18

Na głównym newsie konferencja, tutaj konferencja. Pytania i odpowiedzi się dublują. Bałagan. Jak już koniecznie upieracie się przy dwóch newsach to może zróbcie część 1, część 2.

0

@Ramon_Villaverde ilu takich było?

0

@Prorokk skoro jest to nierealne, to podnoszenie takich postulatów jest zwykłym populizmem.

1

stanowczo tak... Idealny wiek żeby dodać doświadczenia, pozycja: Balde potrzebuje konkurencji i odciążenia.

3

@adi7adi8 oglądał tylko te w tvp :)

0

@michal26 niech sobie założy Revolut :)

4

@Pawlak1992 Biejat to wie tyle o aktualnej sytuacji w Izraelu co powiedzą w tvn24

3

@comtedurgell epicki finał pucharu króla, a ten chyba dziesięć razy wspomniał o Negreirze

3

@Ojciec5tkidzieci nie zgodzę się z jednym, żaden obecny nastolatek nie wytrzyma przed telewizorem 3 godzinnego filmu. Ewentualnie jakby zrobili z niego serial po 20 minut na odcinek plus przerwy na reklamy.

1

@panczo dodam że te odprawy wliczają się na papierze w liczby jakie Polska wydaje na armię :)

0

@CLS63AMG zaszkodzić może zmęczenie tych zawodników. Wyobraź sobie, że MŚ by były w tym roku, gdzie nasi już w tej chwili ledwo biegają a stanowiliby 2/3 pierwszego składu

0

@mekston tak, a o co chodzi?

1

2

@fcbarcafan19 widocznie canal plus w półfinałach ma pierwszeństwo wyboru bo są tylko dwa mecze.

0

@Faro zgadzam się, na rewanż do pilnowania wyniku 4:0

14

To jest wyrachowany psychol, on już w momencie zejścia wiedział, że kolano mu siadło i wypada z gry na dłuższy czas, więc miał wywalone na czerwoną kartkę. Przeliczyłby się tylko, gdyby dostał max czyli 12 meczów ale wiadomo że tyle nie będzie i on to też wiedział, nie w tej lidze.

0

@Aragorn33 Ja tam słucham Szewki a on mówi że wojny hindusów nie będzie

2

@Gaz Bosak może co najwyżej liczyć na tekę premiera w rządzie koalicyjnym z PiS. Na prezydenta nie ma szans, bo prezydenta nie da się odwołać więc poparcia pis nie dostanie.

0

@Aragorn33 skoro to pisze moskow times to musi być prawda.

0

@Eto'o9 R10 Pedro to była prawa strona i nie był zmiennikiem Neymara tylko Sancheza. A jak odszedł Sanchez to był zmiennikiem Suareza który próbował nieporadnie grać na prawym skrzydle.

0

@Kozinho. A i tak tutaj pojawią się głosy, że powinien być grzeczny i kłaniać się sąsiadom na klatce

0

@clyde proponuję trochę poczytać gdzie teraz Rosja buduje nowe bazy wojskowe i całą infrastrukturę typowo pod wojsko. Podpowiem, że blisko Finlandii. Pewnie się boją ataku Finów.

0

@Misiek22 Ukraina też chciała normalizacji stosunków ze wszystkimi sąsiadami.

0

@MaziFCB w trakcie meczu już to widziałem

1

@michal26 lubię, ale nie jeżdżę po alkoholu

0

@comtedurgell widocznie nie umiesz w dobre ruchanie

1

@Andi18 oni potrzebują innego prezydenta. Oby Florek jak najdłużej tam siedział

0

@Prorokk nadrobiłem zaległości, masz na myśli tą zbiórkę na chorą dziewczynkę i że to minister zdrowia powinna ogarniać?

5

jeśli ktoś jeszcze nie widział, to gorąco polecam. właśnie od tego jest klubowa telewizja, piękny film.


0

@fart ja tam nawet promila dyskusji nie wyłapałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?