Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Torres też będzie niesprzedawalny przy jego aktualnych zarobkach a na obniżkę to się raczej nie zgodzi
0
@BORO_12 zgadzam się, identyczna sytuacja z De Jong
0
@Bobo25 to jest pewnie komentarz do newsa, ale jest jakiś błąd na stronie i czasem niektóre komentarze wyskakują na la rambla zamiast pod newsem
1
@MirusAmisz nie wiem co on ma z Ramosa. tamten szedł na raz jakby mu odłączało tlen w 80% interwencji - albo trafił w piłkę albo w nogę. Inigo to jest pan profesor.
0
@Marcelinho132 przecież było wiadomo, że to idealny obrońca do naszej gry, watpliwości budziły tylko jego częste kontuzje
0
@Patrol619 a ok rozumiem, czyli tylko po prostu użyłeś złego określenia, lepsze byłoby "szkoda"
0
@GeraltzKatalonii dodałem edit, że na wyjeździe to raczej nie bedą się spinać, na Signal Iduna pewnie by musieli więcej biegać
0
@GeraltzKatalonii Borussia już nie gra praktycznie o nic w bundeslidze
edit to znaczy nie gra o LM, także ten mecz to sobie odpuszczą, szczególnie że na wyjeździe
1
@adi7adi8 tutaj niektórzy by się nadal dziwili, nawet jak byśmy w fazie ligowej grali z każdym, coś ale sezon zasadniczy i play off xD
1
@Mixtape zawsze tak jest na tym poziomie rozgrywek
0
@KmN w czym problem?
0
ktoś zna statystyki jak to wygląda z innymi drużynami w LM czy grali w fazie pucharowej ze swoimi przeciwnikami z fazy ligowej?
3
@ShawnC urozmaicili pierwszą fazę, która wcześniej była nudna jak flaki z olejem
2
@dzefrej234 co ma jedno z drugim?
0
@Patrol619 ale żenada pod jakim względem?
1
To ile w sumie trwał ten apel o respekcie dla sędziów? Dwa tygodnie xD
0
Czy zwycięstwo Arsenalu jest pewne czy raczej całkowicie odpuszczą ten mecz? Jest jakiś ekspert na sali?
0
@BORO_12 jaki interes ma lewy w rozbiciu pensji na dwa lata jeśli nie dostanie nic ekstra?
0
@BorzyKrzys trochę mało jak na największą zagadkę w historii USA
0
@takisobiektos w sumie to tak może być - dużego wyboru dzisiaj nie mieli Arsenal albo AV
0
@kuczyniak tacy negocjatorzy umów za państwowe pieniądze. Normalny negocjator powinien się dogadać, że c+ wybiera sobie hit kolejki na wyłączność a tvp może sobie wybrać jeden z pozostałych, żeby nie dochodziło właśnie do takiej sytuacji jak dzisiaj - zapłacili za mecz, którego nikt nie będzie oglądał
0
@Muszynianka wyczyść cookies
0
@UriBoyka z czego Barca ma odpaść w lidze?
0
@Marusek nie widziałeś chłopca z dłuższymi włosami? Czas wyjść z domu ;)
1
@RoberDzik mam lepszą - AV w finale ;)
1
@Sulimo Salah zobaczy ZP jak świnia niebo
0
@Lordzi kogo to obchodzi? Przecież to nie my będziemy głosować tylko dziennikarze. A w interesie FIFA jest nakręcić hype, że to "najlepsze rozgrywki na świecie". Dajmy na to, że Barca zdobędzie np. LM a real ligę + Mbappe król strzelców i już zacznie się medialne spierdolenie
2
Wiele komentarzy odnośnie kandydatów do ZP a nie widze żeby ktoś brał od uwagę KMŚ. Jeśli w tradycyjnych rozgrywkach nie będzie murowanego faworyta - np Barca zdobędzie tylko jeden tytuł, podobnie jak RM czy PSG to KMŚ mogą być decydujące
1
@Gibbon_FCB ten mecz to było kino xD możliwe, coś w stylu "Śmierć w Wenecji" albo "Koń Turyński" polecam spodobają ci się
0
@ViscaelBarca2007 LE lubię, ale wychwalać go akurat za dziejszym mecz to chyba trochę odklejka