0

@ZuczekFCB1899 Gewitter in Deutschland

0

@AlwaysBlaugrana naprawdę? teraz? taki elaborat? xD

0

Ter Stegen:
1. W przyszłym sezonie będę konkurował z Penia (palenie głupa)
.
.
.
2. Wiem, że będę w Barcelonie w przyszłym sezonie (pojawia się nutka niepewności)

(przychodzi Garcia)
.
.
(pending...)
3. Mam jeszcze trzy lata kontraktu i chcę je wypełnić (dupa zaczyna się palić)

2

Za rok będzie trzeba kupować 9, bo w tym roku nie ma raczej na to szans. Proponuję obserwować w dzisiejszym meczu niemiec Woltemade. Ciekawy zawodnik, taka mieszanka Croucha i Ibrahimovicia :)

1

@fart zdania są podzielone. ale to jest chyba jego ostatni sezon. no to by była teraz ostatni dzwonek żeby kogoś zaklepać. za rok będzie padaka, jak wszyscy będą wiedzieć, że na gwałt szukamy 9

"Przyszłość? Myślę, żę mam dość dużo czasu na decyzję, co robić po przyszłym sezonie."

2

Lewy ma jeszcze rok kontraktu czy dwa?

1

@PatrychoO Woltemade ciekawy grajek, wystrzelił w tym sezonie. W kadrze ma ksywkę Woltemessi bo potrafi iść w skuteczny drybling. Stylem zbliżony trochę do Ibry - ma prawie dwa metry wzrostu, 90 kg. Już coś tam się nim Atletico interesowało i jak zwykle Bayern.

1

@Herato wątpię że jakieś poważne nazwiska się pojawią. Kto odda zawodnika na 3 tygodnie który może wrócić połamany.

3

@Darek_Maruszczak młodzież niecierpliwa jest. Veratti, Fabregas, Rabiot to były transfery :)

13

Już nawet Braun ma dosyć tej szopki:

Szczęść Boże. Panie Ter Stegen – Matka Boska Bramkarska już dawno odwróciła wzrok. Barça płonie, a Pan jak eurofederasta z Brukseli próbuje dogasić własną kompromitację. Nie dla takich gaśnice. Nadchodzi młody, czysty, jak neofita przed bierzmowaniem. Lud pracujący stadionu czeka. Katalonia patrzy. Europa zdycha, ale Barça może jeszcze żyć. Bez Ciebie. Czas odejść. Z Bogiem – ale won.

0

Grzegorz Braun zarabia miesięcznie więcej niż Joan Garcia. Ale zasługuje, bo broni Matki Boskiej a nie bramki espanyolu.

1

@Kgorecki2500
1. Araujo
2. De Jong
3. Raphinia
4. Pedri
i coś czuję, że na piątego wybiorą Erica Garcia

0

@barczyk Szczęsny też nie gra super nogami, ale na szczęście nie mamy już trenera oszołoma, który na siłę każe rozgrywać bramkarzowi. Bramkarz ma złapać albo przyjąć piłkę i jak najszybciej oddać do obrońcy albo laga na Robercika.

0

@blaugrana16 ter Stegen też był młodym kocurem na 10 lat

0

@pt9 podoba się dla mnie

0

@Wojciech123 chyba jego żona

4

Zarobki:
Inaki Penia 3,4 mln rocznie
Joan Garcia 240 tys rocznie

5

@JordiAlbion nö bo jak jest się z czego pośmiać to dlaczego nie?

0

@Kgorecki2500 chyba wam wasza bańka podpowiada ten sam content

6

Wyniki wyborów prezydenckich w Barcelonie
Trzaskowski: 4375 głosów
Nawrocki: 639 głosów

0

@Encore czyli pojechał kumplowi

2

@norbi77 tak bylo, wcale nie ustawka bro

2

@wyrek ale co ty tutaj jakiegoś pionka wklejasz. goń się z tą propagandą. ktoś ci płaci czy robisz to z głupoty?

2

@July_6_BcN jak się weryfikuje drugi punkt?

1

@July_6_BcN podaj najpierw swoje odpowiedzi na te trzy punkty

0

@Mankind inny rodzaj materiału, z bliska to widać, ale jak nie będziesz grał w niej w piłkę w finale LM to bierz spokojnie stadionówkę.

1

@wyrek największa chorągiewka w polskiej polityce, już chyba z 10 partii zaliczył

0

@Deathwing112 a w kolejnym komentarzu "uszanowanie panie Prezydencie Kierowniku Karolu Nawrocki"

0

@partymaker no niestety nie, to dalej marksizm tylko wróg się zmienia :)

0

@GTBTP najlepsze jest to> "socjał zostaje wydany, sklepy mają większą sprzedaż, więcej zatrudniają, NIEROBY IDĄ DO PRACY" xD to jest normalnie perpetuum mobile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?