Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 zapewne w tych 8% są te najbardziej istotne postulaty zmian
0
@Starrk ale wychodzi że ten facet też nie był szczepiony
2
@Olo14 wydaje mi się że większość polskich teraz tak ma. Na konferencji niektórzy wygłaszają kilku minutowe elaboraty a pytania nie słychać
1
@waletpl a pamiętasz jak generał Franco wszedł do szatni Barcy i kazał im przegrać? De Jong się słowem nie odezwał.
3
Ale o to chodzi w tej zabawie że mieli wybierać tylko z Barcy i realu
3
I co hejterzy probierzowki?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/6365f88c6b87d2835b31a4a6cb49de7a8899d97eb9db6d086c605107fa5c259b.jpg?author=miki4ever&auth=cffb620dbaa53d36dc741536b9596551
0
@Ricardinio14 to jest standardowa cieszynka Świderskiego
1
@PatrychoO Świderski ma taką cieszynke po każdym golu
1
@Salchent Casado na jednej nodze
1
@PatrychoO powie, że tylko jego żona wie o co chodzi
1
@Bobo25 jakbym patrzył tylko na punkty, to bym kibicował Getafe a nie Barcelonie
0
@mekston wątpię że Messi go zna
2
Przecież tak już chyba żadna drużyna w Europie nie gra żeby były takie kilometry między formacjami i zawodnikami. Oni stoją tak jak na tym schemacie ze składem xD
0
Ależ chodzi piłeczka
4
@Elvisek golden goal w dogrywce już testowali i nie wyszło to dobrze - drużyny bały się atakować bo jedna kontra i finito
3
@Greenalley zostawiłbym jedynie w finałach dużych imprez MŚ ME LM
1
Mielcarski jedyny mądry w tym studio. Janush boi się odezwać żeby nie podpaść Matiemu
0
Potężny Mati Borek ma wydać oświadczenie jak będzie potwierdzone, że Lewy nie gra. Czekamy
0
@FcPortoFan1999 ale siedzi w studio tvp sport i ma możliwość opowiadać swoje kocopały już na 90 minut przed meczem.
2
@Eto'o9 R10 to było wiadomo od początku. Ma nikłe szanse zagrać w MŚ 2026 więc ta kadra jest mu zbędna.
0
@Katalończyk 99 to miasto a nie te miasto :)
0
@Kuba_6 no to lecisz do Malagi czy na malage?
0
@Kuba_6 Na malage? To jakaś wyspa?
3
@Danny Gaucho Braithwait tak ściemniał, że musi zostać w Barcelonie bo jego rodzina się już tutaj zakorzenila, że aż wyleciał do Brazylii
0
@kamiVeB de Jong, Pedri, Lewy, Inigo Martinez, Raphinia
0
@SelloutCrowd a co się nie zgadza?
1
@VegetaPolska a rozmawiałeś z nią przez telefon? Ja kiedyś też tak świrowałem z jedną laską a później się okazało, że to stara baba 50+
0
Zastanawiam się czasem czy piłkarzom, którzy nie przedłużyli kontraktu nie siedzi z tyłu głowy strach, żeby się poważnie nie połamać. Przecież odpukać jakieś zerwanie więzadeł i rok jesteś na bezrobociu. Valdes coś o tym wie.
0
@michal26 ty jesteś w tym zafiksowany, jakby to twój stary kandydował xD
1
czyli wychodzi na to, że Barca i cała Hiszpania ma tylko jednego prawego skrzydłowego