0

@Coutinho007 w sumie dwie interwencje

1

@Nightraider ciężko powiedzieć, żeby Szczęsny miał już okazję nas tak ratować jak Courtois. I niech tak zostanie

0

@Tasde może nie będą się odwoływać, specjalnie żeby odbył się nowy konkurs jak najszybciej

0

@Amadeo1996 nie będzie tych biletów w wolnej sprzedaży

0

@insp1re niesygnalizowane strzały jak u Leo.

0

@NeroTFP1 rano katastrofa a wieczorem El Clasico i nasze zwycięstwo na Santiago Bernabeu 2:0 po bramkach Leo i Pedro

0

@Tasde czyli kolejny konkurs i znowu wygrają :)

0

@bulo a później narzekanie, że nasi piłkarze nie są promowani i nominacje dostają inni

2

@Eric_Abidal_22 co innego gadać w 4 oczy z kolegami a co innego wywiad w tv przed milionowa publicznością

2

@szyper ktoś wczoraj wrzucał inne angielskie studio po meczowe i cała trójka zgadzała się, że Lewy ma szansę na ZP i że siedzi przy stole z Leo i CR

3

@MesQueUnClub_87 to mogą być też szachy 5d i taktyka na rozluźnienie przeciwnika. Sam w to nie wierzę, ale taką wersję można też założyć.

0

@ShawnC De Jong: wisisz mnie?

0

@beikus opuścił boisko w celu zmylenia przeciwnika - niesportowe zachowanie, żółta. Tak mówią przepisy.

3

@TheCagePL ma szansę, ale musi zagrać spektakularnie w finale LM i oczywiście wygrać.

0

@Destroyer_of_Worlds z tym rozbiciem głosów masz rację. Dlatego wszyscy musieliby jeszcze dostarczyć liczby w ostatnich 4 meczach

0

@palel95 myślę, że po ZP dla Rodrigo teraz będzie trend ponownie w stronę liczb i trochę magia pod młodych kibiców (Lamine) i Pedri niezasłużenie na podium nie stanie. Ale jeśli jednak dziennikarze pójdą po rozum do głowy to oczywiście podium dla Pedri, Lewy, Raphinia i Yamal na 4 miejscu.

0

Jeśli wygramy tryplet, a w półfinale i finale LM wszyscy nasi trzej z ataku dadzą liczby, oraz w finale LM zagramy z Arsenalem a nie PSG (Dembele odpada) to według mnie na podium ZP może stanąć całe nasze trio.

0

@Ghostface gratuluję sporo wolnego czasu :)

2

@MOLESTA za bardzo na północny wschód żeby większość tam poleciała, chyba że akurat taki wiatr dzisiaj w Paryżu ;)

5

@MesQueUnClub_87 Hansi go odbudował, a jednocześnie Frankie sam się odbudował bo ta kontuzja stopy długo się za nim ciągnęła

0

@Ghostface do Choroszczy

1

@Derean przecież zaraz gramy we wtorek a oni w środę

6

@Kamiloza91 zdrowia!

0

@regatta52 Na jakie własne życzenie? Coś mnie ominęło chyba

0

@Eto'o9 R10 niezła odklejka, jak zwykle

0

@Faro 7 zawodników na 3 pozycje, ale Bernal, Casado, Fermin nie będą robić problemów jeśli będą grać mało, więc w przyszłym sezonie nie widzę żadnych problemów dla Flicka.

0

@SinMistico słabo czytasz grę, 10 to nie jest pozycja Torre. a aktualnie prawego skrzydłowego nie potrzebujemy, tzn potrzebujemy, ale zmiennika. Olmo jest idealny na 10, gdyby oczywiście nie kontuzje.

0

@FrankliN7 niesportowe zachowanie, żólta. dobrze że nie strzeliliśmy bo by była tutaj afera

1

@beikus zgodnie z przepisami gola nie ma i żółta dla Raphinii

1

czy ewentualna bramka po rzucie rożnym gdy wszedł Raphinia z linii końcowej byłaby uznana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?