1

@Kozinho. Na Konfe czyli za domknięciem układu XD

2

@D10SLEO Bosak: "nie wolno pozwolić na domknięcie systemu" XD

0

@Pedri16Future masz na myśli ten myślozbiór?

0

@Destroyer_of_Worlds ale jak to tak, pójdziecie na domknięcie systemu?

1

Ale tam dzisiaj musi być u nich impreza.


3

@PatrychoO wyborcy konfederacji mają na to wpływ. Powinni domagać się deklaracji, że nie pójdą w koalicję z PiS bo domkną system.

4

W sumie to mogą robić przyspieszone wybory, to przynajmniej obecna koalicja się jeszcze umocni. Bo przecież nie można domknąć systemu, prawda?

1

@GTBTP to fejk.juz się wycofał.

0

Jakby umieli czytać sondaże, to zamiast Trzaskowskiego mogli wystawić Siewiere i by im to chłop ogarnął na luzaku.

1

@LOPEZ16 przecież on nie funkcjonuje w przestrzeni publicznej, od kilku lat siedzi na home Office

0

@Kgorecki2500 no czyli tak jak piszę - nie umie w szachy 5d

3

Tusk udowodnił, że nie umie rozgrywać szachów 5d. W jego partii wszyscy biegają samopas gadają głupoty i roznoszą ziemniaki. Umył ręce od wyboru kandydata na prezydenta i dał ten wybór w ręce ponownie tym swoim niepełnosprawnym intelektualnie partyjniakom. Trzaskowski już raz startował więc mieli dokładne dane statystyczne kto na niego głosował, kto nie, czego brakuje. I pomimo to po raz kolejny wybrali amigosa.

0

@BISHBASHBOSH oni go raczej nie chcą trzymać a wręcz przeciwnie. Szczęsny niemal dosłownie spadł im z nieba i to jest idealny moment do rewolucji w bramce. No ale łatwo nie będzie, bo Niemiec ma argumenty po swojej stronie - 3 lata kontraktu. Nie stać nas na pójście na wojnę totalną i posadzenie go na trybunach. A pozostawienie w drużynie kosztem Polaka to też ryzyko - ferment, fochy i za rok będziemy musieli szukać nowego rezerwowego bo wtedy Niemiec już zapewne by się poddał i odszedł. Jestem bardzo ciekaw jak to rozegrają.

3

A ci dwaj jak zwykle w ważnym momencie na wakacjach xD

0

@Ls0811 nie ma żadnego wpływu na wynik wyborów, w sensie kto wygrał a kto przegrał. Zmieni się tylko procent poparcia przy uwzględnieniu wszystkich głosów, ale akurat kandydaci mają to w dupie

1

@LOPEZ16 nie wątpimy w żonę dziadka, bo to ona mu ogarnia X.

0

@Death_voice "pana Nawrockiego" xD

1

Niemiec to nie jest transfer Laporty, a już pierwsza kadencja pokazała, że Laporta nie ma sentymentów do nie swoich zawodników. Także myślę, że pójdzie na ostro żeby go pogonić

2

@BISHBASHBOSH "kontuzjogenny" nie, "podatny na kontuzje" tak

0

@BorzyKrzys var wejdzie o 23:00 a Tebas i tak dopiero rano się wypowie

4

@Frimpong schreib mir privat Nachrichten bitte kein problem. günstig. Rabatte fur ganze familie

0

tvp przejęła Stankiewicza?

1

@Katalończyk 99 jeśli ludzie mówią, że w sumie wpływ polityków na ich życie jest niewielki albo żaden, to dobry znak, bo oznacza, że żyją w ustroju, który idzie w dobrym kierunku. Ale wszystko może się zmienić, nie dzisiaj, nie jutro, ale gdzie byliśmy 20, 30 lat temu a gdzie jesteśmy dzisiaj? to my wybieraliśmy wtedy i wybieramy dzisiaj i nikt nie wie, gdzie będziemy za kolejne 20, 30 lat.

0

@Katalończyk 99 w sumie to tak samo jak Barca vs real. a jednak...

0

@th@les Lapcio nie miał wyjścia, trzeba było kombinować z ffp

3

@Azazel_Pazuzu Fredi Kamionka gmina Burzenin trzeci

0

Taki scenariusz: Szczęsny nie przedłuża, ter Stegen zostaje, kupujemy Garcia ale są problemy z rejestracją, Niemiec broni w lidze w sierpniu i dobrze się sprawuje, Garcia dołącza wreszcie do składu we wrześniu i Hansi ma dylemat i daje mu LM a ter Stegen broni w lidze. Na koniec zdobywamy tryplet. Garcia zaczyna udzielać wywiadów, że w kolejnym sezonie chce bronić wszystko. Usprawiedliwiony?

0

@Encore bez sensu już dopisywać ostatnie dwa punkty. I bez nich wygrał już bardzo dużo.

0

Gdyby to Rapha był faworytem ZP od nas to bym mocno trzymał kciuki, ale, że to prawdopodobnie Yamal jest głównym kandydatem, to przekornie powiem, że ma jeszcze czas. Niech siedzi młodemu w głowie, że ma kolejny cel na kolejny sezon, LM, MŚ wtedy złota piłka będzie tylko formalnością.

4

@Arden ma ktoś namiary na ten wywiad ale w całości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?