0

@D10SLEO ale Santos już zapomniał dawno nazwiska

1

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta to raczej tylko jakiś bezrobotny desperat zgodzi się objąć kadrę na 5 meczów

0

Pytanie jaki trener zdecyduje się na posadę do końca eliminacji MŚ

0

@Stinger_ gdyby przegrali z Finlandią, to i tak by dzisiaj poleciał, tylko, że większa by była krytyka Lewego, że go zabrakło.

0

@UriBoyka to co napisał na X a to co napisali w papierach to dwie różne sprawy

0

jeden z tych wątków, gdzie nikt nie ma pojęcia o czym pisze

0

@Walker dopisz mnie do listy wołanych proszę.

2

jakby on dostał jedno zadanie - czyścić na DM i wszystko oddawać do Pedriego albo wywalać w trybuny to jakiś pożytek by z niego był w kilku meczach.

0

@Kismeth ale chodziło mi o to, czy masz może jakieś porównania projektów Gaudiego i tego jak to wygląda dzisiaj?

1

@unic imię Kobe Bryanta wzięło się właśnie od tej miejscowości, którą odwiedził kiedyś ojciec Kobe i bardzo mu smakowała wołowina Kobe Beef. Inne wersja że jadł po prostu gdzieś to mięso i tak mu smakowało że dał tak na imię synowi.

0

@Zoker tylko pid warunkiem że za darmo

5

Jak to postawił na przedłużenie z psv? Czyli trzeba go kupić?

2

@BISHBASHBOSH on nawet manipuluje datami - Lewy ogłosił że nie jedzie dzień po meczu a nie przed. Szkoda klawiatury na tego trolla

0

@Kismeth o jakim oryginale mówisz?

0

@Crosby9333 chyba nie masz za bardzo pojęcia o funkcji dyrektora sportowego. najpierw doczytaj bo mam tutaj teraz inne sprawy do ogranciecia, i mnie zawołaj jakbyś miał jakieś pytania

1

@Emerald jest jednym z najlepiej zarabiających bramkarzy w laliga.

0

ta reprezentacja to nawet nie jest komunistyczny beton, bo tam o przodownikach pracy robiło się filmy dokumentalne i plakaty, że wykonał już 300 % normy. a ci wysłali go do łagru xD

21

+ Hiszpan
+ wiek
+ cena
+ przychodzi przed presezonem
+ umiejętności, które pokazał do tej pory

minusów nie widzę


1

@Emerald 5 baniek? jak pójdzie za darmo to będzie sukces

0

@Sulimo tylko odstaw co jakiś czas bo organizm się przyzwyczaja

6

@D10SLEO no i podjął

10

Nie bardzo rozumiem dlaczego to Flick ma to zakomunikować Niemcowi a nie Deco. Przecież to dyrektor sportowy jest szefem obydwu i to on decyduje o transferach in/out

3

"Wstyd. Żenada. Kompromitacja. Hańba. Frajerstwo. Nie wracajcie do domu"

To już 19 lat i jeden dzień, a jutro nagłówki mogą się powtórzyć.

0

@karolax10 Mamardashvili zarabiał połowę tego co Penia. Chyba trzeba będzie im się dorzucić do pensji

0

@Faro myślisz że taki Kucharski zna się na papierach? :)

0

@BezglutenowyPedri wystarczyłby zgoda na komunikat Lewego do mediów "po rozmowie z selekcjonerem i po przedstawionych mi argumentach wspólnie uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla dobra reprezentacji będzie zmiana kapitana drużyny" - nie widzę tutaj kłamstwa.

0

@Hindus patrząc jak stawia na napastnika rodem z lat 80 Woltemade to nic mu się nie zmieniło

1

@michaleu nie działa od rana, budzi się na chwilę i gada głupoty

1

@fart co trzeba mieć w głowie? Narkotyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?