0

@kuz problem taki, że jeśli nie zrobisz kosztów, to skarbówka zabierze ci 50% tej kasy
Dlatego Bartomeu tak się spieszył żeby kogoś kupić po sprzedaży Neymara

6

@Konus69 nawet gdyby przeszła komuś myśl sprzedać za takie pieniądze, to przypominam, że rynek zaraz zareaguje i każdy grajek po którego się zgłosimy będzie wyceniany na 100+ mln

0

Mam nadzieję na sporo popisów indywidualnych, mamy do tego wystarczająco dużo jakości w drużynie

2

@kuz wyrok w zawieszeniu nie oznacza, że musisz go kiedyś "odebrać"

1

@Safrani a chińczykami bym się nie układał

2

@escarabajo zaoszczędzi na imprezie urodzinowej

0

@emjot brutto. To jest 15mln euro. U nas by dostał z 12mln euro więc różnica nie jest aż taka drastyczna

1

@mercurial2000 "Bo gdyby nie błąd tebasa, to Olmo by pół sezonu był bez gry" tego nie wiesz kolego, bo odwołali się argumentując tym, co według nich miało największą szansę wygrania i tylko do tego odnosi się ten pan prezes CSD

2

@NeroTFP1 Breivik miał mocne załamanie w pierdlu jak mu zabrali PlayStation, ciekawe jakie jeszcze męczarnie czekają go do końca żywota

2

@fart za głupi na to jestem, najwięcej mam ulokowane w etf all world

1

@Bykunn absolutnie go nie bronię, ale to nie jest plan zaprzeczający ekonomii tylko element terapii szokowej - najpierw wchodzisz na ostro i czekasz na reakcje reszty

1

@fart co dokupiłeś?

2

@fart powoli bym zaczął robić zakupy, tylko nie mam wolnej gotówki :)

0

@Lionel_Messi10 wątpię czy w jego obecnej sytuacji szejki daliby mu większą pensję niż ma aktualnie. To będzie kot w worku bez roku gry.

1

@GeneralXavi ostatni raz takie globalne cła usa nałożyła w 1930 roku, także nie wiem o czym mówisz albo ty nie wiesz o czym mówisz.

3

@Herato 2018 MŚ pierwszy mecz i remis w grupie z Islandią, później przegrana z Chorwacja i mogli nie wyjść z grupy

0

Jeśli zapytać chatgpt jakiej formuły użyć, żeby najprościej bez wnikania w zbyt wiele szczegółów obłożyć globalnie kraje cłami, wypluwa dokładnie taką metodę, jaką zastosowały USA. Ciekawe czy to ai tak szybko się nauczyła, czy może pracownicy Trumpa zapytali chatgpt jak to zrobić :)

0

@Swistus172 "Villarreal I Bilbao nie będą o nic grać bo będą mieli już zapewnione miejsca"

Takie mecze też mogą być ciężkie, bo jak już nie grasz o nic, to schodzi stres i możesz bardziej na luzie pykać, żeby dobrze zakończyć sezon

0

Korzystacie z jakiegoś narzędzia do inwestowania które proponuje strategie? Jakieś oparte na AI

0

5 miejsce w PM to LM czy już nie?

0

@FcPortoFan1999 myślałem że mieszkasz w Siedlcach

0

@FcPortoFan1999 12 km? Siedlce nie są taki duże :)

1

@Messibestplayerintheworld przeciwnika nie wolno lekceważyć, ale to aktualnie nie jest ta sama Borussia co kiedyś. Średniak Bundesligi.

0

@Kamiloza91 Cocu, Overmars

0

@Ryoumen wygrana nie starczy nawet na pół pensji Fatiego :)

1

@Ryoumen kolejne KMŚ za 4 lata więc nie ma co teraz liczyć tej kasy

4

@sokot nie będzie niestety Messim, z autyzmem człowiek się rodzi.

4

Oddzielna La rambla potwierdzana profilem zaufanym - tak czy nie?

0

@Messiah10 podjął słuszną 33 decyzje temu dzięki czemu gramy w finale pucharu króla pozdro

0

@Culers jak odpychasz kapitana to chyba coś ci się w głowie poprzestawiało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?