0

@Rhaan Rok temu byliśmy w jeszcze gorszej sytuacji a Olmo jakoś udało się sprowadzić

0

@Prorokk jeśli porównujesz sytuację geopolityczną WB do Polski jeden do jednego to nie mamy raczej o czym dalej dyskutować

3

@Alex1995 mieszkam 20 lat w Niemczech i już się nie mogę doczekać niedzieli żeby oddać głos na Trzaskowskiego.

0

@lucca87 ale ze stycznia więc prawie 1996 :)

7

No i sam nakręca temat a później będzie zdziwienie, że piłkarz i jego rodzina będą hejtowani w sieci i na ulicy.

6

@VegetaPolska cierpią postronne osoby czekające na SOR gdy nagle dowiozą 20 idiotów z lasu

2

Komentarz usunięty

1

@A4ron aha czyli nie było sprawy, skoro pReZyDeNt akceptuje napierdalanki bezmózgów

0

@Nightraider daj spokój, tutaj jest wieczna karuzela nazwisk. Jak nie Araujo, to Olmo, albo De Jong, Ter Stegen, Eric Garcia, Gerard Martin, Penia i zaczynamy od nowa. A na podmiankę chcieliby cracka za czapkę gruszek albo najlepiej za darmo i z pensją na poziomie Barca B.

1

@Prorokk tak, bez Unii leżymy i kwiczymy. Znikają dofinansowania, znika łatwy dostęp do zachodnich rynków zbytu, zachodni kapitał zwija się z Polski jako rynku niepewnego... i wtedy przychodzi kacap i mówi, że nam chętnie "pomoże".

2

@michal26 no format fajny, szkoda, że prezydent ożywia się tylko w czasie kampanii jak trzeba patusa ratować

0

@Destroyer_of_Worlds Bartosiaka bardzo słabo się słucha, ma taką dziwną manierę w tonie jakby był najmądrzejszy ze wszystkich. Za to Duda udaje takiego luzaka i to się od razu wyłapuje, sztuczny luz, cień mgły.

0

@Nazio_87 przecież to jest współzałożyciel to ma sam siebie zwolnić? XD

4

@John_Doe biedna Polska ma być panem? Bez UE zaraz kacapy by położyły na nas łapę i tak by się skończyło rumakowanie.

0

@torondirn pierwsza i ostatnia. Dali mi rok temu na 3 miesiące.

0

@ketrab321 Szczęsny nie zostanie.

1

@ketrab321 a jak inaczej chcesz pozyskać młodego bramkarza poza wychowaniem go we własnej szkółce?

0

@torondirn no to powiedz łaskawie co on tam reklamuje. Poza reklamami sponsorów klubu jak Estrella czy Ambilight, bo z tego to kasy nie ma.

0

@GTBTP ale się młode chłopaki bawią jak niedźwiadki tygryski

0

@torondirn co cię tak rozbawiło geniuszu marketingu? Oczywiście, że jeśli już nie będzie grał w reprezentacji to będzie w Polsce dostawał mniej ofert reklamowych i za mniejsze pieniądze. A zagranicą i tak praktycznie nie istnieje jako słup reklamowy.

1

@Rupert_Haubica czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie można wystawiać rezerw. Są za to kary umowne. Nie po to fifa płaci miliony i chce zarobić miliony żeby drużyny grały juniorami.

0

@torondirn Lewy za bardzo łasy na pieniążki z reklam

0

@cules100pro Wojtek nie przedłuży. Ter Stegen zostanie pierwszym na rok, a Garcia będzie wprowadzany i za rok się zobaczy

1

@Ghandi pis i wiara? XD

2

@Rupert_Haubica umowa jest tak skonstruowana że nie można wystawić rezerw

0

W sumie to skoro nie chciał już wracać do reprezentacji to mógł to powiedzieć oficjalnie przed poprzednim zgrupowaniem i miałby spokój.

5

@CLS63AMG albo to ty robisz fikołki albo nie za bardzo znasz historię. Na konferencji poczdamskiej przyznano Polsce 15% z reparacji, które przyznano ZSRR. Kacapy nigdy się z tego nie wywiązały.

2

@Ls0811 pis tylko dlatego nie wydał milionów na nielegalną kampanię, bo ich nie miał xD

1

@RosjaninBut przecież to żaden aktor i sportowiec tylko zwykły patus. A tego po lewej to nie znam.

0

@SelloutCrowd no to w sumie nie rozumiem czego się czepiasz. O jakich szwagrów ci chodzi? Deco? No tak, sprowadził w sumie tylko Olmo, ale też jakiejś opery mydlanej z tym nie było bo z tego co kojarzę dołączył przed rozpoczęciem sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?