2

@Criss18Barca no ale niech ten Lewy już nie jeździ na te kadry to może jeszcze będzie z niego jakiś pożytek w klubie

0

@urbipl miała prawo powiedzieć co myśli

0

@malypuzon 1. Można, gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył.

0

@fc20barca nie wiem co bierzesz, ale bierz pół

0

Specjalnie tak wypalił, żeby ktoś przeczytał ten cały wywiad z nim.

0

@Hawajczyk obserwowałeś go w młodzieżowych drużynach? Bo jak grał u Flicka rok temu to ślepy by nie zobaczył że ma talent. Nie pokazywał tego w Atletic?

0

@BORO_12 ah wiesz tym dziennikarzom to nie ma co we wszystko wierzyć. czasem wiedzą mniej niż kibice, którzy się bardziej interesują tematem. zobaczymy

0

@BORO_12 miał kontrakt do 2025 9 mln brutto, ale w 2023 przedłużył do 2028 i zszedł do 6 mln brutto. miałoby to sens, bo przecież nie ma żadnego uzasadnienia żeby Laporta dał mu 5 lat kontraktu 20 mln brutto. Może te twoje źródła mówią o 20 mln łącznie za trzy sezony to by się zgadzało.

6

@kapi267 ten z 19 to twój syn?

0

@BORO_12 Mats zarabia aktualnie 6,5 brutto, skąd wziąłeś 20 mln i co się w tym zawiera? Pomnożyłeś x 3 lata kontraktu? No tak to się tego nie liczy.

0

@BorzyKrzys wszystkich zdymisjownowac szczególnie pisarzy i reżyserów xD

0

@RosjaninBut nie wolno prawdy mówić w ambasadzie?

0

@BORO_12 amortyzacja i pensja Garcii nie zmieści się w pensji Niemca

1

@Comentateiro wydaje mi się, że podszedł do karnego, bo było 2:0 a faul był na nim. Raczej nie jest jeszcze pierwszym wykonawcą karnych w reprze. Ale pewność siebie cieszy.

0

@Rhaan Diaz zarabia 3 mln a Nico 10 mln. Tu leży prawdopodobnie największy problem

0

@Lokusekpl o kim mówisz? Pierwszy raz słyszę żeby rodzina Amaury zarządzała PSG

0

@Mankind kupowałem na lotnisku el prat. Ale to było dzień przed zdobyciem mistrzostwa. Teraz może być różnie

0

@Lokusekpl ZP czyli Ballon d’Or organizuje France Football

0

@Tasde Ja tam nie słyszę Ł :)

0

@Stinger_ oni kibicowali przeciw Hiszpanii w finale z Francją w ME

Półfinale

1

@Pedri16Future ilu ma Francja z realu? Dwóch w tym jeden na ławce. Oni kiedyś też byli za Portugalią bo tam mieli wiadomo kogo. Stan umysłu.

0

@Tasde Jak angielskie How tylko zamiast "W" - "j" i on właśnie tak to wymawia ale Polak tego nie słyszy. HOojgssen.

0

@FcPortoFan1999 zabronić bronić i będą same hity 10 do 9

0

@GTBTP game time, please..

3

@neymarjr_143 czyli ma coś z największego autysty i piłkarza w historii

1

@Tasde @wyrek to nie jest prawidłowa wymowa, nawet nie jako uproszczona na polskie potrzeby.

0

@wyrek nie dali ci urlopu?

0

@PaulFCB nie mam więcej pytań xD

6

"Czy krytyka twojego życia i plotki w sieci bolą cię?"

o co może chodzić?

0

@PaulFCB @Messibestplayerintheworld dalibyście mu 10 mln pensji? to więcej niż zarabia np. Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?