4

@Rupert_Haubica de Jong od pierwszej minuty

1

@LukaszUH a kto się zrzuci na jego pensję? 30 mln piechotą nie chodzi

1

@misterio to jakaś pasta?

0

@Maker0 w takim przypadku jak Lengleta możesz zrobić minus w FFP bo wraca z wypożyczenia, ale nie możesz zarejestrować nowych graczy dopóki tej dziury nie załatasz. Aktualnie jego kontrakt wpływa na listę płac tylko w tej wysokości, którą my płacimy. Problem po jego powrocie w lato będzie taki, że jego pensja ponownie wróci na ten wysoki poziom (chyba 15 mln brutto), dlatego trzeba będzie go jak najszybciej wypchnąć, może do Atletico bo i inaczej to będzie spory problem żeby kogokolwiek nowego zarejestrować (jeśli będą transfery), ale też nawet takiego Olmo.

1

@fart łódź ma lotnisko?

0

@Maker0 dodam, że Lengleta zawsze będziemy mogli ponownie zarejestrować w okienku, bo jest naszym zawodnikiem i ma z nami kontrakt do chyba 2027, wtedy ffp nie obowiązuje.

2

@Maker0 chodzi o to, żeby nie handlować kartami zawodnika. FIFA zezwala w jednym roku (od lipca do czerwca) na 3 transfery jednego piłkarza. warunkiem weryfikującym transfer jest rejestracja w klubie.

4

"klub zleci proces firmie z doświadczeniem w animacji, mediacji i procesach partycypacyjnych, która będzie promować dialog i wymianę pomysłów"

cyk i kolejny szwagier zatrudniony

1

ale tych barcelońskich dziennikarzy piecze dalej dupa, że w bramce stoi Szczęsny

0

@th@les te przepisy są po to, żeby nie omijać FFP poprzez handel kartami zawodniczymi.

1

@KamQiX Lewandowski dostał dwa za nos

4

@PIWOSZ89 niestety twoja teza jest błędna. 23:599999999 dąży do nieskończoności i nigdy nie będzie punktu w którym spotka się z 0:00

0

@takisobiektos a jest gdzieś w regulaminie punkt, że Barca nie może grać w ten sam dzień co real?

0

@Herato chodzi pewnie o to żeby od początku przyzwyczajali się do jednego rozmiaru

0

@takisobiektos nie chodzi o rewanż tylko o pierwszy mecz z Benfica - przesunęli nam mecz z Sociedad z soboty na niedzielę, gdzie wcześniej z Atletico gramy we wtorek

0

@Barca_Big_Moment pierwszy byś wieszał psy na Flicku, gdyby doszło do takiej sytuacji.

1

@Terroriser pytanie tylko dlaczego nie zaczęli chronologicznie najpierw od spalonego. Wtedy dalsza analiza byłaby zbędna.

0

@nabial nie rzuca się wszystkich sił jak za trzy dni Atletico. pełna zgoda

0

@goldmetaxa no tak jest, pomimo że nikt oczywiście tego oficjalnie nie powie. w tygodniu walka o finał pucharu

0

@Xxxbarca4ever tam baba biega po linii, czego się spodziewasz?

1

Pięknie porusza się ta sędzina liniowa

0

Do dzisiaj się zastanawiam jak udało nam się kupić Pedriego za 5 baniek. (Tak wiem, bonusy, ale i tak..)

0

15 minut do meczu o oni Franka Smude pokazują

5

@Barca_Big_Moment to nie jest bezsens, bo jak na rozgrzewce przed meczem jeden bramkarz złapie kontuzję to zostajesz bez rezerwowego bramkarza i kto wejdzie w przypadku np czerwonej kartki - Fati na bramkę?

0

@kubix05 świderki są za grube w swoim rdzeniu - nadają się do gęstych sosów. W kolankach jest cieńsza struktura no i zupa wlewa się do środka. Podobny klimat jest przy małych muszelkach.

0

@kubix05 słaby makaron, kolanka najlepsze

0

@FcPortoFan1999 Ja bym tam na jego miejscu poszedł - ładne miasto, blisko Barcelony, spokojna ale ciekawa liga, można się wyciszyć i w spokoju pracować nad swoimi pomysłami

0

@FcPortoFan1999 a później przejmuje FC Porto :)

0

Pedriego przydałoby się sklonować, w tej chwili w pomocy musi robić za dwóch

0

@Iniesta19820815 pierwszy w środę, rewanż we wtorek o 18:45

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?