Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL w żadnym momencie nie byłem wrogo nastawiony, może tylko już lekko sfrustrowany bo nie jesteś dzisiaj pierwszym. w żadnym momencie nie zauważyłem tez z twojej strony chęci pogłębienia wiedzy w temacie. nawet prostego pytania: "czy mógłbyś proszę napisać coś więcej, na czym opiera się twoja wiedza?"
0
@LambiPL wyżej już praktycznie wszystko wyjaśniłem, przeczytaj ze zrozumieniem, wyciągnij wnioski
0
@LambiPL "Nie znam sytuacji Budimira"
jego sytuacja jest bardzo prosta - grał w niedzielę z Francją i 4 dni póżniej z Barceloną
0
@LambiPL "Ale skoro działali zgodnie z jakimiś tam przepisami żeby mieć podstawę do skargi"
są idiotami i liczą na to, że w LaLiga też są idioci chętni zaszkodzić Barcy. nie działają zgodnie z przepisem, bo zgodnie z przepisem to Budimir też nie powinien wystąpić w tym meczu
2
@Luciano99 tam nie ma żadnej luki, tylko to jest martwy przepis, który ma niby zagwarantować odpoczynek 5 dni zawodnikom po reprezentacji i dlatego kolejka ligowa po przerwie reprezentacji odbywa się w europie 5 dni po meczach repry. ale np. ci co wracają z ameryki południowej mają zawsze minimum dzień mniej i wtedy zgodnie z przepisem mogliby odmówić gry w takim meczu klubowym (czego oczywiście nikt nie robi)
0
@Michu94 Helena Seger *
1
@VeB 1899 przepis dotyczy wszystkich zawodników powołanych na kadrę a nie tylko tych kontuzjowanych.
0
@Kleps0n ile razy powtarzać, że ten punkt regulaminu fifa nie dotyczy zawodników kontuzjowanych tylko WSZYSTKICH którzy zostali powołani na kadrę
1
@Pedri16Future do niedzieli minie już 5 dni od reprezentacji
2
@FCB_dimiC idąc rozumowaniem Osasuny Budimir też był nie uprawniony do gry xD
0
@626 Na jakiej podstawie wyciągasz swoje wnioski? Regulaminu fifa?
0
Budimir też miał mniej niż 5 dni odpoczynku. Czekamy na pisemko prawników Barcelony
0
@norbi77 w tym punkcie regulaminu na który prawdopodobnie powołuje się Osasuna nie ma nic mowy o urazach.
1
Ten punkt regulaminu fifa jest z dupy bo jakby obowiązywał to Lewy i inni też by nie mogli zagrać z Osasuna
0
A wiecie, że to jest raczej martwy punkt regulaminu FIFA bo jeśli by się jego trzymać, to Lewy i wszyscy nasi reprezentanci, którzy grali w niedzielę też by nie mogli zagrać z Osasuną
1
@comtedurgell ewidentny faul i karny na Torre, gdzie obronca wbiegł w niego wcale nie patrząc na piłkę bo była za jego plecami
0
@FcPortoFan1999 będzie już ćwierć wieku
12
Już nie mogę się doczekać oddać za 51 dni mój cenny głos na Rafała Trzaskowskiego. Wprawdzie mieszkam w Niemczech ale może kiedyś wrócę.
3
@Bzyczekk ale wstrzymaj swojego rumaka do momentu zapadnięcia prawomocnego wyroku bo na razie to jest 1:1
1
@Eto'o9 R10 ile na tym zarobiła?
2
@busel004 nie poszła na ugodę, co zapewne było jej proponowane przez doradców Alvesa. Tylko z twojej teorii w tym przypadku.
1
@th@les tak tylko skoryguję, że to nie sąd udowadnia winę lub brak winy ;)
0
@lopezinho88 ten punkt nie mówi o zwolnieniu z gry w reprezentacji tylko o zwolnieniu zawodnika z obowiązków w klubie na rzecz reprezentacji. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
3
@Zielony55 Tu już nie było miejsca na dogadanie się z ofiarą.
0
@DJ6 ty rozumiesz i ja czyli już dwóch w Polsce, chyba że ty mieszkasz zagranicą, w sumie ja nie mieszkam w Polsce
3
@kejdzi może, gdyby to było złe, to bóg by inaczej świat stworzył.
1
@lopezinho88 przeczytaj aktualizację z 0:30
2
@heniusss według mnie to absolutnie nie ten sam profil i pozycja, bardziej za Olmo
0
@SinMistico Yamal jest super, ale nie będzie Messim, za 100 lat dalej nikt nie będzie jak Messi
0
@szonik94 też tak miałem jak miałem 17 lat, teraz dobijam do 50 i już trochę brakuje energii