1

@comtedurgell ewidentny faul i karny na Torre, gdzie obronca wbiegł w niego wcale nie patrząc na piłkę bo była za jego plecami

0

@FcPortoFan1999 będzie już ćwierć wieku

12

Już nie mogę się doczekać oddać za 51 dni mój cenny głos na Rafała Trzaskowskiego. Wprawdzie mieszkam w Niemczech ale może kiedyś wrócę.

3

@Bzyczekk ale wstrzymaj swojego rumaka do momentu zapadnięcia prawomocnego wyroku bo na razie to jest 1:1

1

@Eto'o9 R10 ile na tym zarobiła?

2

@busel004 nie poszła na ugodę, co zapewne było jej proponowane przez doradców Alvesa. Tylko z twojej teorii w tym przypadku.

1

@th@les tak tylko skoryguję, że to nie sąd udowadnia winę lub brak winy ;)

0

@lopezinho88 ten punkt nie mówi o zwolnieniu z gry w reprezentacji tylko o zwolnieniu zawodnika z obowiązków w klubie na rzecz reprezentacji. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

3

@Zielony55 Tu już nie było miejsca na dogadanie się z ofiarą.

0

@DJ6 ty rozumiesz i ja czyli już dwóch w Polsce, chyba że ty mieszkasz zagranicą, w sumie ja nie mieszkam w Polsce

3

@kejdzi może, gdyby to było złe, to bóg by inaczej świat stworzył.

1

@lopezinho88 przeczytaj aktualizację z 0:30

2

@heniusss według mnie to absolutnie nie ten sam profil i pozycja, bardziej za Olmo

0

@SinMistico Yamal jest super, ale nie będzie Messim, za 100 lat dalej nikt nie będzie jak Messi

0

@szonik94 też tak miałem jak miałem 17 lat, teraz dobijam do 50 i już trochę brakuje energii

9

@Sysia11 bo jak masz 8 lat to jeszcze nie do końca ogarniasz na czym polega piłka. daj im czas

36

Pablo Torre co podanie do Fermina zrobił na 3:0. ufam w Hansi Flick, ale musi go częściej wystawiać bo chłopak ma papiery

0

@SuperPatsonFCB @waletpl ale wy niestety zaliczacie się do tych co mają zero pojęcia co tam się dzieje aktualnie. zainteresujcie się trochę (trzeba szukać w katalońskich mediach) bo fcbarca nie wszystko podaje

0

@Nightraider szanuj naszych zawodników.

0

@Bulbazaur17 trzeba się uczyć języków. na angielskiej tv śmiga

1

@GTBTP pełna zgoda, jedyna fałszywa 9 która się sprawdzała to był Messi, bo on się we wszystkim sprawdzał. normalnie to musisz mieć kloca na środku

3

@JBgomeS daj namiary na dilera

0

@filipo2002 słyszałeś o czymś takim jak wahania formy?

0

tak dzisiaj będzie dzisiaj po meczu u krytykantów Szarka w pierwszym składzie...

https://img.styl.fm/resize/w1280/newsy/wp-content/uploads/2022/11/slang-mem-chcesz-cos-z-avonu.jpg

0

nie podoba mi się to roszczeniowe podejście niektórych komentujących, zero pojęcia ale krytykować muszę bo się uduszę. "Dawaj stadion nowy już i teraz! Laporta dimission! Fuera!". Budują w centrum miasta na miejscu starego. To nie to samo, co budowanie od zera gdzieś w polu pod Radomiem. Poza tym, żaden prezydent wcześniej się na to nie odważył, Bartomeu zbudował tylko piękną makietę w muzeum i można było sobie z nią selfie zrobić, wow!

2

Suszarka i kara finansowa byłaby lepsza. Co jesli Pedri albo Szczęsny spóźni się na odprawę przed meczem w 1/4 LM?

1

@Tuc samemu, kolejność następująca: sprawdzasz czy są loty i czy cena ci pasuje, kupujesz bilet na mecz na oficjalnej stronie i za chwilę kupujesz bilet na samolot, nie odkładasz tego na później. Jak masz ogarnięte te dwie rzeczy to na spokojnie szukasz noclegu jaki ci odpowiada na booking albo innym serwisie.

0

@Pedri16Future git, wreszcie Spotify zaczyna się przydawać

3

@Gomess globalna gwiazda, może nam przynieść dużo nowych młodych fanów, na bank więcej niż dziadki z Rolling Stones czy lokalne hiszpańskie piosenkarki jak ta Rosalia

1

@FcPortoFan1999 to mogłaby być fajna imprezka, ale pod warunkiem, że anulują całkowicie ligę narodów, czyli reprezentacja gra tylko mecze eliminacji MS ME. a później dodatkowo wymusi na poszczególnych federacjach krajowych, że najwyższa ligowa klasa rozgrywkowa ma maksymalnie 16 drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?