Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart Andrzej Stankiewicz goat
0
@kamiVeB przekonał mnie xD
0
@tomcias10 jeśli już to broni telewizji w której pracuje. Ale i tak nie czaję, po co taką szpilę dali zamiast jakiejś normalnej ładnej agnieszki czy innej moniki
0
@michal26 jacy ludzie?
0
Niestety Stanowski znowu zaorany
1
Nord stream drwal
0
Ale.go zaorał prowadzący xD
0
@Kgorecki2500 naj#ebany to do domu
2
Wujo już po pierwszej wodeczce
0
@D10SLEO dużo gadać mało robić
0
@L4ngusta a kto tam się kłóci?
1
@Stinger_ nie wolno zapomnieć o przekazaniu mieszania do swojej fundacji
0
@VamoSBarca88 planuje oddac*
1
@adamek20151 według mnie Rolling Stones. Jakoś nie przemawiają do mnie te hieroglify żółtą czcionką
0
@grzecho521 szklą mu się podobnie, jak u Erica Garcia - wyjaśniam: szkła kontaktowe
1
@michal26 ale go zaorała
0
@clyde odpowiedź na miarę męża stanu xD
0
@clyde powtarzają to co ruskie boty, nie ma co się dziwić
1
@Commando piękne głupoty wujo chłopski rozum
0
@L4ngusta a skąd wiesz, że nie przeswietliły?
14
Obiecałem tutaj na la rambla że będę głosował na Trzaskowskiego w pierwszej turze. Otóż muszę sie wycofać z obietnicy - zapomniałem, że tego dnia jestem na stadionie Estadi Olímpic Lluís Companys.
0
@misiulator głupi zazwyczaj mniej się przejmuje
0
Do której ta debata będzie trwać dokładnie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 i jak go obił bo coś mnie ominęło xad
1
@Hosh oczywiście że populizm, żadne państwo na świecie nie refunduje takich leków i terapii bo to by szło w miliardy. Amerykańskie firmy ustalają sobie ceny jakie chcą, a refundacja jeszcze by te ceny zwiększyła
0
Myślę że z Taylor Swift byłoby więcej pożytku marketingowo. A jeszcze jakby przyleciała z Travisem Kelce to już byłby sztos.
2
@Mankind puchar dostaną na meczu domowym po zdobyciu mistrzostwa. Jeśli wygrają z Espanyol to puchar dostaną przed meczem z Villarreal. Na paradzie nie muszą mieć fizycznie oryginalnego pucharu - tak było np. dwa lata temu, kiedy parada była dzień po wyjazdowy zwycięstwie z Espanyol (tam co musieli uciekać z murawy), 15 maja a puchar odebrali w kolejnym meczu na Camp Nou.
Więc pierwsze możliwe terminy na fetę i przejazd przez miasto to piątek albo poniedziałek.
0
@Mankind według mnie celują w poniedziałek po Villarreal. Nawet jeśli zdobędą mistrzostwo w czwartek, to raczej ciężko o imprezowanie w piątek, skoro w niedziele kolejny mecz.
19
@Phoenixx znajdź mi bramkarza, który wyjmuje kontry sam na sam, wcześniej podpierając słupek bramki przez 75% meczu i klepnę takiego w ciemno.