Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcafan2020 Byłeś w barcelonie i nie byles na meczu?
5
@Mroziu a kadra to tylko 11 zawodników?
0
@Barcafan2020 nie możesz opuszczać Polski?
0
co wy na taki scenariusz: fifa zmienia przepisy i wymusza zmianę 6 zawodników do najpóźniej 70 minuty, plus dwie wolne zmiany po tym czasie?
30
@bartoszek ty chyba nigdy w piłkę nie grałeś
0
@Ramon_Villaverde ale jeszcze jest rewanż, więc ten wynik powoduje, że w niedzielę wszyscy nasi w pierwszym składzie
0
@VeB 1899 no ale to są tylko twoje teorie nie potwierdzone jak narazie. a moja teoria też nie potwierdzona jest taka, że Inigo ma wywalone na kadrę, a w momencie wyjazdów nie było jeszcze potwierdzone, że gramy za tydzień w czwartek. wszystko się wyjaśni najpóźniej za tydzień. oby to moja wersja wygrała
0
@VeB 1899 przyszedł do klubu i brał co miał, nie miał alternatyw, ciężko mówić, że on ich zbudował. od września nikt z nowych młodych nie zaistniał w pierwszym składzie
0
@BorzyKrzys Spodnie wywrócić na druga stronę jest dosyć łatwo, szczególnie jak młody miał jakieś luźne kalesono-dresy. Zwierzak złapał za dupę, machnął łbem i młody wyleciał z portków
1
@Hawajczyk Jugol i Bask w kadrze to recepta na sukces.
0
@Xavi6:) do tej pory nikogo nie wyciągnął
0
@Szymemdymek dzwonił do ciebie Bielsa? pozdrów go ode mnie, fajny trener
0
@VeB 1899 szybka dIagNoZa
0
@th@les on tam pewnie w 4 lata zarobi tyle, co w europie przez całą karierę by nie zarobił.
0
@Messinino raczej wątpię, 3 żółte kartki w reprze w ostatnich dwóch latach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO może przekaże swoje poparcie w drugiej turze na Trzaskowskiego, zawsze by się przydało te 106 dodatkowych głosów
0
@La Pulgaa zasada jest jedna - im większa tym lepsza żeby było gdzie ciuchy powiesić. Nie musi być składana - możesz się spokojnie pozbyć szafy
8
@Bajson bo grali Amigos. Alba był nie do ruszenia
1
@Antimadridista_WR ale przecież to było wiadomo od początku że drugi mecz Osasunie przesuną - oni nie grają już w żadnych pucharach
0
@Eto'o9 R10 możliwe że są jakieś dodatkowe kary. Gdyby to się wiązało tylko z nie przyznaniem punktów, to by drużyny pod koniec sezonu mogły wybierać czy jechać na jakiś mecz czy lepiej odpuścić
1
@marcin62 myślałem, że Polki nie mają owłosionych pleców
0
@Criss18Barca nikt nie chce oglądać tych meczów z Trondheim i innymi Broendby czy Jagiellonia czy coś tam, jak dla mnie to mogliby zrobić dla tych cienkich drużyn odzielną ligę europejską albo puchar i w nagrodę za zwycięstwo dołączają w kolejnym roku do LM
2
@LukaszFan a w lidze go też nie oglądałeś?
3
@Mitch_Atleta to tak jakby go do Republiki zaprosili
0
@Gall myślę że nikt tego w klubie nie wiedział, dopóki jakiś dziennikarz kumaty tego nie sprawdził :) mam nadzieję, że Mats teraz wstrzyma konie
0
@chavez ale ty pamiętasz jakie były tego okoliczności? Ter Stegen wtedy był młodym ale już na tyle pewnym kandydatem na top, że Zubizareta przekonał go do przejścia właśnie do Barcy tym, że będzie numerem jeden.
2
@Katalończyk 99 to nie jest żadna szpila w Xaviego, przecież to cała drużyna się rozwija, zawodnicy dojrzewają, Lamine może dokopać z połowy boiska a rok temu się przewracał
1
@MessiForeverTheBest niesamowite jakie los może płatać figle, to był moment, kiedy Wojtek jeszcze nie wiedział co go za chwilę czeka
0
Prosta zagadka - kto to powiedział i kiedy? :)
"został zapytany przez dziennikarza, czy ma żal do klubu. – Nie. Generalnie uważam, że to nie jest mądra decyzja ze strony klubu, jednak absolutnie żalu nie mam. Uważam, ze ta decyzja nie obroni się z punktu widzenia sportowego, ale mam nadzieję, że jestem w błędzie – stwierdził."