1

@escarabajo nie mieszkam w Polsce od lat więc pewnie inaczej to odbieram. Ale jestem zdania tak czy tak, że jak na muzykę pop to wysoka półka w dzisiejszych czasach :)

1

@escarabajo nie no, Kowalska Kasia była jednak smutniejsza. Sanah zawsze smutnie zaczyna, ale jednak trochę weselej kończy ;)

0

@FcPortoFan1999 odśwież, zły link był w schowku a ty za szybki jesteś

1

może jak już tam mamy polską kolonię w Barcelonie, to niech by Wojtek albo Lewy zareklamował polskie dziewczyny. przecież ten teledysk to jak reklama


0

dodaję, bo @Walker powiedział, że u niego nigdy nie będzie


0

@Walker dlaczego nie będzie?? co to ma znaczyć?? hity 80 i ty nigdy Jennifer Rush nie słyszałeś? ;)

0

@Walker subskrybuję od niedawna. była już Jennifer Rush - If You're Ever Gonna Lose My Love?

0

@JordiAlbion sędziego. czy dodali nowe?

0

@Encore i dlaczego on już nie chce śpiewać, młodo wygląda?

0

@MesQueUnClub_87 no nie przesadzaj, za darmo to nikt by nie chciał robić - np. te 8000 zł za podcast miesięcznie, to jest zakładając 4 podcasty w miesiącu 2000 zł za podcast - to już pomijając sprzęt to jest nadal 2000 zł do podziału na kilka osób. Trzeba docenić, że komuś się chce to robić za 400 zł, szczególnie gdy wie, że nikt go nie ogląda :)

1

@norbi77 on w 2049 będzie miał dopiero 41 lat


1

@Batys grzeczne chłopaki z La Masia

1

@norbi77 tak, ale mnie na priv zagadywały jakieś świeże nicki i już się niesmacznie robiło, na szczęście żaden mi nie wysłał swojego ptaka xD

1

@MesQueUnClub_87 w sumie to częściowo się zgadzam. wróciłem teraz do tego guzika zostań patronem w który pewnie nikt nie klika, i pop up wyłączają dopiero za 49 zł na miesiąc. a patronów jest w sumie 12 nicków, kto z tego płaci 49 zł to nie wiem. wychodzi, że kasa z każdego użytkownika w reklamach pop up jest lepsza. ale aż ciężko mi w to uwierzyć, aż tak dobrze płacą za reklamy?

0

@Fantastyczny Chłopiec ale co ty tutaj porównujesz Nico, który jeszcze nawet u nas nie jest i żadnych liczb dla nas nie zrobił, do Torresa? i jeszcze ceny porównujesz - przyprowadź kupca co da 62 bańki za Torresa to się wspólnie zastanowimy.

0

@Fantastyczny Chłopiec rzucasz kontrowersyjny komentarz bez uzasadnienia i liczysz na gównoburzę. to się nazywa trolling

0

@MesQueUnClub_87 nie chodzi o to, żeby ukryć reklamy, tylko żeby były nieinwazyjne. jakby wszyscy byli tacy geniusze adbloka to by się strona szybko zawinęła

2

@Fantastyczny Chłopiec dobrze, że jeszcze nie było cię na świecie, bo i Pedro byś się pewnie pozbył

1

@Kamilos84 tak to prawda

0

@Kgorecki2500 trochę mu klub uśpił czujność tym przedłużeniem kontraktu, myślał że jest nie do ruszenia.

ale ja dalej jest zdania, że on zostanie i będzie mniej lub bardziej skutecznie walczył o miejsce w bramce. Wojtka nie przedłużą.

0

@norbi77 mój czy tego ziomka? :)

1

@AxelF no tego nie wiemy czy poprawne, może Lapcio puszcza do nas oczko ;) Rejestracja nie ma nic do dokonania transferu. Ale chyba dopóki piłkarz nie podpisze kontraktu to można mówić, że jednego kroku brakuje.

1

Co byście zrobili jakby na mieście podszedł do was uśmiechnięty gostek i powiedział coś w stylu "o widzę że przeglądasz laRamble ziomeczku" mnie gość zjeb*ał i sobie poszedł

0

@AxelF spotkanie Laporty odbyło się godzinę temu a oficjalka była o 15:00

1

Widziałem to wznowienie od środka PSG, gdzie wybijają piłkę do przodu i idą pressingiem. Myślicie, że to rzeczywiście ma sens? Na nas zawsze siadają na samym początku więc może tez powinniśmy tak spróbować

0

@Gronek "Co gryzie Gilberta Grape'a" z Depp i DiCaprio, polecam jeśli ktoś jeszcze nie widział

0

@AxelF no nie bardzo precyzyjnie, jeśli miał na myśli Garcię

0

@gaq pewnie tęsknisz za Bartomeu

1

@krzywy logujesz się przez Google albo apple id i wsio

0

@marcin62 taa, na pewno dopiero dzisiaj papuga mu powiedziała ilu mu grozi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?