Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MagdJanko dyskutujesz z 8-latkiem
1
@addept xD nie chciał faulować i tyle, co ty tu analizujesz
0
@Luciano99 przecież Liverpool to nie jest jakieś wielkie granie
0
@PatrykBarca Lucho wymienił pół składu
0
@fart dzisiaj ograli Liverpool ale raczej nie graniem świetnej piłki
0
@ViscaelBarca2007 są jeszcze pieniądze do rozdania
1
@Pedri16Future chyba dobrze ze nie z am tego uniwersum
1
@Kapitan hawk dołącza Dembele
3
@koziar tobie chyba też coś w tej głowie brakuje, robisz coś nią więcej niż tylko że nią jesz?
0
@Ares! masz chyba na myśli tych na północnym biegunie, bo ci na południowym za kilka dni będą mogli jeść i pić całą dobę
2
@MaziFCB jest szansa, że kupią za dobre pieniądze Inakiego
0
@SkilledHydra16 to jest hybryda Xaviego, Iniesty i Busquetsa i jeszcze z upgrade v. 2.0
0
@Gibbon_FCB to chciałem napisać
1
Może by spróbować wyjąc w lato tego napastnika z psg, ma ładny ciąg na bramkę
0
@SelloutCrowd z ciekawości skąd brak sympatii?
0
@Gabec zwolnił w pewnym momencie bo mu buta rozwalili
0
@Karolo1 wątpię, żeby Szczęsny chciał grać dłużej niż jeszcze jeden sezon. Ale kto wie, może mu się jednak spodoba w Barcelonie
0
@Pawlak1992 możesz mieć swoje zdanie, ale ja nie uwierzę, że symulował kontuzję i przez to wyeliminował się z meczu o finał ligi. W Europie więksi trenerzy przymykali oko na jego wypady marcowe to i Pedro Caixinia dałby mu jeden dzień regeneracji po imprezie. Poza tym kontuzję złapał już przed meczem półfinałowym 9 marca i w nim nie zagrał (był na ławce) - i gdyby wygrali to by nadal mógł ściemniać po meczu, że coś go boli (według twojej wersji) albo nic nie musieć ściemniać gdyby przegrali - i tak też się stało.
0
@Kreegen ale tam raczej nikt Niemcom nie oddawał karnetu, tylko karneciarze mieli pierwszeństwo w zakupie biletu i później je odsprzedawali. Gdyby karneciarze nie kupili tych biletów to weszłyby do wolnej sprzedaży i niemcy wykupiliby je bezpośrednio. Problem w tym, że karneciarze wydymali własny klub bo kupowali ze zniżką.
Według mnie najprostsze rozwiązanie to bilet na karcie elektronicznej - wtedy karneciarz by oddał / odsprzedał bilet ewentualnie tylko jakiemuś znajomemu, który po meczu zwróci mu kartę.
0
@Pawlak1992 ale to był jego ostatni mecz w sezonie więc pudło
0
@BORO_12 no i nie odpowiedziałeś na pytanie. Podpowiem - jak odejdzie za darmo, to trzeba będzie kupić kogoś nowego o porównywalnej jakości (na Bernala nie można w tej chwili liczyć, a Casado też okazał się drugim wyborem w oczach trenera). Nawet jeśli ten nowy zgodzi się zarabiać kilka milionów mniej od Holendra, to będzie kosztować kilkadziesiąt milionów.
0
@JaCules1211 myślę, że się jednak nieco cofniemy. Wojtkowi też to odpowiada.
2
@agaFCB uważaj żeby Ci go nie otruli
0
@Bigallo sprzedaj dobrze zawodnika z rocznym kontraktem i znajdź nowego jeszcze tańszego, ekonomia z podstawówki xD
0
@BORO_12 to podaj mi twój scenariusz gdzie klub wyjdzie na plus finansowo jeśli nie przedłuży z nim tego kontraktu na takich warunkach?
1
@niepijpiotrek to był dla Santos ostatni mecz sezonu. następny mecz Santos gra dopiero 30 marca także pudło z twojej strony.
0
@cuttersomething to jest strajk ostrzegawczy i potrwa tylko jeden dzień czyli dzisiaj
0
@Aragorn33 "Przy takich zabawach ze Starlinkiem akcje SpaceX pójdą tą samą drogą."
Spacex nie jest notowany na giełdzie.
2
@kuz myślisz że Correa dostanie 3 mecze?
2
@michalgajdek Michał może podczep ten wpis na górze larambla tak na jeden-dwa dni, żeby więcej użytkowników mogło na niego trafić