Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rupert_Haubica de Jong od pierwszej minuty
1
@LukaszUH a kto się zrzuci na jego pensję? 30 mln piechotą nie chodzi
1
@misterio to jakaś pasta?
0
@Maker0 w takim przypadku jak Lengleta możesz zrobić minus w FFP bo wraca z wypożyczenia, ale nie możesz zarejestrować nowych graczy dopóki tej dziury nie załatasz. Aktualnie jego kontrakt wpływa na listę płac tylko w tej wysokości, którą my płacimy. Problem po jego powrocie w lato będzie taki, że jego pensja ponownie wróci na ten wysoki poziom (chyba 15 mln brutto), dlatego trzeba będzie go jak najszybciej wypchnąć, może do Atletico bo i inaczej to będzie spory problem żeby kogokolwiek nowego zarejestrować (jeśli będą transfery), ale też nawet takiego Olmo.
1
@fart łódź ma lotnisko?
0
@Maker0 dodam, że Lengleta zawsze będziemy mogli ponownie zarejestrować w okienku, bo jest naszym zawodnikiem i ma z nami kontrakt do chyba 2027, wtedy ffp nie obowiązuje.
2
@Maker0 chodzi o to, żeby nie handlować kartami zawodnika. FIFA zezwala w jednym roku (od lipca do czerwca) na 3 transfery jednego piłkarza. warunkiem weryfikującym transfer jest rejestracja w klubie.
4
"klub zleci proces firmie z doświadczeniem w animacji, mediacji i procesach partycypacyjnych, która będzie promować dialog i wymianę pomysłów"
cyk i kolejny szwagier zatrudniony
1
ale tych barcelońskich dziennikarzy piecze dalej dupa, że w bramce stoi Szczęsny
0
@th@les te przepisy są po to, żeby nie omijać FFP poprzez handel kartami zawodniczymi.
1
@KamQiX Lewandowski dostał dwa za nos
4
@PIWOSZ89 niestety twoja teza jest błędna. 23:599999999 dąży do nieskończoności i nigdy nie będzie punktu w którym spotka się z 0:00
0
@takisobiektos a jest gdzieś w regulaminie punkt, że Barca nie może grać w ten sam dzień co real?
0
@Herato chodzi pewnie o to żeby od początku przyzwyczajali się do jednego rozmiaru
0
@takisobiektos nie chodzi o rewanż tylko o pierwszy mecz z Benfica - przesunęli nam mecz z Sociedad z soboty na niedzielę, gdzie wcześniej z Atletico gramy we wtorek
0
@Barca_Big_Moment pierwszy byś wieszał psy na Flicku, gdyby doszło do takiej sytuacji.
1
@Terroriser pytanie tylko dlaczego nie zaczęli chronologicznie najpierw od spalonego. Wtedy dalsza analiza byłaby zbędna.
0
@nabial nie rzuca się wszystkich sił jak za trzy dni Atletico. pełna zgoda
0
@goldmetaxa no tak jest, pomimo że nikt oczywiście tego oficjalnie nie powie. w tygodniu walka o finał pucharu
0
@Xxxbarca4ever tam baba biega po linii, czego się spodziewasz?
1
Pięknie porusza się ta sędzina liniowa
0
Do dzisiaj się zastanawiam jak udało nam się kupić Pedriego za 5 baniek. (Tak wiem, bonusy, ale i tak..)
0
15 minut do meczu o oni Franka Smude pokazują
5
@Barca_Big_Moment to nie jest bezsens, bo jak na rozgrzewce przed meczem jeden bramkarz złapie kontuzję to zostajesz bez rezerwowego bramkarza i kto wejdzie w przypadku np czerwonej kartki - Fati na bramkę?
0
@kubix05 świderki są za grube w swoim rdzeniu - nadają się do gęstych sosów. W kolankach jest cieńsza struktura no i zupa wlewa się do środka. Podobny klimat jest przy małych muszelkach.
0
@kubix05 słaby makaron, kolanka najlepsze
0
@FcPortoFan1999 Ja bym tam na jego miejscu poszedł - ładne miasto, blisko Barcelony, spokojna ale ciekawa liga, można się wyciszyć i w spokoju pracować nad swoimi pomysłami
0
@FcPortoFan1999 a później przejmuje FC Porto :)
0
Pedriego przydałoby się sklonować, w tej chwili w pomocy musi robić za dwóch
0
@Iniesta19820815 pierwszy w środę, rewanż we wtorek o 18:45