicji żeby mieć realny wpływ a teraz krytykuje.

1

@VinDiesel wystarczyło przeczytać kilka jego komentarzy

0

@Yoshi94 ale większość tych nielegalnych uchodźców nie chce tylko kawałka mieszkania i darmowego chleba tylko KASY. Albo zadłużyli się u mafii za przerzut, albo cała rodzina się rzuciła i teraz oni muszą dostawać dużo kasy z socialu. Dlatego Polskę mają w dupie i żaden z nich nie chce tu być.

2

@MeMyselfAndI zgubiłeś się chyba

0

@damian16161212 o jakich dofinansowaniach ty tutaj mówisz. W Polsce nie da się żyć z socialu i bardzo dobrze

0

@Metalowy14 ale tacy gracze jak teraz trafiają się raz na 10 lat.

8

@Bernard777 ale gdzie mają się sami zarejestrować, w pośredniaku? XD

1

@Faro a Ferran umie coś dograć czy rozegrać?

0

@RymsonPL i na kogo mi powiedz zmarnktrawił kasę Rosell? Jedyne co mi przychodzi to Song. Ale po drugiej stronie: Neymar, Alba, Fabregas, Alexis Sanchez, Villa, Mascherano, Adriano

0

@kejdzi my możemy je wydać, ale do ffp Laliga ich w tej chwili nie wpisze.

0

@boosterman bo tak powinno być

3

@Metalowy14 i jest ryzyko, że staniesz się Milanem na kolejne 20 lat

1

@bady48 dodałbym jeszcze, że FCB to nie prywatna firma tylko stowarzyszenie sportowe i to może być istotne jak się coś księguje i rozlicza. Można sobie wyobrazić sytuację, że aktualny prezydent wrzuca sobie do aktualnego rozliczenia wszystko co możliwe na poczet następnych 30 lat (prawa tv, loże VIP, w sumie to można nawet sprzedać zewnętrznej firmie prawa do wszystkich biletów) i kolejni prezydenci nie mieliby żadnych przychodów

0

@michalgajdek nie rozumiem tego - najpierw Laliga 31 grudnia zezwoliła nam na 1:1 na podstawie opinii pierwszego audytora. Czyli mogliśmy zarejestrować Olmo (pomijam kwestię tego spóźnienia). Teraz Laliga dostała raport nowego audytora, który jest sprzeczny z poprzednim i wypadamy z 1:1 ale czy to znaczy, że w związku z tym dzisiaj Laliga wyrejestrowałaby Olmo w trakcie sezonu? No raczej nie, prawo nie działa wstecz. Jedynie mogą mieć pretensje do pierwszego audytora, ale w sumie o co, skoro jak widać opinie jak to księgować są podzielone.

1

@Vamos_RM z nim jeszcze nowego kontraktu nie podpisaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?