2

@fart Andrzej Stankiewicz goat

0

@kamiVeB przekonał mnie xD

0

@tomcias10 jeśli już to broni telewizji w której pracuje. Ale i tak nie czaję, po co taką szpilę dali zamiast jakiejś normalnej ładnej agnieszki czy innej moniki

0

@michal26 jacy ludzie?

0

Niestety Stanowski znowu zaorany

1

Nord stream drwal

0

Ale.go zaorał prowadzący xD

0

@Kgorecki2500 naj#ebany to do domu

2

Wujo już po pierwszej wodeczce

0

@D10SLEO dużo gadać mało robić

0

@L4ngusta a kto tam się kłóci?

1

@Stinger_ nie wolno zapomnieć o przekazaniu mieszania do swojej fundacji

0

@VamoSBarca88 planuje oddac*

1

@adamek20151 według mnie Rolling Stones. Jakoś nie przemawiają do mnie te hieroglify żółtą czcionką

0

@grzecho521 szklą mu się podobnie, jak u Erica Garcia - wyjaśniam: szkła kontaktowe

1

@michal26 ale go zaorała

0

@clyde odpowiedź na miarę męża stanu xD

0

@clyde powtarzają to co ruskie boty, nie ma co się dziwić

1

@Commando piękne głupoty wujo chłopski rozum

0

@L4ngusta a skąd wiesz, że nie przeswietliły?

14

Obiecałem tutaj na la rambla że będę głosował na Trzaskowskiego w pierwszej turze. Otóż muszę sie wycofać z obietnicy - zapomniałem, że tego dnia jestem na stadionie Estadi Olímpic Lluís Companys.

0

@misiulator głupi zazwyczaj mniej się przejmuje

0

Do której ta debata będzie trwać dokładnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 i jak go obił bo coś mnie ominęło xad

1

@Hosh oczywiście że populizm, żadne państwo na świecie nie refunduje takich leków i terapii bo to by szło w miliardy. Amerykańskie firmy ustalają sobie ceny jakie chcą, a refundacja jeszcze by te ceny zwiększyła

0

Myślę że z Taylor Swift byłoby więcej pożytku marketingowo. A jeszcze jakby przyleciała z Travisem Kelce to już byłby sztos.

2

@Mankind puchar dostaną na meczu domowym po zdobyciu mistrzostwa. Jeśli wygrają z Espanyol to puchar dostaną przed meczem z Villarreal. Na paradzie nie muszą mieć fizycznie oryginalnego pucharu - tak było np. dwa lata temu, kiedy parada była dzień po wyjazdowy zwycięstwie z Espanyol (tam co musieli uciekać z murawy), 15 maja a puchar odebrali w kolejnym meczu na Camp Nou.

Więc pierwsze możliwe terminy na fetę i przejazd przez miasto to piątek albo poniedziałek.

0

@Mankind według mnie celują w poniedziałek po Villarreal. Nawet jeśli zdobędą mistrzostwo w czwartek, to raczej ciężko o imprezowanie w piątek, skoro w niedziele kolejny mecz.

19

@Phoenixx znajdź mi bramkarza, który wyjmuje kontry sam na sam, wcześniej podpierając słupek bramki przez 75% meczu i klepnę takiego w ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?