0

@Cule1797 wprowadził Pau Victora i to pewnie to go sfrustrowało

2

Ansu był wkurzony, kiedy nie został wprowadzony a wynik nie był jeszcze korzystny więc w sumie to zrozumiałe, że mógł się wkurzyć. Yamal, Raphinia może a Ansu nie może pokazywać focha?

2

A gdyby to był hiszpański papież i by przełożyli nasz mecz, to kiedy byśmy go zagrali? I o takie właśnie losowe zderzenia mi chodziło, gdy argumentowałem dlaczego nie możemy grać z Osasuna przed ostatnią kolejką.

2

Za lekceważące potraktowanie kogokolwiek z drużyny powinien być wewnętrzny ban na jeden mecz. Niech te gwiazdeczki ogarną emocje.

0

@sevs nie klika się pewnie za bardzo

0

@denying niepotrzebnie reagujesz na jego trolling

0

@korn234 przecież to nie był post Raphinii xd

1

@narciarz to jakiś wioskowy poeta

0

@BORO_12 jeśli wrócimy do 1:1 to będzie za co.

3

@czarny20 skup się lepiej na literaturze pięknej

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Barca będzie o 4 mecze od mistrzostwa

5

@czarny20 wydać że wiedza o piłce u ciebie stoi na zerowym poziomie

1

@kpiarz dramat to jest twój komentarz

0

@Tatazolwinia Tomek to ty?

0

@BORO_12 no ale przydałoby się mieć na ławce zamiast Pau Victor kogoś o podobnych warunkach jak Lewy - albo trafić na nowego Luuka albo poszukać jakiegoś młodego.

4

Ale walnął tym tabletem. Ciekawe czy zrobił kopię zapasową ;)

0

@partymaker wszystkie są kluczowe :)

0

@RoberDzik Iglesias był za linią piłki. Tzn tak to wyglądało w tv

3

@Astad jeszcze nie ustalili, który prowadził

1

@mr Barca ale trzeba zakładać ze to nie jest wieczne życie gdzie codziennie wstajesz myjesz zęby i idziesz do kołchozu pracować na Porsche Janusza

1

@Veysel Ja to wiem. Tylko skoro pytali go o to i odpowiedział wymijająco to skąd ten dziennikarz sportu wie jak jest.

2

@tbas nie pasowało im ten strzał ala panenka. Zero szacunku do potężnego realu.

0

Dopiero co pytali go o to na poprzedniej konferencji to odpowiadał wymijająco

0

@Stinger_ dlaczego poza 4 a nie poza 5?

0

@ArQczi Barca w nagrodę grała rewanż u siebie w 1/8. Dalej było losowanie co chyba zrozumiałe

4

@PatrychoO dobre ale na przyszłości wystarczy jak weźmiesz pół działki

0

@Tasde podpowiedz kto, bo nie znam się na polityce za bardzo, ale coś mi tam świta, Hitler? :D

0

@Kamilos84 na koniec się wreszcie ogarnął

3

@Azazel_Pazuzu 3 XD wykuł na blachę pie'rdolety o niczym

2

zagłosowałbym na dziecko sklonowane z genów Zandberga i Brauna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?