Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1797 wprowadził Pau Victora i to pewnie to go sfrustrowało
2
Ansu był wkurzony, kiedy nie został wprowadzony a wynik nie był jeszcze korzystny więc w sumie to zrozumiałe, że mógł się wkurzyć. Yamal, Raphinia może a Ansu nie może pokazywać focha?
2
A gdyby to był hiszpański papież i by przełożyli nasz mecz, to kiedy byśmy go zagrali? I o takie właśnie losowe zderzenia mi chodziło, gdy argumentowałem dlaczego nie możemy grać z Osasuna przed ostatnią kolejką.
2
Za lekceważące potraktowanie kogokolwiek z drużyny powinien być wewnętrzny ban na jeden mecz. Niech te gwiazdeczki ogarną emocje.
0
@sevs nie klika się pewnie za bardzo
0
@denying niepotrzebnie reagujesz na jego trolling
0
@korn234 przecież to nie był post Raphinii xd
1
@narciarz to jakiś wioskowy poeta
0
@BORO_12 jeśli wrócimy do 1:1 to będzie za co.
3
@czarny20 skup się lepiej na literaturze pięknej
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Barca będzie o 4 mecze od mistrzostwa
5
@czarny20 wydać że wiedza o piłce u ciebie stoi na zerowym poziomie
1
@kpiarz dramat to jest twój komentarz
0
@Tatazolwinia Tomek to ty?
0
@BORO_12 no ale przydałoby się mieć na ławce zamiast Pau Victor kogoś o podobnych warunkach jak Lewy - albo trafić na nowego Luuka albo poszukać jakiegoś młodego.
4
Ale walnął tym tabletem. Ciekawe czy zrobił kopię zapasową ;)
0
@partymaker wszystkie są kluczowe :)
0
@RoberDzik Iglesias był za linią piłki. Tzn tak to wyglądało w tv
3
@Astad jeszcze nie ustalili, który prowadził
1
@mr Barca ale trzeba zakładać ze to nie jest wieczne życie gdzie codziennie wstajesz myjesz zęby i idziesz do kołchozu pracować na Porsche Janusza
1
@Veysel Ja to wiem. Tylko skoro pytali go o to i odpowiedział wymijająco to skąd ten dziennikarz sportu wie jak jest.
2
@tbas nie pasowało im ten strzał ala panenka. Zero szacunku do potężnego realu.
0
Dopiero co pytali go o to na poprzedniej konferencji to odpowiadał wymijająco
0
@Stinger_ dlaczego poza 4 a nie poza 5?
0
@ArQczi Barca w nagrodę grała rewanż u siebie w 1/8. Dalej było losowanie co chyba zrozumiałe
4
@PatrychoO dobre ale na przyszłości wystarczy jak weźmiesz pół działki
0
@Tasde podpowiedz kto, bo nie znam się na polityce za bardzo, ale coś mi tam świta, Hitler? :D
0
@Kamilos84 na koniec się wreszcie ogarnął
3
@Azazel_Pazuzu 3 XD wykuł na blachę pie'rdolety o niczym
2
zagłosowałbym na dziecko sklonowane z genów Zandberga i Brauna