Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca no ale niech ten Lewy już nie jeździ na te kadry to może jeszcze będzie z niego jakiś pożytek w klubie
0
@urbipl miała prawo powiedzieć co myśli
0
@malypuzon 1. Można, gdyby to było złe, to Bóg by inaczej świat stworzył.
0
@fc20barca nie wiem co bierzesz, ale bierz pół
0
Specjalnie tak wypalił, żeby ktoś przeczytał ten cały wywiad z nim.
0
@Hawajczyk obserwowałeś go w młodzieżowych drużynach? Bo jak grał u Flicka rok temu to ślepy by nie zobaczył że ma talent. Nie pokazywał tego w Atletic?
0
@BORO_12 ah wiesz tym dziennikarzom to nie ma co we wszystko wierzyć. czasem wiedzą mniej niż kibice, którzy się bardziej interesują tematem. zobaczymy
0
@BORO_12 miał kontrakt do 2025 9 mln brutto, ale w 2023 przedłużył do 2028 i zszedł do 6 mln brutto. miałoby to sens, bo przecież nie ma żadnego uzasadnienia żeby Laporta dał mu 5 lat kontraktu 20 mln brutto. Może te twoje źródła mówią o 20 mln łącznie za trzy sezony to by się zgadzało.
6
@kapi267 ten z 19 to twój syn?
0
@BORO_12 Mats zarabia aktualnie 6,5 brutto, skąd wziąłeś 20 mln i co się w tym zawiera? Pomnożyłeś x 3 lata kontraktu? No tak to się tego nie liczy.
0
@BorzyKrzys wszystkich zdymisjownowac szczególnie pisarzy i reżyserów xD
0
@RosjaninBut nie wolno prawdy mówić w ambasadzie?
0
@BORO_12 amortyzacja i pensja Garcii nie zmieści się w pensji Niemca
1
@Comentateiro wydaje mi się, że podszedł do karnego, bo było 2:0 a faul był na nim. Raczej nie jest jeszcze pierwszym wykonawcą karnych w reprze. Ale pewność siebie cieszy.
0
@Rhaan Diaz zarabia 3 mln a Nico 10 mln. Tu leży prawdopodobnie największy problem
0
@Lokusekpl o kim mówisz? Pierwszy raz słyszę żeby rodzina Amaury zarządzała PSG
0
@Mankind kupowałem na lotnisku el prat. Ale to było dzień przed zdobyciem mistrzostwa. Teraz może być różnie
0
@Lokusekpl ZP czyli Ballon d’Or organizuje France Football
0
@Tasde Ja tam nie słyszę Ł :)
0
@Stinger_ oni kibicowali przeciw Hiszpanii w finale z Francją w ME
Półfinale
1
@Pedri16Future ilu ma Francja z realu? Dwóch w tym jeden na ławce. Oni kiedyś też byli za Portugalią bo tam mieli wiadomo kogo. Stan umysłu.
0
@Tasde Jak angielskie How tylko zamiast "W" - "j" i on właśnie tak to wymawia ale Polak tego nie słyszy. HOojgssen.
0
@FcPortoFan1999 zabronić bronić i będą same hity 10 do 9
0
@GTBTP game time, please..
3
@neymarjr_143 czyli ma coś z największego autysty i piłkarza w historii
1
@Tasde @wyrek to nie jest prawidłowa wymowa, nawet nie jako uproszczona na polskie potrzeby.
0
@wyrek nie dali ci urlopu?
0
@PaulFCB nie mam więcej pytań xD
6
"Czy krytyka twojego życia i plotki w sieci bolą cię?"
o co może chodzić?
0
@PaulFCB @Messibestplayerintheworld dalibyście mu 10 mln pensji? to więcej niż zarabia np. Pedri