0

@chavez w sumie Dubaj niejednej się spodobał

1

@negreanu nie chodzi o zmianę poglądów, tylko o wieczne udowodnianie, że jest się tym lepszym

0

@patrykzmc2000 oby więcej takich akcji

0

@Cvzx a może jej się już Barcelona znudziła i świata by chciała zobaczyć

10

@45 wtedy wchodzi bramkarz z Barcy Atlètic, na dzisiaj to jest Astralaga, ale chyba będzie wypożyczony, to wtedy Kochen.

0

@marcin62 Na zdjęciu Bernard Morrison, 32 lata

15

"Mamy pięciu środkowych obrońców i jeden z nich musi odejść — mamy nadmiar zawodników"

Dlaczego w takim razie nie powie wprost "Mamy 4 bramkarzy i dwóch z nich musi odejść"?

0

@RosjaninBut daj coś wreszcie o Barca dla jaj

0

@Deathwing112 za mecz legend Brazylia vs Francja w listopadzie 2024 dostał według mediów 220k euro

https://www.elfutbolero.us/news/ronaldinho-the-golden-legacy-of-a-football-legend-20250106-47435.html

0

Ai w formie xD @RosjaninBut dałem z siebie 10%

– Iwaaan, ty znowu łeb zawracasz, da? Ty zrobił tysiąc wpisów na Twitier, i co? Tylko memy z Bajden, Zlenskiy i ten zgniły Zachod? Eto dziecko może robić, słyszysz?
– No ale… ja robił jak mówił prowadnyj, wsio było – Putin haraszo, NATO agresor…
– Cicho, durak! Ty teraz za karu idziesz na fcbarca.com. Tam kibiki, tam gorąco, tam nado robotat’! Naszych mało, a oni dużo krzyczy, nado tam robić atmosferu!
– Ale gieroj, ja nie zna futboł.
– Niiczewo! Ty pisać to samo co twitteru! Ty mówić: Zachod miesza. Ty pisać: Katalonia to projekt CIA. Ty krzycz: Messi to agent Ameryka! Oni łykają. Tylko nie pisz brednie o spalony, bo kibiki cię zjeść jak sobaka!
– A jak oni mówi o transfery i mercato, to ja co pisać mam?
– Ty pisać: wojna robi inflacja, Rosja tylko się broni, Ukraina psuje rynek, zachodnie kluby nie ma pieniędzy! Tusk zły. Ty rzucać hasło, my reszta z botami ogarniemy. Robotu robisz i ne durakuj, da?

0

@FcPortoFan1999 ale to trzeba jeszcze 20 Japończyków naturalizować

1

@Czarny_ck "Za rok z naszej listy płac zniknie Lewy co da oszczędności ponad 30 mln" ale zapewne dojdzie jakiś nowy, który znowu obciąży budżet na powiedzmy 20 mln. Tak to już jest, wszystko spina się na styk.

0

@Barcanajlepszyteam z niego taki dziennikarz jak z Maxa Kolonko

0

@Rarenzio czyżbyś dołączył do fcbarca w lipcu 2022 z innego powodu niż Lewandowski? ;) spoko, akurat mi nikt tutaj nie przeszkadza.

0

@Filipem rok temu? W 2022

1

@Ghostface człowiek to istota stadna od prehistorii. Gdyby nie zaczęli łączyć się w grupy i wspólnie polować na dinozaury to by nas tutaj dzisiaj nie było.

1

@addept Flick nie ma obowiązku mówić żadnemu pilkarzowi, że kategorycznie posadzi go na ławce i w sumie nie ma w tym żadnego interesu. Dla Flicka liczy się tylko dobro sportowe drużyny i rozliczają go za wyniki - tak więc każdemu normalnemu trenerowi zależy na tym, żeby podtrzymać konkurencyjność w składzie i żeby każdy trenował na maksa bo nigdy nie wie, kiedy przyjdzie jego kolej.

13

Tak jak już pisałem, według mnie to jest zadanie dla Deco a nie Flicka. To dyrektor sportowy buduje drużynę i jest odpowiedzialny za transfery in/out. Z Penia, Fatim, itd też nikt z dyrekcji nie będzie rozmawiał?

1

@SkN mnie ciekawi co będzie jak Miami przegra 0:1 a Al Ahly wygra 2:0 :) Na razie w kartkach też mają remis 4:4

5

@redman83 Ja ostatni raz byłem teraz w tygodniu mistrzowskim i czułem się trochę jakbym przyjechał na jakiś mecz polskiej reprezentacji :) nie widzę naprawdę innego kraju w Europie, który by tak nakręcił kibiców - Polacy nie mają za wielu powodów do radości jeśli chodzi o piłkę, a jednocześnie są bardzo otwarci na podróże.

0

@kubix05 ten ser wygląda jakby już kilka dni leżał na tej kanapce

0

Top czy flop?


0

@Eto'o9 R10 kolejny krasnal w drużynie.

4

@BISHBASHBOSH dorzucę, że Lewy plus Szczęsny znacznie przyczynili się do zwiększenia popularności Barcy w Polsce i o ile ciężko przeliczyć to na konkretne liczby, to ci kibice z pewnością mocno wzbogacili budżet klubu. Ilość polskich kibiców na stadionie, w sklepach klubowych itd była ponadprzeciętna i ciężko znaleźć w Europie inny kraj, który mógłby dać lepszy wynik.

0

@Kengo no szkoda takich ludzi, ale jak chcemy żyć w stabilnym kraju to nie ma lepszego rozwiązania, nadzieja w ludności naplywowej, bo sami nie mamy za bardzo chęci powiększać populację

0

@July_6_BcN nie chce mu nic ujmować z talentu, ale na żywo już nie brzmi jak na tym od filmie od ciebie. szczególnie Senyszyn i Zadnberg brzmią bardzo sztucznie.

0

@Stinger_ no i właśnie taką sytuację co sam opisałeś opisuje powiedzenie "mission impossible", więc ja nie żartowałem.

0

@July_6_BcN dzięki, widzisz samo Google by nie ułatwiło tego znaleźć. ale dodam, że według mnie on się wspomaga Ai, czyli to nie jest jego modulacja głosu 100%

0

@July_6_BcN akurat tu nie naśladuje chyba Brauna, ale ogarnięte no i git :)

0

@July_6_BcN a to teraz kojarzę, że już ci ostatnio pisałem co trzeba zrobić - usunąć to co po znaku zapytania z nim włącznie
www.instagram.com/reel/DIA40GOopAg/?igsh=000000000000


https://www.instagram.com/reel/DIA40GOopAg/

"Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Damian Bąbol i Ci wyskoczy." typowe roszczeniowe myślenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?