Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 w sumie dwie interwencje
1
@Nightraider ciężko powiedzieć, żeby Szczęsny miał już okazję nas tak ratować jak Courtois. I niech tak zostanie
0
@Tasde może nie będą się odwoływać, specjalnie żeby odbył się nowy konkurs jak najszybciej
0
@Amadeo1996 nie będzie tych biletów w wolnej sprzedaży
0
@insp1re niesygnalizowane strzały jak u Leo.
0
@NeroTFP1 rano katastrofa a wieczorem El Clasico i nasze zwycięstwo na Santiago Bernabeu 2:0 po bramkach Leo i Pedro
0
@Tasde czyli kolejny konkurs i znowu wygrają :)
0
@bulo a później narzekanie, że nasi piłkarze nie są promowani i nominacje dostają inni
2
@Eric_Abidal_22 co innego gadać w 4 oczy z kolegami a co innego wywiad w tv przed milionowa publicznością
2
@szyper ktoś wczoraj wrzucał inne angielskie studio po meczowe i cała trójka zgadzała się, że Lewy ma szansę na ZP i że siedzi przy stole z Leo i CR
3
@MesQueUnClub_87 to mogą być też szachy 5d i taktyka na rozluźnienie przeciwnika. Sam w to nie wierzę, ale taką wersję można też założyć.
0
@ShawnC De Jong: wisisz mnie?
0
@beikus opuścił boisko w celu zmylenia przeciwnika - niesportowe zachowanie, żółta. Tak mówią przepisy.
3
@TheCagePL ma szansę, ale musi zagrać spektakularnie w finale LM i oczywiście wygrać.
0
@Destroyer_of_Worlds z tym rozbiciem głosów masz rację. Dlatego wszyscy musieliby jeszcze dostarczyć liczby w ostatnich 4 meczach
0
@palel95 myślę, że po ZP dla Rodrigo teraz będzie trend ponownie w stronę liczb i trochę magia pod młodych kibiców (Lamine) i Pedri niezasłużenie na podium nie stanie. Ale jeśli jednak dziennikarze pójdą po rozum do głowy to oczywiście podium dla Pedri, Lewy, Raphinia i Yamal na 4 miejscu.
0
Jeśli wygramy tryplet, a w półfinale i finale LM wszyscy nasi trzej z ataku dadzą liczby, oraz w finale LM zagramy z Arsenalem a nie PSG (Dembele odpada) to według mnie na podium ZP może stanąć całe nasze trio.
0
@Ghostface gratuluję sporo wolnego czasu :)
2
@MOLESTA za bardzo na północny wschód żeby większość tam poleciała, chyba że akurat taki wiatr dzisiaj w Paryżu ;)
5
@MesQueUnClub_87 Hansi go odbudował, a jednocześnie Frankie sam się odbudował bo ta kontuzja stopy długo się za nim ciągnęła
0
@Ghostface do Choroszczy
1
@Derean przecież zaraz gramy we wtorek a oni w środę
6
@Kamiloza91 zdrowia!
0
@regatta52 Na jakie własne życzenie? Coś mnie ominęło chyba
0
@Eto'o9 R10 niezła odklejka, jak zwykle
0
@Faro 7 zawodników na 3 pozycje, ale Bernal, Casado, Fermin nie będą robić problemów jeśli będą grać mało, więc w przyszłym sezonie nie widzę żadnych problemów dla Flicka.
0
@SinMistico słabo czytasz grę, 10 to nie jest pozycja Torre. a aktualnie prawego skrzydłowego nie potrzebujemy, tzn potrzebujemy, ale zmiennika. Olmo jest idealny na 10, gdyby oczywiście nie kontuzje.
0
@FrankliN7 niesportowe zachowanie, żólta. dobrze że nie strzeliliśmy bo by była tutaj afera
1
@beikus zgodnie z przepisami gola nie ma i żółta dla Raphinii
1
czy ewentualna bramka po rzucie rożnym gdy wszedł Raphinia z linii końcowej byłaby uznana?