0

@ViscaelBarca2007 dostaną chyba 3 mln za uczestnictwo, ale klub nie zgarnia wszystkiego tylko oddaje większość swojej federacji która ma to podzielić na wszystkie kluby.

1

@GTBTP 17 lat to już przecież dorośli ludzie. Za moich czasów to dach wieżowca odwiedzało się regularnie w początkach szkoły podstawowej.

0

Ale ekipę zmontowali xD

2

Według innych źródeł on zarabiał 300 tys ale BRUTTO i to by bardziej pasowało, że teraz dali mu 3 mln brutto czyli pensja jak Inaki Penia

0

@Proxi 6,3 mln podstawy + 1,8 mln odroczone = 8,1 mln brutto czyli jakieś 4 mln netto/sezon

2

@Vurt niech gra, może zamkną im ten stadionik na kilka meczów

1

@Murazor dalej tak jest, dlatego wymyślili nowe obejście i nie przelewają kasy na konto piłkarza tylko na konto pośrednika i wtedy jest tylko podatek Impuesto sobre Transmisiones Patrimoniales (ITP) potocznie nazywany też CPI Contribución patrimonial indirecta– podatek od czynności cywilnoprawnych, tzw. podatek od przeniesienia majątku. Chyba 5% wynosi. Żeby jeszcze bardziej uniezależnić się od hiszpańskiego fiskusa to raczej robią to przez pośredników poza Hiszpanią gdzie ten podatek jest niższy albo nawet zerowy

0

@Greenalley oby tak się stało

0

@John_Doe ha typowy świeży narodowiec tak reaguje na słowo socjalizm xD dowiesz się później

0

@mordini123 nie no to jest poważny turniej , taka formuła wszyscy coś wzięli tylko nie @Stinger_

0

@John_Doe witamy narodowego socjalistę na la rambla

1

@GTBTP szybka analiza: jedni i drudzy są zakładnikami populizmu, bo ci przy korycie chcą przy nim zostać a ci w opozycji chcą się do koryta dostać a populizm w niestabilnych demokracjach najszybciej przerzuca głosy wyborców.

2

@jacobFCB jak boli to znaczy że żyjesz. sto lat!

1

@Dieselzor PSG bankowo nie, dla nich Ligue 1 to jak pre sezon

0

@Gibbon_FCB nie wiadomo jak sztaby to sobie rozpiszą. możliwe, że np. mecze grupowe to będzie taki "po-sezon" czyli wprowadzasz nowych zawodników i młodych plus powracających po kontuzjach jak dzisiaj robił Bayern. i później w zależności od fazy pucharowej krótsze wakacje i pre-sezon to będzie taki wchodzący w pierwsze dwie kolejki ligowe. takie PSG to raczej większych problemów nie ma.

0

@Esteban_ zajechani może nie będą aż tak bardzo, po prostu nie rozegrają presezonu i wejdą w sezon niemal z wakacji czyli będą się wolnej rozkręcać. dla nas to może być plus tylko z punktu ligowych rywali czyli madryciaków x2

0

@Encore tzw german joke

1

@Adran360 pamiętam jak dziś, ulubiony zawodnik wtedy

7

to wychodzenie pojedynczo zawodników jeszcze bym zmodyfikował i skoro grają na neutralnym terenie, to powinni wychodzić na zmianę, jeden z tej jeden z drugiej drużyny

0

@Stinger_ no ale coś musi w tym być, że masz dzisiaj w serduszku misję KMŚ, kilkadziesiąt komentarzy w kilka godzin, nie no spoko, ja też mam różne odpały :)

0

@Stinger_ za bardzo wziąłeś sobie to do serca, skoro wnioskujesz, że mam do ciebie jakieś pretensje

1

@Kapitan hawk ociepliłby w Poznaniu a w reszcie Polski to już nie wiem. lepiej niech on już nic nie ociepla bo jak się stara, to mu gorzej wychodzi. niech się skupi jeszcze rok żeby strzelić dla Barcy 35+ goli a później niech sobie jeździ po Polsce w jakiś Benefisach Jana Tomaszewskiego

1

@Marcelinho132 myśle, że za późno wprowadził tego fryzjera chińczyka, który mógł wszystko odkręcić

0

@Stinger_ w Hiszpanii uznali, że gra profesjonalistów z amatorami jest bez sensu, i pierwsza liga zaczyna grać w Pucharze Króla dopiero od kolejnych rund. W LM mistrzowie z gorszych lig też muszą się przebijać przez kilka rund eliminacji. Dlaczego w takim razie pochwalać turniej, w którym amatorom każą grać z zawodowcami i jeszcze ktoś wmawia, że to jest poważny turniej klubowy, najważniejszy na świecie xD za rok na MŚ też będą takie odpały. FIFA jest odklejona od rzeczywistości, ale wiadomo, że prezes sam się nie wybierze.

1

@NeroTFP1 no to w sumie dobrze, że próbuje i bije te rekordy 2-3 w roku, bo jak tylko raz w roku to by mu to 20 lat zajęło :)

1

@NeroTFP1 wiadomo, że byłoby to nieoficjalne info, ale nasiadasz jakąś wiedzę, ile on maksymalnie skoczył na treningu? czy może celowo nie ujawniają?

0

@MesQueUnClub_87 trochę bez sensu że poświęciłeś tak długi komentarz odnoszący się do jakiegoś wysrywu dziennikarza

0

Doping jak na Camp Nou

0

Wychodzą pojedynczo jak w NBA

0

@MirusAmisz calypso to gatunek muzyczny i taniec towarzyski z Wysp Karaibskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?